27

Kartkę dostał, gola nie strzelił - ojojoj

3

Drągowski powinien być numerem 1 w kadrze.

2

Szczęsny zrobił Szczęsnego - przereklamowany bramkarz

1

@Rust_Cohle Tottenham nawet tutaj swojego trofeum nie znalazł :(

5

@doc Brait przy tym drewnianym klocku to Pan Piłkarz

0

Ale Cuadrado to jest kozak

0

Miałem dzisiaj małą imprezkę i nie miałem jak oglądać meczu, ale wydaje mi się że nie ma sensu wylewać wiadra pomyj na piłkarzy. Wynik jest średni, statystyki są okropne, nie wiem jak wyglądała gra, ale to dopiero druga kolejka. O mistrzostwo walczymy jeszcze w 36 meczach, piłkarze się będą zgrywać ze sobą, niedługo wróci Fati, a na San Mames to strata punktów jest rzeczą tak częstą, że trzeba się z nią liczyć przed sezonem. Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze!

2

@Yosemite Benteke z United. Praktycznie 1:1

2

@dembabejlen Raczej do angielskiej, hiszpańska chyba do 2026 nie do ruszenia

1

@Criss18Barca Ten piłkarz to leń patentowany, stanowcze nie dla tego typu piłkarzy u nas.

1

@fart Scena przy stole wigilijnym - genialne aktorstwo ze strony Mariana Dziędziela. Przykre i dające do myślenia jest jednak to, że takie zjawisko ma miejsce w prawdziwym życiu. I wcale nie jest rzadkością.

7

@LeoMessiah Zlitowała się moderacja nad biednym dzieciakiem. Ja mam wrażenie, że 2007 to i tak nieco podkręcona data, bo wydaje się zbyt pusty nawet jak na 14 latka.

0

Macie też tak, że jak Polaków nie ma na wielkich turniejach to potraficie bardziej się nimi cieszyć? W sensie wiadomo, że jeżeli Polacy grają tak jak w 2016 to wtedy emocje są nie do podrobienia, bo żadna reprezentacja tyle emocji nie dostarcza. Ale no będąc szczerym to większość naszych imprez kończy się na fazie grupowej i nie wiem czy tylko ja tak mam, że gdy Polaków nie ma od początku na imprezie to wszystkie mecze sprawiają mi radość i z takim samym zaciekawieniem oglądam mecz pierwszy, drugi, dziesiąty, dwudziesty. A gdy Polacy grają to po takim meczu jak ze Słowacją, dwa dni następne niby te mecze oglądałem, ale tak bezmyślnie. Potem gdy nadzieja odżyła znowu wszystkie mecze były super, ale jak już odpadli to tylko kilka meczów faktycznie obejrzałem z przyjemnością.

0

@Zoker Zdecydowanie 1), nawet nie ma porównania - 2 to kwestia zaufania po prostu

14

@Barca1992 fcbarca to Polska, moderacja to Jarek - cenzurę mamy, której nikt nie rozumie

0

@kamilop W 2 lidze :)

0

@JohnnyBarca Ja wiem, że to nagroda tylko za LM, ale i tak XD

0

Postawiłem dzisiaj dyszkę na Slavię i Gent. Zwycięstwo którejś z polskich drużyn będzie miłym zaskoczeniem, a w razie czego do wyjęcia 28 złotych więc zarobione na kebsa i piwko - win/win

1

@Kz1234 Gdyby Messi był wyższy 15 cm miałby wyżej położony środek ciężkości, przez co prawdopodobnie nie strzeliłby nigdy tak genialnych goli jak z Getafe, czy Bilbao. A Twojej logiki nie rozumiem w ogóle.

