Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@A_Gomesinho_21 Byku, błagam popraw te szczepionki, bo boli
1
@Encore Piłkarz dobry, może nie na poziomie Cristiano, ale dużo młodszy i myślę, że jakby dostał szansę na regularną grę to na pewno by rozwinął skrzydła. W City jest taka rotacja, że to nie sprzyja rozwojowi piłkarzy.
0
@amanter Jesus za CRa? Przecież to byłby taki wygryw na dłuższą metę dla Juve, że jest to aż niemożliwe.
1
@DonMatteo901 Mbappe raczej odejdzie dopiero za rok i sprowadzą Haalanda w jego miejsce.
1
@MesQueUnClub96 W tym przypadku to bardziej o nazywanie Cię podszywką i prowokację to bym innego użytkownika niż Luisa podejrzewał.
1
@Ghotti Nie no, ligę "ogórkową" to wygrał 3 razy
0
@Encore Gdzieś czytałem, że Arteta ma czas do październikowej przerwy na reprezentacje. Jeżeli do tego czasu nic się nie poprawi, to zwolnienie.
1
@MesQueUnClub96 Dlaczego do najsłabszych zespołów w danym koszyku bierzesz Barcelonę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Sporting Sevilla Zenit Sheriff - możliwa grupa śmierci
3
Czy Mbappe będzie wzmocnieniem dla Realu? Tak
Czy jego przyjście pomoże całej lidze? Tak, brakuje w tej lidze takich piłkarzy
Ale no bądźmy poważni, poza Messim nie ma piłkarza, który w pojedynkę potrafiłby zmienić totalnie oblicze zespołu. Real jak był tak będzie jednym z trzech głównych faworytów do zdobycia La Ligi i nie zmniejsza to szans naszych czy Atletico. Podobnie jest w LM, Real nie był i nie będzie w gronie głównych faworytów do tytułu. Chelsea, City, PSG i Bayern to półka wyżej od reszty
1
@LeoMessiah Obaj to amatorzy, tylko wielki Kike Setię
Ale tak na poważnie to chyba Tata Martino był lepszy
0
@QUNJ Co do Viniego to on dopiero teraz jest w wieku Neymara przychodzącego do Europy. A poprawę wykończenia i pracę z psychologiem widać jak na dłoni. Jeżeli Fatiego będą już omijać urazy to będzie fajna rywalizacja młodych, bo obaj mają potencjał na cracków.
5
@Criss18Barca Brak scenarzysty, brak Kusego to za duże braki i myślę, że serial jako całokształt tylko by na tym stracił.
0
@QUNJ Tak, jest mocna. 7 goli w dwóch pierwszych meczach robi wrażenie, a po grze widać, że to nie jest przypadek. Personalnie też narzekać na co nie mają - Benzema, Bale (piłkarz, który zdrowy i obdarzony zaufaniem jest genialny), Vinicius w formie. A w obwodzie Hazard, który w każdym momencie może odpalić + bardzo solidny Rodrygo. Dla mnie to nie jest może ścisła topka i odstają nieco od PSG czy Bayernu, ale wciąż do Top 5 się łapią jeżeli chodzi o atak.
6
Komentarz usunięty
2
@PatrychoO Czy ja wiem, mi przypomina Ronaldo - lubi być w centrum, raczej nie ukrywa złości, ale zawsze daje z siebie wszystko. I to, że poprawi i tak mocną ofensywę Realu to jest pewne.
1
@Nano22 Mi w liceum trafiło się tak, że lubiłem się dosłownie z 1/4 klasy, a zawsze czy to na studiach, czy wcześniej w gimnazjum lub podstawówce byłem typem osoby, która lubi się z każdym. Miałem taką typowo bucowatą klasę nastolatków z bogatych rodzin i no nie szło się totalnie z nimi dogadać.
