15

"Jaki słaby ten Eibar"
"Rozkładają nogi przed Realem"
Wszystko dobrze, ale jakby to był nasz mecz to by były zachwyty (i słuszne) jakiej to formy nie ma, jaki Leo jest genialny i w ogóle. Lepiej się zachwycać swoją drużyną, niż umniejszać rywalom, bo w ostatnim czasie Real też nie jest w ciemię bity.

2

Po ostatnich dwóch obejrzanych przeze mnie meczach (dzisiejszy reprezentacji i Korona - Miedź) moje oczy domagają się meczu Barcelony takiego jak ostatni z RSSS. Jakby ktoś zaczynał przygodę z piłką od tych dwóch meczów to chyba na więcej spotkań ochoty by nie miał.

2

@macio_944 Ostatnio to gość ma kontuzjowaną głowę. Ambicje wciąż ogromne, ale umiejętności już nie są na najwyższym poziomie

0

@Kamiloza91 Raczej Austria, potencjał kadr podobny, ale Wyspy Owcze to słabszy rywal

4

Czy Polsatu nie stać na zatrudnienie normalnych, polskich komentatorów? Ja szanuję obcokrajowców, którzy potrafią się nauczyć naszego języka. Jestem też zdania, że jak taki ktoś chce w Polsce pracować to niech pracuje, ale no nie jako komentator. Ciężko mi się słucha gościa, który niedość że ma problemy z wymową niektórych słów to dodatkowo często mówi źle gramatycznie.
A co do meczu, to Ronaldo jest dramatyczny, wrak piłkarza.

8

Jest Bruno, jest Oliveira a Krystyna kopie wolne. Jezu Chryste, ale marnują potencjał na bramkę

2

Moje oczy widziały ostatnio zapisy wypowiedzi różnych byłych piłkarzy, o tym że Haaland potrafi zrobić coś z niczego i już na ten moment nie jest gorszy od Lewego (bo do polskiej cebuli zazdroszczącej i umniejszającej ciągle Lewemu nie zamierzam się odnosić). Póki co to widzę, że Lewy niezależnie od tego jak gra Polska (bo to, że w monachijskim walcu sobie dobrze poczyna jest oczywiste) zawsze jest pod grą, ściąga uwagę kilku obrońców, cofa się do rozegrania. A oglądając dzisiejszy mecz to się zastanawiam czy Haaland jest na boisku czy go nie ma.

2

Jak patrzę na Bednarka to rozumiem czemu Southampton tyle bramek traci. Jak taki ktoś może w PL grać?

4

Mam nadzieję, że Sousa coś zmieni w naszej reprezentacji. Przykro było patrzeć jak w Lidze Narodów nie mieliśmy żadnych argumentów z Holendrami (dobra 1 połowa w drugim meczu), oraz Włochami (totalny dramat). Nie wydaje mi się, żeby Turcja i Ukraina miały większy potencjał od nas, a jak widać potrafią postawić się czołowym nacjom.

8

Nikt nie dorównuje Ronaldo w wolnych. Dawno nie widziałem piłkarza, który potrafiłby tak konsekwentnie uderzać piłkę tak samo i ciągle z tym samym skutkiem - szacunek.

0

Może mi ktoś wyjaśnić jak tu nie było karnego? Bo jak to nie był karny, to ja już naprawdę nie wiem co trzeba zrobić, żeby ten karny był (szczególnie porównując to z karnym w meczu z Huescą)

11

A podobno Arthur tylko do tyłu i boku. A tutaj jakie piękne podanie otwierające.

7

@ricardo0705 Jeżeli Lewandowski zagra w każdym meczu do końca sezonu to prawdopodobnie skończy z 42-45 bramkami. Mając 34 kolejki, a nie 38. Jeżeli faktycznie strzeliłby te 45 goli to uważam, że to będzie podobne osiągnięcie do 50 bramek Messiego.

6

Odnosząc się do tych słów, że Modrić i Kroos są lepsi od Xaviego i Iniesty. Zaśmiałem się, nie powiem że nie. Kroosa nie ma co rozpatrywać w tych kategoriach, raczej nie ta półka - ale uważam, że Modricia można w jednym rzędzie z Hiszpanami wymienić. Mówienie, że jest lepszy to przesada, ale no wydaje mi się, że osiągnął zbliżony poziom.