0

@Davvd Jak upoluje 20 goli to zrobię sobie jego fryzurę na przyszłe wakacje (teraz mam fryz ala Puyol tylko ciemniejsze włosy)

0

Macie jakieś swoje ulubionego piłkarza w historii Fify, a może duo lub trio? Ja mimo tego, że od dwóch lat jestem w stanie przetestować niemal każdą kartę to wciąż moim najlepszym wspomnieniem z Fify jest moje trio z 18. Hagi mid, Schurrle urodzinowy i Werner 87 (nie pamiętam co to za karta) to trio, którym zagrałem grubo ponad 200 meczów i w tym czasie wbiłem swoją pierwszą elitę. Jak to wygląda u Was?

1

@Encore Faktycznie, ale mi musiałby w końcu podpasować. W tej Fifie to zdecydowanie karta, która dla mnie nie była warta swojej ceny.

2

Jak EA doda w Fifie 22 kogoś z dwójki Davids/Toure jako ikonę i najlepiej jeszcze Thurama to będzie można zbudować przepiękny skład z samej Barcelony.
MATS - bramkarz jak bramkarz, nie wierzę bardzo, że dużo się zmieni w kwestii bramkarzy.
Zambrotta - niezależnie od mety gry, topowy obrońca od początku do końca
Puyol - jeżeli przecieki o grze obronnej są prawdziwe to wydaje mi się, że może w końcu Carles będzie mógł być tak dobry był w rzeczywistości. W 21 trochę pograłem Optimusem, ale zbyt bardzo liczyło się tempo, niestety.
Thuram - jakby faktycznie pojawił się w grze to z miejsca topowa karta na ŚO. Pewnie nawet w wersji baby miałby ponad 80 tempa i przynajmniej 85 obrony i fizyczności więc taki obrońca nie może być zły.
Alba - wolałbym grać Abidalem, ale Jordi daje radę w realiach Fify.
Xavi - w tej Fifie był bardzo dobry, nie wiem jak odnajdzie się w następnej, ale Generał obowiązkowo w moim składzie musi się znaleźć.
Toure/Davids - obaj są materiałem na bycie w gangu Gullita, a nawet jeżeli dostaną coś poniżej 80 to wciąż będą to imponujące karty.
W obwodzie Frenkie, który dobrze się odnajduje na wirtualnej murawie.
No a w ataku to istna fiesta i szeroki wybór - Messi, Nazario, Cruyff, Eto'o Ronaldinho, Henry, Neymar. Nieco biedniej Kluivert, Depay czy Griezmann.

1

@Ansufati123 W Atletico raczej by się nie odnalazł - Simeone ceni sobie wyrobników na boisku. Valencia prędzej, ale przy obecnym właścicielu to już prędzej bym uwierzył w transfer do nas. Milan i Juve raczej dobre kierunki, z szansami na grę. Tottenham zaś na skrzydłach ma za dużo graczy, nie wiem czy by się przebił.

2

Ależ chciałbym zobaczyć Kvaratshkelię w hiszpańskiej lidze. Typ gracza dla którego warto odpalić mecz, myślę że idealnym klubem dla niego byłby Betis. On + Fekir to gwarancja widowiskowej gry, klub spokojnie może bić się nawet o 5 miejsce w lidze (a może nawet 4, choć Sevilla raczej jest wyraźnie mocniejsza). Dla samego piłkarza też kierunek dobry, bo spokojnie może pokazać się na salonach i w przyszłości zagrać w topowych klubach. Brakuje ostatnio takich piłkarzy i takiej gry, powiedziałbym nawet, że najciężej ogląda się ligę hiszpańską przez nadmiar defensywnej gry. Barcelona, Real, Levante i Betis to 4 kluby, które zawsze i wszędzie chętnie w akcji zobaczę.

1

@Dziki15 Dzięki za komplement :)

2

@GeneralXavi Myslovitz - Alexander

5

Komentarz usunięty

4

@Nano22 Piłkarze Leganes są w stanie rywalizować z Barceloną (2-3 razy minimum na 20 meczów urwą jakieś punkty). Kobiety przegrają 100/100 meczów

4

@tbas To cena w FPL, na pewno jest drożej wyceniany na rynku piłkarskim :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?