7

@Vebrol Mnie tam bardziej niż Ronaldo, czy nawet Real lub Casemiro wkurza kilku użytkowników tutaj. Ja rozumiem, że można nie lubić klubu/ piłkarza, ale niektórzy tutaj to siedzą i płaczą jak tu umniejszyć Realowi lub Ronaldo. Czasem to wygląda jak marna prowokacja, ale zdecydowanie nie warto się odzywać. Bo jak powiesz takiemu człowiekowi ze smutnym życiem coś korzystnego o Realu czy Ronaldo to zaraz jesteś podszywką i wracaj na notatnik.

2

@LeoMessiah Ja to nie wiem. Grealish z tymi łydkami według mnie ciągle w grze, nie można go skreślać.

0

@Woland10 Akurat w jego przypadku, duża część tych goli głową jest nieosiągalna dla większości napastników.

5

Ronaldo i Suarez - obaj mogą się kopać po czole, wyglądać tak, że człowiek zastanawia się jak tak może grać czołowy piłkarz, czasem z ich kalectwa można się nawet nieźle pośmiać. A potem jeden i drugi potrafią zapewnić trzy punkty często w bardzo niespodziewany sposób. No cóż, szacunek Cristiano za pobicie rekordu!

1

@Tomek54321 @bartas97 @puyol_presidend5 @smurfsoles2 Nigdy się nie oduczę, mój błąd

6

@kkbarca Takim to nie tylko zabrać prawo jazdy, ale w miarę możliwości to bym najchętniej wysiadł i solidnie ryj oklepał

0

Już chcieli karniaczka, żeby wykreować Krystiano na bohatera, ale nie tym razem

1

@zodiak_10 Nie pobije, nie w reprezentacji Norwegii

5

Cristiano Ronaldo (Portugalia) posyła piękny strzał z rzutu wolnego z obiecującej odległości. Jego strzał w środek bramki zablokował ładnie broniąc Gavin Bazunu!
Kocham komentarze do meczu na flashscore XDD

3

@Encore Uwaga trybuny i zawodnicy w murze

1

Wymieniamy Gryzaka na de Jonga, bo taka bieda u nas, a Pique publicznie naśmiewa się z Realu, bo Mbappe do nich w to lato nie przyszedł. No nie powiem, sprytnie sprytnie Gerard.

1

@Woland10 A w ataku w przypadku kontuzji Depay'a bogactwo. Wiecznie połamany Dembele, Aguero również. Coutinho i Fati wracający po bardzo ciężkich kontuzjach. A co poza nimi? Braithwaite, Demir i ewentualnie De Jong.

0

Jak faktycznie De Jong tu przyjdzie to załamka mnie złapie. A jeżeli dodatkowo Griezmann by odszedł (w to akurat średnio wierzę) to wtedy raczej trzeba się liczyć z tym, że mistrzostwa w tym roku nie zdobędziemy. Nie mówię, że Griezmann to jakiś fenomen, ale no mimo wszystko jest naszym drugim najlepszym zawodnikiem ofensywnym.

6

@Djzordon Podoba mi się ta twoja mentalność czterolatka. Jak o transferze Mbappe trąbiły wszystkie media to "Haha, po co miałby tam iść, na pewno nie pójdzie"
Ale w momencie, gdy ktoś tam coś walnął o Felixie czy Olmo (za 75 mln XD) to chyba mało ci spodni nie rozwaliło, bo zacząłeś już o tym pisać jak o pewniaku. No to cóż, Real faktycznie jeszcze przez rok nie ma Mbappe, a my jeżeli kogoś będziemy mieli to pożal się Boże, Luuka de Jonga. No chyba, że to połączenie Felixa i Olmo, a może jeszcze ma jakieś cechy Mbappe czy Messiego to wtedy spoko.

2

Kownacki na wylocie z Fortuny. Lapciu wiesz co robić, takiego piłkarza nam brakuje

4

@Encore To prawda, ale ostatnio jak Inter negocjował pozyskanie Correi to w tym samym czasie rozpatrywali pozyskanie Belotti i mówiło się bodajże o 13,5 milionach euro.

0

Mam dziwne przeczucie, że jeżeli faktycznie ktoś przyjdzie to będzie to Belotti. Ostatnio było trochę szumu o jego odejściu, a kwota powinna się zamknąć w 10-15 milionach. Na pewno byłaby to lepsza opcja niż Alcacery czy inne wynalazki, ale to raczej nie typ gościa, który się sprawdzi w Barcelonie.

0

@Woland10 Panie, diler to nie jest wiarygodne źródło. Jak poza towarem Cię wkręca na takie bzdury to zmień go szybko.

0

Od 2 kolejki mam ochotę wziąć Antonio w FPL, ale zbyt dobrze wiem jak to się skończy. A, że bardzo lubię tego zawodnika to niech gra tak jak najdłużej, nie będę mu tego już na początku sezonu kończył :P

0

@Kwiatek67 Zawodnik sam zrezygnował z pozostałej pensji

2

@BarcaInfo Bez sensu, niewiele lepszy napastnik od Braitha. Już lepiej zbierać środki na następne okienka.

1

@AllBundy Musisz gościa dodać

5

United i Arsenal wydały w tym okienku transferowym mniej więcej tyle samo pieniędzy.
Heaton, Sancho, Varane, Ronaldo - United
Tavares, Lokonga, White, Odegaard, Ramsdale - Arsenal
No to są właśnie te detale.

2

Messi nie miał Depay'a i dlatego Griezmnan jest zdezorientowany. Poczekajcie jak Depay nie będzie mógł zagrać w jakimś meczu to wielki Antoine zagra jak Messi w prime.

5

Pierwszy obrońca już ma w dupie, woli sobie zejść niż grać na Messiego

0

Nad czym oni tyle myślą? Ten gościu przy dobitce to był na metrowym spalonym.

4

Jeden wymyśli żart, złapie zielonych i potem reszta jak stado baranków podłapuje, trochę zmieni i spam coraz mniej śmiesznych żartów. Kocham La Bamblę.

2

@Filipfcb2000 A potem zdziwienie czemu Barcelona taki regres zalicza

0

@clyde Oby nie, bo jak już gra bocznymi obrońcami na środku będzie nieopłacalna to nie wyobrażam sobie, żeby znowu te prostopadłe piłki miały być OP. Chociaż wciąż lepsze to niż elastico, anulowana La Croqueta, anulowany McGeady Spin i tak cały mecz.

3

Według przecieków Ronaldo, Messi i Lewy będą mieli ten sam rating w Fifie 22 (93)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?