1

@DawidekFCB Nie wiesz dlaczego? Przecież im to zawsze sędzia pomaga, albo losowanie. Jakby grali dzisiaj o 21 to już by tacy cwani nie byli.

0

Atletico bezradne, dzisiaj tylko Felix z przodu tworzył jakiekolwiek zagrożenie. Chelsea może namieszać w tym sezonie, przypominają mi bardzo ekipę z 2012 roku - niby nie grają cudów, ale wyrachowaniem i wręcz cynizmem radzą sobie z kolejnymi rywalami.

1

Ale w ćwierćfinałach jest potencjał na fajne mecze, których dawno nie było:
City - PSG
Bayern - Liverpool
Real - Chelsea
Borussia - Porto (jeden kopciuszek w półfinałach zawsze dodaje trochę kolorytu)

2

@Lordzi Ja bym raczej powiedział, że nikt o zdrowych zmysłach Realu z miejsca nie skreśli. Mogą nie być faworytami, ale to jest Real.

7

@CatalanDream Na ten moment ciężko powiedzieć. Duński Nazario zrobił lepsze liczby, jednak za tym drugim przemawia uroda. Myślę, że zdecyduje to, który ustrzeli 10 bramek na Euro

8

Śmianie się z wykończenia Viniciusa - ok, naprawdę jest z czego. Po tej jego akcji to przez minutę śmiechu nie mogłem powstrzymać.
Nabijanie się z jego umiejętności piłkarskich? Gość ma wszystko, poza wykończeniem. Jestem więcej niż pewny, że na pewnym etapie kariery (to jest dopiero dwudziestolatek) poprawi ten aspekt. I wtedy na La Rambli będzie tutaj niechęć do niego jak do pewnego Pięknego Pana z Portugalii, bo potencjał ma niesamowity. Na ten moment jest piłkarzem gorszym od naszego Pedriego, czy Fatiego, ale potencjał ma podobny do nich i naprawdę nie ma co go skreślać.

2

@zTx Dzisiaj akurat grają dobrze, we wszystkich meczach z ciężkimi rywalami (może poza ostatnim z Atletico) wyglądają dobrze.

5

Jestem pewien, że Dembele zrobiłby to samo jakby mu się udało przejść obrońców :D

0

@mekston Żałosnej sytuacji? Miał piłkę w zasadzie na głowie, a gość go ściągał z całej siły na ziemię. Bardziej oczywistego karnego ze świecą szukać

0

@daniel32778 Dzisiaj bardzo dobry mecz w jego wykonaniu

0

@Coutinho007 Porównanie do Haalanda i Mbappe na ten moment jest nie na miejscu. Ale to jest kolejny mecz, w którym Vinicius gra w taki sposób, że można w nim widzieć piłkarza, który może być kluczowym ogniwem Realu na najbliższą dekadę.

3

W końcu bez blamażu. Jestem dumny z drużyny, bo byłem pewny że jak stracimy pierwsi bramkę to głowa w dół i będzie źle. A to się naprawdę dobrze oglądało, szkoda skuteczności, ale jest postęp.

1

Wiedziałem o tym już w momencie transferu, ale ten mecz mnie utwierdził w przekonaniu, że wymiana bramkarza w Realu (przy całym szacunku do Thibaut, bo często jest MVP meczów Realu) to była najmniej potrzebna im wymiana. Keylor to kot jakich mało, jakby nie on to przynajmniej jeden gol więcej by wpadł.

28

Jestem pod wrażeniem wejścia Trincao, jednak widać w nim potencjał

1

Jak strzelimy pierwsi gola to będzie nadzieja na dobry wynik w tym meczu (raczej bez awansu). Jak PSG strzeli pierwsze to kolejny rok z rzędu będzie bolesny blamaż.

0

@Archie Jose Camacho, Santiago Bernabeu. Ale to bardzo odległa przeszłość, musiałem zweryfikować w Wikipedii trzy nazwiska - myślałem, że jeszcze Gento grał całą karierę w Realu, ale jednak byłaby to pomyłka z mojej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?