3

Śmiać by mi się chciało jakby dzisiaj Real i Atleti przegrali, ale nasze asy będą bardzo empatyczni i również stracą punkty

3

Cuadrado genialny mecz, niemal w pojedynkę utrzymał Juventus przy życiu. Dwa gole, wywalczony karny i czerwona kartka. Czapki z głów, fenomenalny występ

0

@LeoMessiah Gra w 10, dobry wynik. Trzymanie Ronaldo czy Messiego, którzy często przebiegną dwa razy mniej niż inny piłkarz jest bezcelowe

0

@Pogba Dla mnie to obaj siebie faulowali, nie wiem jak powinno to być zinterpretowane, ale raczej gol nie powinien być uznany. Ten karny teraz też miękki, bardzo miękki

0

Sędziowie włoscy to większy cyrk niż ci z Hiszpanii - nie mam co do tego wątpliwości

3

Czy to normalne, że Iga gra drugi mecz dzisiaj? Była kiedyś taka sytuacja w historii? Ja rozumiem, że wczoraj mecz nie mógł się odbyć, ale przecież jej rywalka ma taką przewagę fizyczną, że nie jest to zbyt uczciwe.

13

@Yosemite Ahh Braithwaite z afro. Ale ładnie kosił w fifce 16

0

Mam dziwne przeczucie, że jeśli Real wygra pozostałe dwa mecze to Atleti sfrajerzy z Valladolid... Oby nie

0

@Piorun W przypadku murawy to na pewno trzeba być bardziej przygotowanym na dziwne zachowania piłki

2

@Krzysztof1987 Wydaje mi się, że wygraliśmy Puchar Króla, ale może to tylko jakieś moje sny czy coś więc nie wchodzę w polemikę.

2

Chyba w tym momencie trzeba niestety się pogodzić z tym, że tytuł zostaje w Madrycie. Dobrze, że chociaż zmienia właściciela, jakoś tak lepiej na serduszku :)

1

@EleanoR Ukraina, Rosja, USA, Chiny i Izrael

4

@tomek8756 Jeżeli Militao najpierw zagrał piłkę barkiem, albo piłkarz Sevilli najpierw dotknął piłki ręką to nie. Ale na podstawie tych klatek z VARu to ja nie stwierdzę czy powinien być karny czy nie.

3

Mam taką rozkminę wieczorną: Ibrahimović nawet gdzieś się chyba wypowiadał, że nie lubi Cavaniego, a Neymar może nic o tym nie mówił, ale widać było gołym okiem, że te relacje nie są najlepsze. I się zastanawiam czy może Cavani poza boiskiem ma trudny charakter, bo z tego co widać to wydaje się być bardzo dojrzałym graczem, zawsze gra fair i nie widziałem jakichś chorych akcji z jego strony. Czy może po prostu gwiazdeczkom (bo ww. panowie to gwiazdorki z ego wybujałym w kosmos) przeszkadza to, że zamiast skupiać się na pajacerce gość po prostu zapierdziela ostro na treningach i zawszw pochodzi z szacunkiem do każdego. Jak uważacie?

0

@yoli Daje Realowi poczucie zależności od samych siebie* Do wygrania mistrzostwa to daleka droga

0

Nie mam jak oglądać meczu - co się stało Busquetsowi?

0

@Persyfl A skąd Ty możesz wiedzieć ile wiem o piłce? Z lewej strony jesteś, że tak Cię dupa piecze i się spinasz o żart?

3

Tak wyobraziłem sobie klub sportowy blisko powiązany z lewicą. Ich mortem by chyba było "Gramy na remis, bo chęć wygranej to oznaka toksycznej męskości".

1

Tak jak przeczuwałem: Chelsea w finale, ale nigdy nie spodziewałbym się tak słabego Realu. Od manity nie widziałem śmietankowych tak bezzębnych, a transferu Hazarda po prostu współczuję. Przy tym transferze to nawet transfer Coutinho można ocenić jako udany.

0

@Cobra303 A dodatkowo każda odsłona pod kątem gameplay'u jest inna, szczególnie że na nowych konsolach ma być nowy silnik.

69

Jeżeli jutro awansuje Real (bo tego pewny nie jestem) to oto co czeka nas w finale:
- Walker nie może zagrać z powodu kontuzji
- KDB schodzi w 10 minucie po kontakcie z Ramosem
- Ederson podaje piłkę na 11 metr Benzemie
- Ruben Dias wali niewytłumaczalnego samobója.
Pewnie przesadzam, ale serio jak Real już w tym finale jest to dzieją się rzeczy niewyobrażalne.

1

Najbardziej w oczy w tym meczu rzuca mi się Racić czy jak tam ten zawodnik z 19 się nazywa. Masakra, że ktoś tak beznadziejny gra w klubie z taką historią i potencjałem. Po prostu żal patrzeć co Lim zrobił z tym klubem

2

No to hejterzy tego piłkarza. Powiedzcie ładnie kto jest debeściak?

8

@Djzordon pisałeś, że Real znowu traci punkty. Z racji, że nie oglądałem meczu to mam pytanie do Ciebie, co się dzisiaj stało, że Real wygrał?
1. Sędzia nie gwizdnął ewidentnych 4 karnych dla Osasuny?
2. Sędzia uznał bramki Realu, jedną ze spalonego, a drugą po faulu?
3. Czy może sędzia nie gwizdnął wolnego z 50m dla Osasuny, po którym na pewno padłby gol na 1:0 i by to dowieźli?
Tak tylko z ciekawości pytam

0

@bleble123 A Angel, który jest w stanie obecnie dać więcej od sprowadzonej a dwójki na ławkę?

1

Di Maria jakby był młodszy to byłby tak samo wychwalany w kosmos jak Mbappe i Neymar. Fenomenalny grajek

1

Tak jest! Jechać z City

0

@Xxxbarca4ever Pewnie zależy od uczelni, ale raczej nie

1

@Uukasz_93 XD? Bo nie wiem jak inaczej to skomentować

2

@kiper09 Wygrał pojedynek powietrzny, jakby sędziowie chcieli takie coś gwizdać to walka w powietrzu by nie istniała, bo by były faule ciągle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?