Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBMati10 W 21 to po pierwszym dniu wiedziałem, że nie warto bawić się takimi napastnikami. Wrzutki były bezsensowne, a jedyne co się liczyło to skille i zwinność. Tutaj na szczęście (póki co) mamy wybór jak chcemy grać.
0
@FCBMati10 Ja największe oczekiwania miałem co do Larssona, w zeszłym roku jego baby robił robotę nawet w grudniu i styczniu. Co prawda w tym przypadku mid jest słabszy, ale różnica nie jest zbyt duża. W tej edycji cenna jest bardzo siła zarówno fizyczna jak i siła strzału i dlatego Vieri to mój dotychczasowy TOP.
1
A tak poza serią: Sabitzer i Chiesa to są piłkarze, których wręcz trzeba sprawdzić w swoim składzie. Bardzo serdecznie polecam, robią świetną robotę za małe pieniądze.
4
Ikoniczna Fifa #3
Uznałem, że umieszczenie Larssona tylko po 5 meczach nie jest dotrzymaniem przeze mnie słowa, więc przetestowałem jeszcze Inzaghiego mid (87 ovr) już tak jak trzeba. Na wstępie zaznaczę, że statystyki nabił tak naprawdę w 11 spotkaniach, gdyż w jednym z nich rywal wyszedł przy 0:0 w 1 minucie. 6 goli 3 asysty w 11 meczach - takie liczba nie mogą robić dużego wrażenia, ale warto tutaj zaznaczyć, że ogólnie padało wyjątkowo mało bramek. Większość spotkań kończyło się 1-0, 2-1, a 3 spotkania gdzie trochę łatwiej mi szło strzelanie zakończyły się w pierwszej połowie RQ rywala. Pippo bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż w tej Fifie zachowuje się dokładnie tak jak w prawdziwym życiu. 4 bramki to mijanki z obrońcami na granicy spalonego, a dwa gole zostały strzelone po dośrodkowaniach. Ponadto oferuje on dość przyzwoity drybling, a i tempo w zupełności wystarcza. Podania krótkie są wystarczająco dobre, aby nie sknocić prostej sytuacji, a te długie i dośrodkowania napastnikowi potrzebne nie są. Minusami są siła i wytrzymałość, często Inzaghi był niszczony przez obronę rywali, a w 80 minucie był już wyraźnie zmęczony na boisku. Bardzo pozytywne zaskoczenie, może dlatego iż nie miałem zbyt wielkich oczekiwań co do tej karty. Nie zmienia to faktu, że trafia on na wysokie miejsce w mojej liście.
1. Vieri mid (88 ovr)
2. Inzaghi mid (87 ovr)
3. Lineker baby (87 ovr)
4. Trezeguet baby (86 ovr)
5. Larsson mid (87 ovr)
https://ibb.co/BspNsft
@PsychoFAn16 @grejtxkrzychu @kryhaa @FCBMati10 @Commandement
7
No i 4 dni wystarczą, żeby mit silnego Realu upadł. Real jest co najwyżej trochę mniej słaby niż Barca i Atleti. Dobry? Wcale
8
Jakby tak Szachtar powtórzył dwumecz z Realem z zeszłego sezonu to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Co się odwaliło w Madrycie XDDDD
0
Alaba - niemiecki obrońca
Przełączyłem na chwilę i już tego żałuję XD
Edit; To oczywiście przegapiłem pierwszą bramkę Messiego, a szkoda gadać
0
Real przegrywa, Atletico przegrywa, a my jutro na przekór całemu światu wygrywamy 4:0 z Benficą.
1
Z dwóch metrów na pustą bramkę nie trafić - myślałem, że takie rzeczy tylko w Ekstraklasie :D
1
@FCB24 Verratti to najlepszy środkowy pomocnik na świecie obok KDB
0
Ale Neymar to samolubny pajac z wybujałym ego :P
1
Chciałbym być w 5% tak "słaby i przereklamowany" jak Mbappe :(
1
Jeszcze wszyscy klęczą, liczę na dobre widowisko, bo moja niechęć do tych klubów i tego gestu jest olbrzymia.
