1

Tak jest! Jechać z City

0

@Xxxbarca4ever Pewnie zależy od uczelni, ale raczej nie

1

@Uukasz_93 XD? Bo nie wiem jak inaczej to skomentować

2

@kiper09 Wygrał pojedynek powietrzny, jakby sędziowie chcieli takie coś gwizdać to walka w powietrzu by nie istniała, bo by były faule ciągle

0

Asensio i Odriozola na boisku - 1:2 Chelsea to pewniak

0

Komentarz usunięty

1

@Inko Że osoba reprezentująca sobą tak niski poziom jest w stanie wychwycić błąd ortograficzny to jestem w szoku. Aczkolwiek nad kulturą osobistą i wypowiedzi to jeszcze musisz dużo popracować

1

@Damian11 Jakbyś oglądał ich mecze to pewnie byś wiedział.
Benzema zszedł na drugi plan grając z CRem teraz ich ciągnie do przodu. Militao gra na takim poziomie, że jeżeli jest w stanie go utrzymać na dłużej to będzie najlepszym obrońcą w lidze. Vinicius może jest chaotyczny, ale zawsze bardzo orzeźwia grę, Mendy to skala nie do przejścia, Varane i Nacho są bardzo dobrymi obrońcami, Courtois wszedł na niebotyczny poziom. No i każdy zawsze daje z siebie 200%, tylko tyle I aż tyle.

3

@JohnnyBarca UEFA to jest mafia i mimo, że nie byłem zwolennikiem superligi to brzydzę się całą tą instytucją i tym całym Ceferinem

37

Jeżeli ten policjant z USA dostanie jakiś wyrok to znaczy, że ten świat zszedł totalnie na psy. Moim zdaniem powinien dostać odznaczenie za świetną reakcję i chłodną głowę. I jest to sytuacja dużo inna od tej z Floydem, bo tam jednak tamten policjant dociskał go do ziemi kolanem przez 9 minut, więc na pewno dało się zastosować inną metodę. Tam sprawa sądowa i jakiś wyrok (na pewno nie tak surowy jaki dostał) jakiś sens mają, w tym przypadku to będzie znak dla ludzi, żeby nie zostawać policjantem, bo za dobrze wykonaną pracę dostaniemy wyrok.

1

@Kgorecki2500 Różnie to bywa więc na 100% Ci nie powiem. Wydaje mi się, że będą za dwa tygodnie po Community i PL, a najpóźniej za trzy jeżeli jednak Bundes będzie przed

0

Isco I Mariano już są na boisku także jeżeli ktoś oglądał mecz dla ciekawej, miłej dla oka gry, a nie tylko z nadzieją, że Real straci punkty to można już wyłączyć.

5

@Wiktoria13 A kiedy oni ostatnio przegrali?

3

@dafik85 Wstrzymałbym się jeszcze z takimi określeniami. Vinicius jest młodszy od Neymara, który przychodził grać do Europy. Jeżeli doszlifuje swoje braki to spokojnie może być piłkarzem wyjątkowym a nie jednym z wielu.

1

@saczers438 Troszkę tak, ale Rysiu to ma ewidentnie problem z założeniami taktycznymi. Jak w meczu z Valladolid przy wyniku 1:0 zamiast utrzymać piłkę kopnął takiego flaka do bramkarza rywali to zrozumiałem dlaczego Koeman nie bardzo lubi na niego stawiać.

10

Vinicius przypomina tego ziomka z podwórka, który jest niebywale szybki i umie kiwać. Czasami gra na poważnie i przy okazji dość efektywnie. Ale większość czasu biega i kiwa bez sensu, żeby pokazać jak bardzo super jest. No musi trochę dojrzeć chłopak, bo bez chłodnej głowy na szczyt nigdy nie wejdzie.

0

@Djzordon Hahahaha, wiedziałem że dla tego z... Dobra oszczędzę słodkości to będzie kontrowersja. Jesteś żałosny

4

@kuz Zaraz przyjdzie taki jeden I Cię wyjaśni, że karny się nie należał, bo to Real Madryt. A całkiem poważnie to zgadza się - pierwszego Lahoz nie odgwizdał, ale tu już mu dali sygnał

3

@Ricc Uda się, Bayern rozjedzie każdego, a koledzy będą dbali o to, żeby Robert strzelał

1

@MasnyTed Nie przetrwa, zaraz się wszystkie angielskie zespoły wycofają i tyle z tego będzie

4

Superliga upada, ale dla Juventusu i Realu konsekwencje szczególnie wizerunkowe będą bardzo przykre. Po takim czymś niedość, że UEFA i FIFA to jeszcze inne kluby będą do nich dość sceptycznie nastawione.

2

Brawo Chelsea, jest nadzieja na uratowanie piłki

1

@MesQueUnClub96 No ja dlatego piszę, że nawet 4 zespoły spokojnie mogą powalczyć o mistrzostwo. Atletico ma problemy kadrowe, Real jest po maratonie. W teorii jesteśmy w najlepszej sytuacji, ale ta gra musi wyglądać tak jak przed przerwą. No i Sevilla też może się spokojnie włączyć, bo są bardzo solidni w tym sezonie.

3

Bardzo fajny sezon ligowy w TOP 5:
- W Premier League raczej dwa pierwsze miejsca pewne, ale o dwa miejsca w LM bije się nawet 6 zespołów
- W hiszpańskiej i francuskiej ciekawa walka o mistrzostwo nawet 4 zespołów
- We włoskiej Inter raczej mistrzem, ale potem 5 zespołów walczy o 3 miejsca w LM
- No i w Bundeslidze, Bayern ma tylko 5 punktów przewagi nad Lipskiem. Tylko albo aż, ale tutaj bardzo często na tym etapie losy mistrzostwa były już rozstrzygnięte

1

@Kamiloza91 Z jednej strony tak, ale z drugiej jeżeli Borussia by się w tym finale znalazła po wyeliminowaniu City i PSG to by oznaczało, że nieprzypadkowo się tam znaleźli

28

@LuisSalvano Zabawna to jest Twoja obecność na tej stronie. Dużo bardziej wolę tutaj normalnych kibiców Realu jak @AmigoBlancos niż kibiców Barcelony, którzy się chyba z rozumem minęli i piszą w kółko takie głupoty, że szkoda to komentować

1

Jeżeli miałbym postawić grubsze pieniądze na zwycięzcę LM to wybrałbym PSG. Wydaje mi się, że są najlepszą drużyną w tym zestawieniu

12

@Roobo Chciałbym, żeby Barcelona tak słabo w obronie wyglądała.

1

Mariano - Jezu Chryste co za komentarz

0

Ten Militao to chyba Varane'a wygryzie w Realu, co za tydzień w jego wykonaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?