0

Somsiady może nie aż tak bezradni jak my, ale też słabi. A Bayern raczej jest silniejszy niż Inter.

0

Każdy mówi o Barelli, a Brozović to Pan Profesor w środku pola. Bardzo niedoceniany piłkarz, który nawet przy takim rywalu wygląda genialnie.

0

Ale nudny mecz do tej pory Inter - Real, dwie dobre okazje Włochów, ale to ciężko nazwać nawet meczem dla koneserów.

2

A tymczasem Goretzka w Fifie 22 jest pierwszym piłkarzem, który na podstawowej wersji jest w tak zwanym "Gangu Gullita" i ma wszystkie statystyki ocenione na 80+.

0

Nie wiem czy to Liga Mistrzów, czy gra podwórkowa. Tyle przekładanek, zabawy już w polu karnym, że dziwnie się to ogląda - nieprofesjonalne zachowanie piłkarzy Dortmundu.

0

Batshuayi od słynnego momentu na MŚ 2018 równia pochyła. Co on w tej sytuacji zrobił?

0

Madrycki Sergi Roberto na prawym skrzydle w pierwszym składzie. Szanse na udaną noc, zwiększają się.

22

@MesQueUnClub96 A jak Ronaldo to w ogóle się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Vebrol Może w tym szaleństwie jest metoda... Kapustka pewnie nie ćwiczył i jak to się skończyło dobrze wiemy :D

1

Niby fajnie, że piłkarze więcej odpoczną i też dzięki temu być może będziemy mieli na połowę meczów pełną kadrę. Ale jednak LM co tydzień w zeszłym sezonie to był taki fajny smaczek, bo ciągle było co oglądać.

2

@barteq No jakiś strzał na bramkę by się przydał. Wyglądaliśmy gorzej niż Borussia M czy inny klub z Bundesligi o mniejszym potencjale niż naszym.

0

W końcu wróciłem - nie rozumiem totalnie działań moderacji, ale no niech będzie. @Transu96 losowałeś już te mecze w turnieju? Jak nie to chętnie bym zagrał albo na XO albo XSS.

0

@GeneralXavi Dokładnie, po meczu z Levante wydawało się, że mamy gościa, który może nam mecze w pojedynkę wygrywać. Zapadł mi bardzo w pamięci ten występ, a w następnym sezonie został tylko cień po Filipku.

0

@eckov Zobaczymy, mój wpis wziął się z tego, że jednak Memphis nie jest już 20 letnim talentem, tylko doświadczonym zawodnikiem. Aczkolwiek słuszna uwaga, bo choćby przykład Lewego pokazuje, że niektórzy nawet w wieku 33 lat potrafią osiągać swój prime.

11

Depay super piłkarz, choć nie powiem: Jeżeli udałoby mu się pobić rekord goli dla Holandii to dość dziwnie będzie wyglądał przed takimi piłkarzami jak RvP, Cruyff, Robben, Bergkamp i wielu, wielu innych, ale taka jest piłka. Z Giroud wielu się nabija, a gość jest drugim najlepszym strzelcem jednej z największych potęg w historii.

0

@Katalonbar Finał Hiszpania - Belgia i zwycięstwo Belgów - wjeżdżam za dwie dyszki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nadrobiłem AEW All Out i Jezu, jak ja się cieszę, że nie natknąłem się na żadne spoilery dzisiaj na La Rambli (nie wiem czy były). Bryana Danielsona raczej każdy się spodziewał, ale w przypadku Adama Cole'a do końca nie było wiadomo czy będzie dalej w WWE, czy jednak zasili AEW. Na szczęście wybrał drugą opcję, bo w WWE dostałby może z jeden dobry program, pasy midcardowe i tyle chłopa widzieli. I muszę przyznać, że genialnie rozegrali ich debiuty. AEW > WWE i po ostatnich tygodniach nie mam co do tego wątpliwości.

0

Czy Waszym zdaniem akcja z Balem w 2014 roku miała mocny wpływ na karierę Bartry? Mi się wydaje, że zapowiadał się na dobrego obrońcę, a jednak osiągnął poziom średniaka, który nie jest pewnym pierwszym wyborem w Betisie.

0

Polacy przegrają z Anglią, ale nie spodziewam się jakiegoś pogromu. Myślę, że wynik 1-3 jest bardzo prawdopodobny.

7

Oglądałem właśnie bramki we wszystkich finałach LM od 2005 roku i przypomniał mi się ten 2018 rok. Do tej pory nie dowierzam w to co zrobił Karius, ta pierwsza bramka to ewidentny brak koncentracji i błąd karygodny. Ale mnie bardziej uderza ten ostatni gol, gdzie Bale kopnął prosto w niego z ponad 30 metrów i Niemiec jakby sam to sobie do bramki wrzucił. Prawdopodobnie najgorszy mecz bramkarza w historii, jeśli chodzi o mecze o taką stawkę.

18

La Gazzetta Della Sport wydała dzisiaj artykuł o meczu Polski pisząc o "złotym chłopcu Genoi" po rzekomym hat-tricku Olka Buksy. Trzy gole strzelił oczywiście jego starszy brat, a co jest śmieszniejsze - jest to artykuł premium.

0

Prowadzimy w drugiej połowie! Sukces

0

Świderski samolub, w dodatku cienki.

1

Bez Lewandowskiego nawet San Marino gra z nami jak równy z równym

1

Oni w przerwie się koszulkami zamienili? San Marino na nas siedzi, Jezu Chryste

0

Śliwka to zdecydowanie najgorszy zawodnik w ostatnich latach w naszej kadrze. Czemu Heynen nadal go powołuje?

16

@PawkoFCB Czuję się cudownie z tym, że przyjąłem okrągłe 0 dawek i nie biorę udziału w tym cyrku

1

3 punkty zawsze cieszą, ale nie lubię takich meczów. Połowa pierwszej połowy, a mi się chce już spać.

1

@ObiektywnyKibic121 Kontuzja go wykluczyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?