2
@Encore Liczyłem na lawinę gównoburzy, a od razu pierwszym komentarzem mnie wyczułeś :(
1
Ronaldo jest większy od Messiego i to fakt, a nie opinia.
2
Dzisiaj mecz taki, który jednocześnie chcę obejrzeć, bo szykuje się super widowisko, ale z drugiej chciałbym, żeby jedni i drudzy przegrali. Nie lubię bardzo City, ale no PSG nie cierpię, więc z dwojga złego niech Manchester wygra.
0
@kuz W sensie, ja po prostu sprzedaję jedną, kupuję drugą - obserwuję ciągle ceny na rynku, dlatego też raczej na nich zarabiam (przykładowo Vieriego kupiłem za 190k, a sprzedałem za 225k)
@marol0v Jest dużo przeróżnych sposobów. Na ikonach można fajnie obracać hajs znając ich cenę, bo przez to, że jest ich mało na rynku ceny się diametralnie różnią w różnych porach dnia. Licytacje kart, snajperka, albo po prostu inwestowanie czy to w IFy czy w wysokie oceny.
1
@kuz Nie ładuję FP, handluję po prostu.
4
#Ikoniczna Fifa #2
Zgodnie z umową, dzisiaj wrzucam kolejnego zawodnika i mam screena z jego statystykami. Jednak zagrałem tylko 5 zamiast 10 meczów. Dlaczego? A no siadła psycha i karta ta irytowała mnie tak bardzo, że uznałem iż nie warto się męczyć ani minuty dłużej.
Henrik Larsson mid (87 ovr) - oczekiwania były spore, cena do tej pory najwyższa, a wyszło... No cóż mocno przeciętnie. Pierwszy mecz był dokładnie taki, jakiego oczekiwałem. Hattrick, dobra gra i czułem potencjał na zostanie dotychczasowym numerem 1. Jednak w kolejnych 4 meczach Szwed dołożył tylko 3 kolejne bramki, a okazji do ich strzelenia miał całe mnóstwo. Jego strzały są bardzo dziwne i mam wrażenie, że ciężko jest je wyczuć. Raz przymierzy idealnie przy słupku w trudnej sytuacji, tylko po to, żeby w kolejnych dwóch sytuacjach z 5m nie trafić w bramkę, albo obić tylko jej obramowanie. Ponadto nisko oceniona siła w połączeniu z 1,78m wzrostu powoduje, że ciężko jest skorzystać z jego główek ocenionych na 90, gdyż po prostu nie radzi sobie w pojedynkach powietrznych z obrońcami. W tych na ziemi też radzi sobie nieszczególnie dobrze - jest dość szybki więc potrafi się urwać obrońcom, jednak jeżeli ten jest w stanie go dotknąć - strata piłki gwarantowana.
Na plus na pewno jego poruszanie się z piłką. Bardzo fajnie potrafi się pokręcić, zrobić sobie miejsce do strzału. Ponadto potrafi dość dobrze rozgrywać, dzięki czemu dużo lepiej odnajduje się w formacji z dwoma napastnikami. I jeżeli ktoś chce pograć tą kartą, to tylko w takich formacjach go polecam - jako jedyny napastnik nie daje rady.
No niestety, zawód i lista wygląda tak:
1. Vieri 88
2. Lineker 87
3. Trezeguet 86
4. Larsson 87
https://ibb.co/qMTTJnS
@grejtxkrzychu @FCBMati10 @Encore @PsychoFAn16
2
@Commandement Ukrad złodziej, wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
#1 Ikoniczna Fifa 22
Krótki wstęp:
1. Seria skupia się na kartach ikon w Fifie 22
2. Z uwagi na to, że na początku gry poziom jest najniższy, a pieniędzy najmniej, początkowo testuję najtańsze ikony (ale mogę już powiedzieć, że cena nie idzie w parze z jakością)
3. Są to moje subiektywne odczucia dotyczące kart: zapraszam do dyskusji, przedstawienia własnych opinii.
4. Planuję wypuszczać jedną kartę na dzień, z racji jednak na dość zajęty grafik życiowy, godziny będą losowe (kiedy będę miał chwilę to wrzucę).
