0

Jakby człowiek nie oglądał meczu to by zgłupiał - tutaj czytam, że był karny dla Atalanty, a czerwona się nie należała. Wchodzę, na kafejkę i tam piszą, że Atalanta powinna już w 9 grać, bo są brutalni. Piłka nożna to hobby, można żyć futbolem, ale no skrajności są złe i trochę obiektywizmu i tutaj i tam by się przydało. Dobry mecz sędziego do tej pory

0

Vinicius, ja pierdykam - co za gość

3

Komentarz usunięty

0

@El dominatore Gdyby nie te niewytłumaczalne potknięcia u siebie to Barcelona przestała by już nawet widzieć plecy Madrytu. Piłka wciąż w grze, ale nie ma co gdybać

0

@kuz Za to, że Muriel wszedł w Vazqueza? Nie to pole karne

3

Ktoś tu dzisiaj pisał, że Mingueza ma potencjał na bycie naszym Ramosem. Patrząc na niego to będę naprawdę zadowolony jak będzie drugim Nacho. Zapchajdziura idealna do każdego zespołu.

0

@EldoradoHaze No i papa tysiaczek - w meczu Realu to głupota straszna

0

@sintesox Brakuje 28 goli, w tej edycji będzie miał minimum jeszcze 3 mecze więc hipotetycznie można policzyć że strzeli w tej edycji jeszcze 3 gole. Będzie brakować 25, więc nawet jeżeli pograłby jeszcze tylko 3 sezony w Bayernie (Robert świetnie się prowadzi więc nie powinno być problemu) to wystarczy 8 goli na sezon (w jednym 9) - myślę, że mu się uda

0

@Herato Patrząc tylko na gole w LM to tylko Messi i Ronaldo. Ale no patrząc na kilka innych rzeczy to myślę, że więcej by się takich napastników znalazło

0

@Yosemite Raczej wynika to z faktu, że Suarez dłużej gra na wysokim poziomie aniżeli z faktu, że jest rok starszy ale naprawdę bardzo zdziwiło mnie to, że Lewy ma więcej meczów zagranych. Jakby mnie ktoś tak z łapanki o to spytał to bym się nie zastanawiał tylko palnąłbym, że Luis na 100%

4

Ależ piękny Oliwier Żiru

21

No i Suarez mając fajną sytuację potknął się o swoje nogi. Dlatego się go pozbyli z klubu, a że zastępstwa nie ma i akurat do Atletico to już inna sprawa.

10

@marcin000019 W teorii to jest też strona dla normalnych kibiców, więc nie wiem dlaczego się tu udzielasz

5

@jedrek7000 Teraz już w zasadzie niczym. Na początku dostajesz paczki przez ileś tygodni, ale ten okres już minął więc nie ma sensu dopłacać

3

Co taki piłkarz ma w głowie, żeby przy takiej sytuacji wiedząc, że jest VAR zamiast walczyć do końca daje nura. Żałosne zachowanie

5

@Pogba Ale co ma Varane do tego? Przecież nie zasłaniał bramkarzowi, piłki nie dotknął

0

Widzicie? Mówiłem o tym Mendym, nawet wrzutki ma dobre

4

Ja wiem, że może to nie jest boczny obrońca z tym słynnym "DNA Barcy", ale o ile pewniejsza nasza obrona by była z choć jednym tak dobrym w obronie i silnym fizycznie bocznym obrońcą jak Mendy. Prawdziwa bestia

0

@blodziakk Można się śmiać z Viniego i Mariano, ale w końcu jest do kogo te piłki grać. Bo Benzema i Hazard to nie są zbyt skłonni do szukania wolnych przestrzeni tylko wolą operować z piłką przy nodze

1

Ćwierćfinały LM bez Ronaldo i Messiego? Dziwna rzecz, ale na ten moment bardzo prawdopodobna

7

Patrząc na ten mecz zastanawiam się czy Sevilla dzisiaj nie ma swojego dnia, coś im nie idzie. Czy po prostu my jesteśmy aż tak słabi, że drużyna wyglądająca źle na tle przeciętnej w tym sezonie Borussia sprawiała lepsze wrażenie artystyczne od nas w meczu.

1

Podobał mi się wczoraj bardzo Mbappe, a dzisiaj Haaland wygląda wcale nie gorzej. A Norweg chyba dużo bardziej ogarniętym człowiekiem jest :)

3

Tsitsipas wygrywa! Gratulacje

1

@mientusek1407 No mi to się kojarzy z czymś pokroju Kapitana Bomby, od razu jakieś takie skojarzenie

1

@Mns21 Też tak myślę, choć akurat nie zdziwię się jeżeli Atalantę jeszcze przejdą doświadczeniem. Jednak w ewentualnej dalszej fazie odbiją się od każdej drużyny i to wcale nie mniej spektakularnie od nas

3

Przykre jest to, że prawdopodobnie hiszpańska piłka odjedzie na drugi plan. My podobnie jak Real jesteśmy coraz słabsi, a Sevilla i Atletico to nie są raczej kluby gotowe do walki o LM, mimo iż pokusiłbym się o stwierdzenie, że obecnie nie są na niższym poziomie od Wielkiej Dwójki.

0

@Avatarr Nie wygramy, powiem więcej z takim składem byśmy dostali oklep większy niż dzisiaj.

3

Śmialiście się z chłopa jak mówił Messi = Mbappe. Od razu wiedzieliście, że Mbappe > Messi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nie oglądam Ligue 1 więc nie wiem jak Mbappe tam wygląda, ale często widziałem opinie, że Haaland jest lepszy czy że Mbappe jest przereklamowany. Jeżeli gra tak jak w tym meczu to nie mam wątpliwości kto zdominuje plebiscyt ZP przez kilka kolejnych lat. Fenomenalny piłkarz.

1

Przegramy dwumecz, bardzo miło się zaskoczę jeżeli będzie inaczej. Co nie zmienia faktu, że jeżeli zagrają pozostałe 3 połowy tak jak tę to i tak będę bardzo zadowolony, bo fajnie się to ogląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?