Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Somsiady może nie aż tak bezradni jak my, ale też słabi. A Bayern raczej jest silniejszy niż Inter.
0
Każdy mówi o Barelli, a Brozović to Pan Profesor w środku pola. Bardzo niedoceniany piłkarz, który nawet przy takim rywalu wygląda genialnie.
0
Ale nudny mecz do tej pory Inter - Real, dwie dobre okazje Włochów, ale to ciężko nazwać nawet meczem dla koneserów.
2
A tymczasem Goretzka w Fifie 22 jest pierwszym piłkarzem, który na podstawowej wersji jest w tak zwanym "Gangu Gullita" i ma wszystkie statystyki ocenione na 80+.
0
Nie wiem czy to Liga Mistrzów, czy gra podwórkowa. Tyle przekładanek, zabawy już w polu karnym, że dziwnie się to ogląda - nieprofesjonalne zachowanie piłkarzy Dortmundu.
0
Batshuayi od słynnego momentu na MŚ 2018 równia pochyła. Co on w tej sytuacji zrobił?
0
Madrycki Sergi Roberto na prawym skrzydle w pierwszym składzie. Szanse na udaną noc, zwiększają się.
22
@MesQueUnClub96 A jak Ronaldo to w ogóle się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Vebrol Może w tym szaleństwie jest metoda... Kapustka pewnie nie ćwiczył i jak to się skończyło dobrze wiemy :D
1
Niby fajnie, że piłkarze więcej odpoczną i też dzięki temu być może będziemy mieli na połowę meczów pełną kadrę. Ale jednak LM co tydzień w zeszłym sezonie to był taki fajny smaczek, bo ciągle było co oglądać.
2
@barteq No jakiś strzał na bramkę by się przydał. Wyglądaliśmy gorzej niż Borussia M czy inny klub z Bundesligi o mniejszym potencjale niż naszym.
0
W końcu wróciłem - nie rozumiem totalnie działań moderacji, ale no niech będzie. @Transu96 losowałeś już te mecze w turnieju? Jak nie to chętnie bym zagrał albo na XO albo XSS.
0
@GeneralXavi Dokładnie, po meczu z Levante wydawało się, że mamy gościa, który może nam mecze w pojedynkę wygrywać. Zapadł mi bardzo w pamięci ten występ, a w następnym sezonie został tylko cień po Filipku.
0
@eckov Zobaczymy, mój wpis wziął się z tego, że jednak Memphis nie jest już 20 letnim talentem, tylko doświadczonym zawodnikiem. Aczkolwiek słuszna uwaga, bo choćby przykład Lewego pokazuje, że niektórzy nawet w wieku 33 lat potrafią osiągać swój prime.
11
Depay super piłkarz, choć nie powiem: Jeżeli udałoby mu się pobić rekord goli dla Holandii to dość dziwnie będzie wyglądał przed takimi piłkarzami jak RvP, Cruyff, Robben, Bergkamp i wielu, wielu innych, ale taka jest piłka. Z Giroud wielu się nabija, a gość jest drugim najlepszym strzelcem jednej z największych potęg w historii.
0
@Katalonbar Finał Hiszpania - Belgia i zwycięstwo Belgów - wjeżdżam za dwie dyszki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nadrobiłem AEW All Out i Jezu, jak ja się cieszę, że nie natknąłem się na żadne spoilery dzisiaj na La Rambli (nie wiem czy były). Bryana Danielsona raczej każdy się spodziewał, ale w przypadku Adama Cole'a do końca nie było wiadomo czy będzie dalej w WWE, czy jednak zasili AEW. Na szczęście wybrał drugą opcję, bo w WWE dostałby może z jeden dobry program, pasy midcardowe i tyle chłopa widzieli. I muszę przyznać, że genialnie rozegrali ich debiuty. AEW > WWE i po ostatnich tygodniach nie mam co do tego wątpliwości.
0
Czy Waszym zdaniem akcja z Balem w 2014 roku miała mocny wpływ na karierę Bartry? Mi się wydaje, że zapowiadał się na dobrego obrońcę, a jednak osiągnął poziom średniaka, który nie jest pewnym pierwszym wyborem w Betisie.
0
Polacy przegrają z Anglią, ale nie spodziewam się jakiegoś pogromu. Myślę, że wynik 1-3 jest bardzo prawdopodobny.
7
Oglądałem właśnie bramki we wszystkich finałach LM od 2005 roku i przypomniał mi się ten 2018 rok. Do tej pory nie dowierzam w to co zrobił Karius, ta pierwsza bramka to ewidentny brak koncentracji i błąd karygodny. Ale mnie bardziej uderza ten ostatni gol, gdzie Bale kopnął prosto w niego z ponad 30 metrów i Niemiec jakby sam to sobie do bramki wrzucił. Prawdopodobnie najgorszy mecz bramkarza w historii, jeśli chodzi o mecze o taką stawkę.
18
La Gazzetta Della Sport wydała dzisiaj artykuł o meczu Polski pisząc o "złotym chłopcu Genoi" po rzekomym hat-tricku Olka Buksy. Trzy gole strzelił oczywiście jego starszy brat, a co jest śmieszniejsze - jest to artykuł premium.
0
Prowadzimy w drugiej połowie! Sukces
0
Świderski samolub, w dodatku cienki.
1
Bez Lewandowskiego nawet San Marino gra z nami jak równy z równym
1
Oni w przerwie się koszulkami zamienili? San Marino na nas siedzi, Jezu Chryste
0
Śliwka to zdecydowanie najgorszy zawodnik w ostatnich latach w naszej kadrze. Czemu Heynen nadal go powołuje?
16
@PawkoFCB Czuję się cudownie z tym, że przyjąłem okrągłe 0 dawek i nie biorę udziału w tym cyrku
1
3 punkty zawsze cieszą, ale nie lubię takich meczów. Połowa pierwszej połowy, a mi się chce już spać.
1
@ObiektywnyKibic121 Kontuzja go wykluczyła