11

@Joe_Pesci No to Real jest jedną nogą w półfinale LM, więc co w tym śmiesznego?

0

@MaziFCB A tam pajac, tyle się już w piłkę pograło i meczów obejrzało, że się nauczyłem że nic pewne nie jest. A jak tu niektórzy wypisują 4-5:0 w meczu, gdzie mnie ucieszy skromne 1:0 po wylewie to się za głowę po prostu łapię.

0

@Wossi61FCB Aż taki kamikaze to nie jestem, bez przesady

0

Wiem, że ktoś mi zaraz napisze, że dupa a nie kibic jestem. Aczkolwiek jak patrzę na pyszałkowatość niektórych tu to będę miał chociaż ten mały promyczek satysfakcji jak w sobotę Real wygra. Pycha kroczy przed upadkiem, kilka ostatnich El Clasico widzę nie nauczyło pokory.

0

A tak całkiem na poważnie to szkoda, że Bayern i PSG trafili na siebie na tak wczesnym etapie. Wydaje mi się, że będąc po przeciwnej stronie drabinki mielibyśmy powtórkę finału sprzed roku, bo są to po prostu najlepiej grające zespoły

2

@Szakalaka12369 Żadna obrona już nie zatrzyma rozpędzonego Viniciusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Pakt z diabłem Zidane'a działa... Bayernowi na kluczowy etap sezonu wypadł Lewy, PSG ma gen frajerstwa, Guardiola jak zwykle przekombinuje, Borussia to Borussia tak Porto to Porto, Liverpool najsłabszy od kilku sezonów, a Chelsea też pewna nie jest. Coś mi to przypomina, historia zatacza koło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

O kur**, jak go nie lubię to piłka godna Messiego

3

Ter Stegen
Mingueza Araujo Lenglet
Dest Busquets de Jong Alba
Dembele Pedri
Messi
Tak według mnie powinien wyglądać skład w sobotę.

3

@msmsms Zależy co masz na myśli, ale HH to zdecydowanie najgorszy arbiter jakiego w życiu widziałem. Lahoz przy nim to wirtuoz.

38

Wymiana Dembele na Neymara to głupota. Francuz może czasem robi głupie błędy, ale bardzo się stara i potrafi zrobić największą różnicę (poza Messim oczywiście). I mam gdzieś, że Neymar jest lepszym piłkarzem. Do tego jest pazernym bucem, który wszędzie widzi pieniądze i nasze barwy ma głęboko w poważaniu. Najchętniej bym zobaczył Lukaku/Kane'a, którzy są bardzo normalnymi facetami w dodatku o profilu, którego nam brakuje. Haaland też by mógł być, ale postać Raioli i wybujałe ego trochę mi nie pasuje do Barcelony.

1

@xBoMBoWiECx Brakuje jednego zawodnika w tym zestawieniu :)

1

W sobotę obowiązkowo FDJ musi wyjść w środku pola, a nie na środku obrony. Jestem wręcz pewny, że ZZ zagęści środek pola i za Asensio/Viniciusa zagra Valverde. O tym, że CKM w formie potrafi rozłożyć na łopatki każdy zespół przekonaliśmy się już choćby dzisiaj, a wsparcie przez maratończyka, dodatkowo bardzo inteligentnego na boisku powoduje, że środek jest w zasadzie nie do wygrania. Myślę, że Frenkie jest właśnie nadzieją na zneutralizowanie tej siły, bo ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, gdzie środek pola wygrywa nam Busquets z Pedrim (w założeniu, że znowu zagramy na 3 obrońców)

1

W bramce Liverpoolu to dzisiaj chyba stał niejaki Charles Dera, a nie Alisson.

0

@MasnyTed Nie od dziś wiadomo, że to troll albo gość chory psychicznie. Daj sobie spokój :D

0

Komentatorzy mówią, że Klopp zbudował swoją markę i wielką Borussię meczem z Realem. No tak, sezon wcześniej ligę to Franciszek Smuda z Polską wygrał. Żałosny komentarz

12

Ale Trent to przereklamowany burak, nie trawię typa

8

To który chciał numer do mojego dilera jak napisałem, że Vinicius strzeli? :D

4

"Wijnaldum nie dotknął Modricia" - ktoś tu chyba pijany, albo niespełna rozumu :D

1

Dzisiaj gole strzelą: Haaland, Vinicius, Jota. Nie typuję dokładnych wyników, ale gole tych zawodników wyczuwam.

2

@AmigoBlancos Paradoksalnie to brak Varane'a może, choć nie musi wyjść na dobre. W sierpniu to on zawalił mecz z City, a meczów gdzie bez Ramosa był niepewny było mnóstwo. Nacho jest pewnym punktem, Mendy też, pytanie tylko czy Militao będzie w stanie poradzić sobie ze stresem.

2

Obiło mi się o uszy, że Lahoz jest głównym faworytem do sędziowania El Clasico. Będzie bardzo ciekawie, jeżeli to się potwierdzi.

1

@Bartek22 "Real dzięki ślepym sędziom" - no tak, ten słynny dwumecz, gdzie Bayern strzelił jako pierwszy gola po ewidentnym faulu. Jeżeli nie to, w ogóle by nie było gadki o jakichś spalonych, bo Real by po prostu przeszedł bez tego.

0

@Encore Któremu piłka lepiej zejdzie z nogi i coś upoluje.

1

Messi man of the match - jemu to już chyba ten tytuł z rozpędu dają. Beznadziejny był dzisiaj

0

Ale są pozytywy, sobota z Messim i Frenkiem... Zawsze coś

1

Piękny strzał Dembele, soczysty

0

@Robert17 Dlaczego bez Messiego? O co chodzi?

2

Zaczynam odnosić wrażenie, że trochę im waga meczu ciąży. Może nie tyle samego meczu, ale tego, że zwycięstwo w tym mecze daje nam otwartą drogę do mistrzostwa. No nic, może coś wpadnie.

2

Fenomen Lingarda. Pośmiewisko, wrak piłkarza w United, przychodzi w połowie sezonu do West Hamu i gra tak, że grając tak od początku sezonu byłby kandydatem do piłkarza roku Premier League. Detale i niespodziewane obroty spraw to jest to, co sprawia, że piłka nożna to najpiękniejszy sport.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?