5. Każdą kartą planuję zagrać przynajmniej 10 spotkań i wrzucić screena ze statystykami.
No dobrze, to przechodząc do rzeczy: dzisiaj forma będzie trochę inna, bo wrzucę wszystkich trzech grajków do jednego worka i zrobię po prostu klasyfikację (która będzie pojawiła się na końcu każdego posta). Każdym z nim zagrałem 7 spotkań i niestety nie posiadam screenów, gdyż zanim wpadłem na pomysł zrobienia serii, karty sprzedałem.
Karty, które przetestowałem:
- Trezeguet baby (86 ovr) - 7m 11g
- Vieri mid (88 ovr) - 7m 11g
- Lineker baby (87 ovr) - 7m 13g
Muszę przyznać, że dobrze bawiłem się każdą z tych kart. Z uwagi na Hypermotion, gra nabrała innego kształtu i trzeba przyznać, że przynajmniej na razie można korzystać z każdego zawodnika. Każdy z tej trójki bardzo dobrze wychodził do podań i finalizował akcję. Vieri i Trezeguet bardzo dobrze utrzymywali się przy piłce - nawet w dość dużym tłumie potrafili twardo stać na nogach i nie dali sobą pomiatać, a ich siła fizyczna przekładała się również na pojedynki powietrzne. W przeciwieństwie do Linekera, który nie strzelił żadnej bramki głową, Francuz i Włoch połowę swoich goli zdobyli w ten właśnie sposób. Anglik jednak zdecydowanie lepiej od poprzedników rozgrywał. Drybling, w moim odczuciu był bardzo podobny u wszystkich, choć jeżeli miałbym kogoś wyróżnić byłby to Vieri - przy pomocy heel to heel robił sobie parę metrów przewagi, a po wyprzedzeniu obrońcy nie było opcji, aby ten bez faulu odebrał mu piłkę, lub go dogonił. Kończąc dzisiejszy wątek: Polecam każdemu spróbować pobawić się którąś z tych kart, bo naprawdę ciężko znaleźć odpowiednika wśród złotych kart (może Lukaku). Choć Lineker strzelił najwięcej goli to był mniej uniwersalny od Vieriego i to powoduje, że po dzisiaj wygląda to tak:
1. Vieri 88
2. Lineker 87
3. Trezeguet 86
@Encore @PsychoFAn16
5
Jestem po teście trzech pierwszych ikon w Fifie 22 - bylibyście zainteresowani serią w której recenzowałbym ikony? Zacząłbym cykl od jutra, krótko podsumowując te trzy pierwsze ikony, a potem każdą kolejną bym opisywał i porównywał z innymi. Dajcie znać czy jesteście ciekawi czegoś takiego! :)
1
Komentarz usunięty
8
Ta FIFA jest najlepsza i najgorsza jednocześnie. Nie pamiętam kiedy ostatnio można było grać jak się chce - klepka, wrzuty, prostopadłe podania, strzały z daleka, wszystko jest dobrze zbalansowane. Ale przez tych bramkarzy to czasem często przełamać skrypty. Jednemu bramkarz będzie bronił petardy z 3m, a drugiego bramkarz będzie chował ręce przy strzałach ledwo się toczących.
0
@Momals11 Rozumiem do czego nawiązujesz i też uważam, że Messi bardziej zasługuje na ZP, ale... Dla Lewego, Krycha to jeden z najlepszych kolegów na boisku. A w Barcelonie są lepsi od Lenglet czy Roberto. Proporcje - to jest ta różnica.
20
Frankowski: udział przy 5 golach w średnim Lens
Messi: udział przy 0 golach w potężnym PSG
Ja nic nie sugeruję, ale sami wnioski wyciągnijcie.
1
Duma z drużyny! Aczkolwiek i tak Koeman out :D
0
Wróciłem z meczu, można siąść i obejrzeć sobie meczyk. Wynik mi się bardzo podoba.
1
Niesamowity mecz, nigdy go nie zapomnę.