Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taris Depay to taki w wieku Alaby - piłkarz na najbliższe lata, ale raczej 4-5 góra. Fati no mam nadzieję, że po kontuzji wróci do pełni formy. Garcia, Araujo, Frenkie, Pedri, Fati, MATS + Balde, Nico i Gavi - no też wygląda to bardzo dobrze.
8
Camavinga Valverde Vinicius Militao - to jest tak mocny kręgosłup zespołu na najbliższe 10 lat, że zazdroszczę bardzo Realowi. Do tego Thibaut też spokojnie może z 10 lat pobronić. Gutierrez kilka razy fajnie się pokazał, Rodrygo kilka ważnych goli strzelił. Liczę na to, że chłopaki od nas też wejdą na salony.
0
@LeoMessiah Mówiłem, prosiłem - adres poproszę, bo łomot się należy :(
1
Nosz kur** jego mać
0
Kurde no :( Ale dalej jest dość dobrze, nie włączajcie już proszę
1
Jak ktoś włączy na te 15 minut, a Real wyrówna to znajdę i nie wiem co zrobię..
5
Wejście Vazqueza w tym meczu to idealne zobrazowanie tego, że jedno beznadziejne ogniwo wystarczy, żeby zepsuć dobrze działającą maszynę. Carvajal to piłkarz kilka półek wyżej, Vazquez nie łapałby się nawet do składu Levante, przy nim nawet Roberto to Pan Piłkarz.
2
No i Valencia prowadzi - zaj*******. Byleby zaraz sędziowie nie pomogli Realowi jak PSG
5
Messi indywidualnie jest najlepszym piłkarzem świata - to nie ulega wątpliwości. Ale będąc szczerym - gram trochę w piłkę i wiem jak wkurzające jest to, gdy zawodnik w zasadzie na boisku nie biega. Niezależnie jak dobry jest, jak nie biega to po prostu gra się ciężko. Nawet Ronaldo potrafi dużo więcej pomóc w obronie i pressingu. I z tego powodu cieszę się, że przyzwyczajamy się do gry bez Messiego - teraz mamy generalnie trochę słabszą kadrę, ale to zaowocuje w przyszłości.
5
Nie-na-wi-dzę PSG i Ceferina. Piękny, sprawiedliwy futbol... Htfu
3
Nie ma karnego. Może jestem nieobiektywny, ale nie czuję, żeby to było fair
1
PSG bez Verrattiego ma taki tartak w pomocy, że jakoś szczególnie zdziwiony nie jestem. Pomoc na poziomie Porto czy jakiejś przeciętnej drużyny w skali europejskiej.
0
Pauqeta - tak jest, pięknie
2
@AmigoBlancos Dla mnie taka pomarańczowa - niby piłka, ale z takim impetem wejście w piszczel to jednak poważny argument, żeby dać czerwo
1
Dobra, teraz przerwa 15 minutowa na kibicowanie Lyonowi - na przód Olympique!
4
Faul na czerwoną, a ten się kłóci o żółtą
0
Nowy sezon, stary Kazimierz. Haha, jak to się dzieje, że on tych kartek nie dostaje.
0
@koziar Jeżeli do końca tak to będzie wyglądać to pełna zgoda. Ale wiadomo jak to w piłce bywa :)
2
Muszę przyznać, że patrząc na tę Valencię i jej dotychczasowe wyniki jestem pod wrażeniem. Najlepsza Valencia od kilku lat, bo ostatnio spinali się bardzo na nas i Real, ale generalnie byli słabiutcy.
0
@tomek8756 Nie kumplu, nawet do tej jednostki nie próbuj takiej gadki wstawiać. Dobrze Ci radzę, po prostu ignoruj :)
1
@bartas97 Też się kłaniam ku tej opcji, ale tam chociaż obrońca się przyczynił do upadku. Tutaj Gomez się w delfina zabawił
1
Prędzej bym gwizdnął ten faul na Viniciusie, bo tam to takie 50/50. Tutaj ewidentna symulka i to żałosna
0
Nie no Panowie, akurat w tym przypadku to nie ma co zarzucać celowości. Ramos-Salah to na zawsze pozostanie chamstwem w czystej postaci, ale tutaj to faul jakich kilka w meczu. Szarpnął go za koszulkę i Soler pechowo stanął - czysty przypadek.
4
@PatrychoO Mnie jego brak w składzie nie dziwi. Dziadek Chiellini z dziadkiem Bonuccim to nadal mimo wszystko lepsi obrońcy.
16
To co, dzisiaj Valencia 3-4 Real po hattricku Viniciusa i zwycięskim golu Casemiro w 94 minucie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Rust_Cohle Fabian jest bardzo przeceniony, ale chociaż jakoś tak normalnie się na boisku zachowuje
19
Nie było w historii polskiej siatkówki gościa, który w połowie irytowałby mnie tak jak Kubiak. Wyszczekany cwaniaczek, nie cierpię takich ludzi, pewny siebie zarozumialec.
3
Widziałem statystykę z tego roku - wiadomo, że Cristiano sporo odstaje od Messiego w kwestii dryblingu. Ale jednak 68 udanych dryblingów to dość dobra i zaskakująca liczba. Dla porównania Lewy ma 25, więc jednak Ronaldo to nie aż taki "dostawiacz nogi" jakby się mogło wydawać
2
@AmigoBlancos Ja powiem trochę pesymistycznie: Uważam, że po takich problemach z kolanem, Ansu już nie nie będzie tak dynamicznym zawodnikiem i będzie miał problem w kilku aspektach gry. Z drugiej strony Vinicius sprawia wrażenie gościa, który niweluje swoje niedociągnięcia i jeżeli taki poziom utrzyma cały sezon to dla mnie będzie koło Mbappe i Haalanda największym młodym talentem. Rodrygo wydaje się strasznie bezpłciowy, ale może to kwestia tego, że mało gra.
2
Każda piłka, którą Kubiak ma do skończenia jest stratą punktu. Masakra, beznadziejny mecz w wykonaniu Polaków