2
Oglądam sobie West Ham - Leicester i mnie łapie smutek, że od przyszłego sezonu tej pięknej ligi nie obejrzę sobie w Canal+. Przez tyle lat, zawsze dobry komentarz, świetna jakość. A teraz będzie w tym najgorszym syfie jaki wkroczył na piłkarski rynek. Eleven jak wchodziło to poza przeciętnym komentarzem wszystko było na swoim miejscu - dobra cena, dobra jakość, ilość kanałów umożliwiających obejrzenie wszystkiego co trzeba. A tutaj płać bodajże 34 zł za transmisję rodem z 2010 roku dodatkowo w internecie. Oby to jak najszybciej upadło.
1
18/20 drużyn w La Liga w tej kolejce dostosowało się do systemu zero-jedynkowego. Do oglądania najgorsza liga z top 5, a jeszcze niedawno słynęła z ofensywnej i miłej dla oka gry.
Edit: Przepraszam, jeszcze jeden mecz trwa - Celta nadzieją, w Osasunę nie wierzę
1
Wydaje mi się, że to może być super sezon w Ekstraklasie. Legia z dość wąską kadrą, ale jednak mocną jak na nasze warunki. Fajnie grający Lech Skorży, w dodatku z większą głębią składu niż zespół z Warszawy. Świetny Raków prowadzony przez najlepszego polskiego trenera, bardzo ciekawa Pogoń mająca dobrą równowagę między zawodnikami młodymi i doświadczonymi, gdzie jedni drudzy oferują sporą jakość. Piast, Górnik, Jagiellonia, Śląsk to bardzo solidne zespoły mogące wprowadzić wiele zamieszania.
Kandydaci do spadku? Stal Mielec i Górnik Łęczna to najwięksi kandydaci. Jednak ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że Cracovia prowadzona przez Probierza sięga już niemal dna i bez zmiany trenera ciężko się spodziewać zmiany sytuacji. Ponadto Termalica jako beniaminek prezentuje się póki co przyzwoicie, jednak na razie dorobek punktowy dość ubogi.
3
Cunha podobno bliski przejścia do Atletico. Ciekawy piłkarz, ciekawy transfer
0
@Emhyr Pytanie tylko czy warto - nie jestem do końca przekonany czy Camavinga będzie topowym piłkarzem.
5
Fajnie, że Real zgubił punkty, ale Viniciusa o ile to nie był jednorazowy wyskok to się obawiam i zazdroszczę. Chłopak fizycznie zawsze był kotem, a widzę że poza strzałami więcej myśli i podaje więc wydaje mi się, że to faktycznie może być jego sezon.
0
Vazquez to wydaje mi się, że gdzieś w głębi duszy jest kibicem Barcelony. Albo jest po prostu tak słaby. Gość im psuje tyle meczów, że to jest niemożliwe XD
Edit: 2:1
0
@SinMistico Nie Levante. Oni, Bilbao i Sociedad to zespoły, które zawsze sprawiają najlepszym mnóstwo problemów i nie patrzą czy to Barca, Real czy Atleti
0
@Encore To było sam na sam, ale zachowania Vazqueza to ja totalnie nie rozumiem
4
@Madridistaaa No i już mi się nie podobasz, a mam dużą tolerancję na białych i w większości mi nie przeszkadzają :)
1
Jakby dało się jakoś wyciągnąć Valverde z Realu. FDJ Pedri Valverde to byłaby najlepsza pomoc na świecie i bez żadnych kontuzji spokojnie pociągnęłaby całą dekadę.
0
@Octane Przede wszystkim wydaje mi się, że Ancelotti nie jest konfliktowy. Za Zidane'a miałem wrażenie, że wielu piłkarzy miało z nim na pieńku i przez to nie grali, a jak dostawali ochłapy to wiele nie pokazywali. Zobaczymy co sezon pokaże, bo wydaje mi się, że to może być najciekawszy sezon od dawna :)
4
Real wydaje się być mocny, może to kwestia dość efektownej gry, ale wyglądają dobrze.