La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

0

Patrząc na gole Lewego w LM śmiało można powiedzieć ze w historii futbolu z napastnikow byli lepsi od niego tylko Messi, Ronaldo, El Fenomeno i Pele?

0

@Herato
Jak to mówią fani Cristiano Ronaldo, a z reprezentacja coś wygrał?

0

@Herato Patrząc tylko na gole w LM to tylko Messi i Ronaldo. Ale no patrząc na kilka innych rzeczy to myślę, że więcej by się takich napastników znalazło

konto usunięte

1

@Herato co to za porównanie xD Messi to nie jest napastnik. Pele porównywać z Lewym, bo ten jest 3 w klasyfikacji strzelców w historii, a Pele w ogóle nie grał w tych rozgrywkach xD
Jak już porównujesz napastnika to porównuj tylko z typowymi 9tkami. Aguero, Ibra, Nazario, Suarez, Eto’o itd itd

konto usunięte

1

@Herato Henry, van Basten, Gerd Müller... Pewnie jeszcze kilku. Z resztą to rozmowa na długie godziny, bo ile ludzi, tyle opinii. Lewy jest potworem, ale np, wyżej od Henry'ego bym go nie postawił za żadne skarby.

0

@Herato Żartujesz? Lewy przebił się do czołówki 3 sezony temu, a Ty go stawiasz na równi z Messim, CR czy Ronaldo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?