1

@Janiama Anglia 3 - 1 Szkocja

2

@Janiama Chorwacja 1:2 Czechy

1

@RomanHoffer W naszej reprezentacji to i Modrić by przygasł. Zbiór indywidualności bez zgrania, to nie ma prawa się udać.

8

Jak oglądam mecze w tej grupie to chciałbym, żeby nikt z niej nie wyszedł. Trzeci mecz i trzeci beznadziejny do oglądania

1

@Janiama Słowacja 2:2 Szwecja

2

Wiem, że to kwestia wyniku. Ale podoba mi się to jak Austriacy zepchnęli Holendrów do obrony. Polska niezależnie od wyniku nie byłaby w stanie tak zrobić nawet przeciwko jakiejś Bośni :)

1

@Janiama Holandia 3 - 1 Austria

0

Od kiedy mamy białe spodenki zamiast czerwonych? Co do meczu to dało się niestety przewidzieć, że Duńczycy nas zjedzą, ale nie myślałem, że aż tak

11

Akcja napastnika Barcelony - brzmi dumnie, myślisz o zawodniku ze ścisłego topu. A tu Brejtłejt

1

@Janiama Dania 1 - 2 Belgia

0

@PlsNotAtletico Jak dałeś Holandię i Belgię to wchodzi jak w masło.

5

I tak się Polacy jedzie z najsłabszą drużyną w grupie. A nikt mi nie powie, że Ukraina ma większy potencjał, bo indywidualnie mają gorszych piłkarzy.

5

Raz się można pomylić, ale ciągle nazywać Yarmolenko Yaremchukiem? Co za beznadzieja

1

Dobrze, że Kazek nigdzie się nie rusza, bo nudne by się El Clasico zrobiło :D

3

Jednak mamy mocnego rywala w walce o miano najgorszej drużyny. Tym bardziej, że Turków raczej bardziej podejrzewano o to, że mogą namieszać.

0

@Janas11224 Z Macedonią myślę, że wielcy Polacy by wyrwali remis 0:0 po ciężkim meczu.

0

Jak oni w końcu stracą gola po takim błędzie i przez to przegrają to Putin chyba tę obronę ześle na Syberię :P Z Belgami dwie pierwsze bramki to na tacy podali rywalom i tutaj też próbują to zrobić.

3

@yoli Największą różnicę widzę taką, że Messi w przeciwieństwie do pozostałej dwójki nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Mecze w których naprawdę przeszedł koło meczu można policzyć na palcach jednej ręki (No może dwóch, ale do dwucyfrowej liczby nie dojdziemy). Często wina idzie na niego, "bo człapie, nic nie robi". Patrzymy w statystyki a tam co? 5 kluczowych podań i kilka udanych dryblingów.
Ronaldo wyróżnia to, że zawsze coś wciśnie, może grać jak łamaga a i tak strzeli gola, dwa, może trzy. Ale od 2014 roku to jest gracz po prostu do bólu skuteczny w polu karnym rywala i mało efektowny. Od 2019 roku bardzo zauważalny zjazd, bo już nic poza golami nie oferuje.

1

@Kacper1432 Olsen (w komentarzu niżej zapomniałem o Hradeckym, ale mimo wszystko w 11stce stawiam na Szweda)
Dumfries Skriniar Chiellini Guerreiro
Pogba De Jong Philipps
Schick Lukaku Mak
Wiem, że Słowak nieco na wyrost, ale dla mnie zasłużył na małe wyróżnienie, bo poza bramką wiele razy ładnie chodził po skrzydle.

1

1. Holandia - Ukraina
2. Szkocja - Czechy
3. Francja - Niemcy

1. Patrick Schick
2. Romelu Lukaku
3. Denzel Dumfries

1. Robin Olsen
2. Tomas Vaclik
3. Ward (nie pamiętam imienia, ale bramkarz Walii)

Taka według mnie topka najlepszych meczów, piłkarzy i bramkarzy w pierwszej kolejce. Jak Wasze typy?

3

@davvidek Najlepszy: Holandia-Ukraina
Najgorszy: Polska - Słowacja

8

@Esteban_ Pogba jak mu się chce to topka. Problem jest taki, że rzadko mu się chce.

2

Myślę, że można to ogłosić już w tym momencie. Oficjalnie: Polska najsłabszą drużyną 1 kolejki fazy grupowej Euro 2020

0

Pogba najładniejsze podanie do tej pory, a Hummels trzeci najładniejszy gol na mistrzostwach. Dwóch Panów Piłkarzy.

0

Strejlau i Szpakowski jako dwójka komentatorów. To by było coś, "Świetnie" "Doskonale" "Okazja" - trzy słowa, które stanowiłyby 1/3 całego komentarza.

6

Rudigera zaczynam nie lubić tak samo jak Raula Garcii, Diego Costy czy Ramosa. Strasznie lubi kogoś a to szarpnąć, a to walnąć + wyeliminowanie KDB. Nie cierpię takich rzeźników

0

Spalony, Panie sędzio - jestem na 95% pewny

0

Boli Was wielka Portugalia z wielkim Cristiano, który zapewnił im wygraną? Nawet mi Was nie żal

1

Patrzcie jak Maszyna tera gola strzeli

0

Fabiański - Kędziora Glik Bednarek Rybus - Moder Klich Zieliński - Płacheta Lewandowski Jóźwiak
Tak bym widział skład na Hiszpanię. Szkoda bardzo, że Góral kontuzjowany bo przydałby się taki przecinak, ale trzeba lepić z tego co jest i będzie trzeba po prostu swoje wybiegać i liczyć na kontry. A dwóch bardzo szybkich skrzydłowych na kontry jak znalazł, nie ma się co bawić w wahadła czy zagęszczanie środka pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?