Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Joe_Pesci No to Real jest jedną nogą w półfinale LM, więc co w tym śmiesznego?
0
@MaziFCB A tam pajac, tyle się już w piłkę pograło i meczów obejrzało, że się nauczyłem że nic pewne nie jest. A jak tu niektórzy wypisują 4-5:0 w meczu, gdzie mnie ucieszy skromne 1:0 po wylewie to się za głowę po prostu łapię.
0
@Wossi61FCB Aż taki kamikaze to nie jestem, bez przesady
0
Wiem, że ktoś mi zaraz napisze, że dupa a nie kibic jestem. Aczkolwiek jak patrzę na pyszałkowatość niektórych tu to będę miał chociaż ten mały promyczek satysfakcji jak w sobotę Real wygra. Pycha kroczy przed upadkiem, kilka ostatnich El Clasico widzę nie nauczyło pokory.
0
A tak całkiem na poważnie to szkoda, że Bayern i PSG trafili na siebie na tak wczesnym etapie. Wydaje mi się, że będąc po przeciwnej stronie drabinki mielibyśmy powtórkę finału sprzed roku, bo są to po prostu najlepiej grające zespoły
2
@Szakalaka12369 Żadna obrona już nie zatrzyma rozpędzonego Viniciusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Pakt z diabłem Zidane'a działa... Bayernowi na kluczowy etap sezonu wypadł Lewy, PSG ma gen frajerstwa, Guardiola jak zwykle przekombinuje, Borussia to Borussia tak Porto to Porto, Liverpool najsłabszy od kilku sezonów, a Chelsea też pewna nie jest. Coś mi to przypomina, historia zatacza koło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
O kur**, jak go nie lubię to piłka godna Messiego
3
Ter Stegen
Mingueza Araujo Lenglet
Dest Busquets de Jong Alba
Dembele Pedri
Messi
Tak według mnie powinien wyglądać skład w sobotę.
3
@msmsms Zależy co masz na myśli, ale HH to zdecydowanie najgorszy arbiter jakiego w życiu widziałem. Lahoz przy nim to wirtuoz.
38
Wymiana Dembele na Neymara to głupota. Francuz może czasem robi głupie błędy, ale bardzo się stara i potrafi zrobić największą różnicę (poza Messim oczywiście). I mam gdzieś, że Neymar jest lepszym piłkarzem. Do tego jest pazernym bucem, który wszędzie widzi pieniądze i nasze barwy ma głęboko w poważaniu. Najchętniej bym zobaczył Lukaku/Kane'a, którzy są bardzo normalnymi facetami w dodatku o profilu, którego nam brakuje. Haaland też by mógł być, ale postać Raioli i wybujałe ego trochę mi nie pasuje do Barcelony.
1
@xBoMBoWiECx Brakuje jednego zawodnika w tym zestawieniu :)
1
W sobotę obowiązkowo FDJ musi wyjść w środku pola, a nie na środku obrony. Jestem wręcz pewny, że ZZ zagęści środek pola i za Asensio/Viniciusa zagra Valverde. O tym, że CKM w formie potrafi rozłożyć na łopatki każdy zespół przekonaliśmy się już choćby dzisiaj, a wsparcie przez maratończyka, dodatkowo bardzo inteligentnego na boisku powoduje, że środek jest w zasadzie nie do wygrania. Myślę, że Frenkie jest właśnie nadzieją na zneutralizowanie tej siły, bo ciężko mi sobie wyobrazić sytuację, gdzie środek pola wygrywa nam Busquets z Pedrim (w założeniu, że znowu zagramy na 3 obrońców)
1
W bramce Liverpoolu to dzisiaj chyba stał niejaki Charles Dera, a nie Alisson.
0
@MasnyTed Nie od dziś wiadomo, że to troll albo gość chory psychicznie. Daj sobie spokój :D
0
Komentatorzy mówią, że Klopp zbudował swoją markę i wielką Borussię meczem z Realem. No tak, sezon wcześniej ligę to Franciszek Smuda z Polską wygrał. Żałosny komentarz
12
Ale Trent to przereklamowany burak, nie trawię typa
8
To który chciał numer do mojego dilera jak napisałem, że Vinicius strzeli? :D
4
"Wijnaldum nie dotknął Modricia" - ktoś tu chyba pijany, albo niespełna rozumu :D
1
Dzisiaj gole strzelą: Haaland, Vinicius, Jota. Nie typuję dokładnych wyników, ale gole tych zawodników wyczuwam.
2
@AmigoBlancos Paradoksalnie to brak Varane'a może, choć nie musi wyjść na dobre. W sierpniu to on zawalił mecz z City, a meczów gdzie bez Ramosa był niepewny było mnóstwo. Nacho jest pewnym punktem, Mendy też, pytanie tylko czy Militao będzie w stanie poradzić sobie ze stresem.
2
Obiło mi się o uszy, że Lahoz jest głównym faworytem do sędziowania El Clasico. Będzie bardzo ciekawie, jeżeli to się potwierdzi.
1
@Bartek22 "Real dzięki ślepym sędziom" - no tak, ten słynny dwumecz, gdzie Bayern strzelił jako pierwszy gola po ewidentnym faulu. Jeżeli nie to, w ogóle by nie było gadki o jakichś spalonych, bo Real by po prostu przeszedł bez tego.
0
@Encore Któremu piłka lepiej zejdzie z nogi i coś upoluje.
1
Messi man of the match - jemu to już chyba ten tytuł z rozpędu dają. Beznadziejny był dzisiaj
0
Ale są pozytywy, sobota z Messim i Frenkiem... Zawsze coś
1
Piękny strzał Dembele, soczysty
0
@Robert17 Dlaczego bez Messiego? O co chodzi?
2
Zaczynam odnosić wrażenie, że trochę im waga meczu ciąży. Może nie tyle samego meczu, ale tego, że zwycięstwo w tym mecze daje nam otwartą drogę do mistrzostwa. No nic, może coś wpadnie.
2
Fenomen Lingarda. Pośmiewisko, wrak piłkarza w United, przychodzi w połowie sezonu do West Hamu i gra tak, że grając tak od początku sezonu byłby kandydatem do piłkarza roku Premier League. Detale i niespodziewane obroty spraw to jest to, co sprawia, że piłka nożna to najpiękniejszy sport.