1

@msmsms Ale jest różnica w tych przypadkach. Monaco nie ma dużej ilości pieniędzy, a swą wielkość klub opierał na udanych inwestycjach i wychowankach. Nie zawsze wszystko się uda, dlatego teraz jest jak jest. Arsenal wydaje mnóstwo pieniędzy, ale te transfery nie są udane no i trener jest beznadziejny.

1

Meczyk dość fajny, ale wynik niedość, że typowy dla La Ligi w tym sezonie to jeszcze na korzyść Realu.

0

Hazard nawet nie jest pierwszym do wejścia na boisko. Mam wrażenie, że znowu jakiś uraz, ale nie chcą dobijać chłopa w oczach kibiców i nie ma oficjalnej informacji

1

Hahahhaah standard - obrona Realu wylewa, Juanmi wyłączony mózg, konterka i gol. No mają farta czy z ZZ czy bez

3

Casemiro nawet sędziego tnie

0

Isco zagrał tydzień temu dobrze i wrócił dzisiaj już do swojego poziomu. Realu nie lubię, ale jego mi szkoda, bo parę lat temu grał wybornie. Od 3 lat równia pochyła z małymi wyskokami.

3

Żółta za symulkę, ale jestem pewny, że zaraz przyjdzie taki jeden i wklei Zonę, że okradają na korzyść Realu

1

Pirlo nie ma, Krystyny nie ma, a Juventus dalej ssie. Mnie to dziwi, że szukano problemu szczególnie w tym drugim, a nie w beznadziejnej drugiej linii i braku jakościowych transferów przy starzejącej się kadrze.

0

Za pół godziny mam nadzieję, że w końcu będzie meczycho. Odpowiednie kluby są, bo jeden i drugi Real grają ofensywnie. Naprawdę coraz ciężej się ogląda tę ligę.

0

Widać po Grosiku jakość piłkarską. Na tle kopaczy z Ekstraklasy (a grają dwie czołowe drużyny) wygląda bardzo dobrze.

0

0-9 bilans bramkowy po 3 meczach XD Jakby to było Norwich, czy inne Burnley to raczej nic dziwnego, ale no w Arsenalu to brzmi jak prawdziwy dramat. Jak nie zwolnią Artety przed przerwą reprezentacyjną to będę zdziwiony i to bardzo.

0

I znowu 1:0, no niech tę ligę szlag trafi.

1

Mecz z Bayernem w pierwszej kolejce i mecz w Lizbonie w drugiej, fatalny układ. 2/3 najgorsze mecze w dwóch pierwszych kolejkach. Jakby się tak zdarzyło, że w tych meczach zdobylibyśmy tylko punkt, albo nawet zero to pytanie czy nie wkradnie się nerwowość. Wyjątkowo się boję fazy grupowej.

0

@Kamiloza91 Z Casemiro w drużynie to tym bardziej będzie wyskakiwał

0

@Volk Myślę, że każdy mimo wszystko się z nami i Realem liczy. Bardziej chodzi o to, że taki mecz jest super widowiskowy, a teraz dodatkowo Real i Barca nie deklasują reszty poziomem więc i sportowo są szanse.

2

Moriba dla mnie staje się największym błaznem w całym futbolu. Ja rozumiem, że Ronaldo czy Mbappe mogą mieć wybujałe ego, bo to genialni piłkarze, którzy już swoje osiągnęli. Ale jakim trzeba być tępym łbem, żeby wołać sobie kilka milionów euro rocznie + jakieś premie za podpisanie kontraktu po zagraniu mniej niż tysiąca minut w seniorskiej piłce. Życzę mu jak najgorzej, żeby nic w piłce nie osiągnął.

0

@MesQueUnClub_87 Nie no, Sterling jest lepszy. Więcej sędziów się daje nabrać.

3

@Dertinho A Memphis to co?

2

@socha Tutaj bonus, tutaj premia, tutaj wyższe zarobki i plus byłby niewielki o ile jakikolwiek. A ryzyko było, że może przez rok Kylian przedłuży kontrakt

0

@AmigoBlancos Sezony troszkę Ci się pomyliły :)

0

@Encore W tym roku bardzo dużo punktów zdobyte przez polskie zespoły, co cieszy. Jakby co roku to tak wyglądało to myślę, że miejsce w 20 jest w zasięgu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@tristan87 Nawiązuje do tego co pisał przed meczem jeden miłośnik Tuska

27

Podoba mi się to "upokorzenie Legii"

3

@Chakalaka Wciąż nie byłaby bardziej zaorana niż twórca tej dyskusji parę razy na La Bambli

3

Tymczasem do Sevilli oficjalnie dołącza Delaney. Super transfer, bardzo uniwersalny i jakościowy gracz

1

Ronaldo to ciekawa opcja w fantasy, ale chyba jeszcze ciekawsza w Fifie. Najlepsza karta w grze + Premier League = 2,5 mln na początku jak nic

1

Dajemy Griezmanna za Ronaldo. Z racji, że wymiana ta średnio się nam opłaca, Juve albo dopłaca 40 mln albo bierze w pakiecie do Griezmanna, Pjanicia i Umtitiego - deal idelany

1

Chciałbym dzisiaj grupę taką, żeby z niej wyjść, ale żeby nie była to grupa z najsłabszymi zespołami z danych koszyków. Sporting, Zenit i Sheriff to dla mnie jeszcze gorsza opcja niż City, Porto i Milan

0

@tobiasson92 U nich piąta, u nas dopiero za kilka tygodni będzie czwarta. POLSKA GÓRĄ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?