Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City, Liverpool, Chelsea, Bayern, Borussia, PSG - ciężko mi sobie wyobrazić zwycięstwo z którymkolwiek z tych rywali poza Borussią.
Ale Real w sumie nawet jak wyjdzie z pierwszego to tych rywali nie będzie miał takich łatwych - Lipsk, Porto, Lazio, Atalanta to zespoły, które każdej drużynie mogą sporo krwi napsuć, a Real nie przekonuje w tym sezonie.
0
Messi powalił Moratę jak dziecko. A podobno rywalizacja między różnymi wagami byłaby nieuczciwa...
12
@NeroTFP Nie wierzę, że ktoś by wybrał pierwszą opcję
1
@LaRoja Może parę lat temu, teraz to jest co najwyżej ligowy średniak.
4
Łunin
Roberto Varane Lenglet Marcelo
Busquets FDJ
Asensio Isco Vinicius
Jović
Ależ taki skład by chodził w lidze. No wystarczy połączyć kadry Realu i Barcy i mamy skład idealny (tylko tego Łunina z wypożyczenia ściągnąć)
1
Ten own goal to trochę taki dwulicus, dzisiaj strzelił gola na wagę zwycięstwa dla Realu, a teraz gola dla nas strzelił.
3
@HERORICH2 Na ten moment to Brejtłejt jest dużo lepszym piłkarzem od Costy XD
1
@MESSIah16 Najbardziej rzuca mi się w oczy brak Pele. Ciężko mi ocenić jak dobry był, ale no biorąc pod uwagę jaką opinię ma to się dziwię, że nawet w 10 go nie ma.
1
@BigVu Tak, z uwagi na to, że mecze bezpośrednie liczą się bardziej niż bilans to dokładnie jest tak samo jak w fazie pucharowej.
0
@MesQueUnClub_87 Nie oglądam zazwyczaj studia na Polsacie, bo te kuchnie i inne cuda mnie zniechęciły bardzo.
@Walker A to właśnie kolejne zaskoczenie, bo w zasadzie wszędzie się w tych okularach pokazuje.
0
Czy to jest ktoś tak uderzająco podobny czy to Panasewicz w studiu LM? (Polsat Sport Premium 1)
5
@DaPi Chyba mimo wszystko Brazylia.
1
Myślicie, że jak dzisiaj United wygra z PSG, a Lipsk z Turkami to w ostatniej kolejce będzie mecz na remis? United wychodzi spokojnie z pierwszego miejsca, Lipsk z drugiego i żegnamy PSG.
5
Hahahahahahahha. Jak po tym meczu Perez się nie otrząśnie, że Zidane to jest wfista, a nie trener to mamy jednego rywala mniej w lidze, o LM nie mówiąc. I niech mi nikt nie wyjeżdża z tekstem, że wygrał 3 LM z rzędu, bo to była zasługa w 80% Ronaldo. Gość zawsze strzelał w kluczowych meczach, a nawet jak jemu nie szło to swoją chorą ambicją napędzał każdego, że tam każde ogniwo chodziło jak w zegarku.
0
@Kubox Wellinger 1,5 roku nie skakał, bo więzadła zerwał bodajże. A Ryoyu no w końcu spuścił z tonu i to bardzo.
8
Griezmann, oby tak dalej. Świetny mecz na razie w jego wykonaniu.
3
@Esteban_ No jak nie potrafią? Lato gola strzelił.
3
Aigro > Stoch, nie ma co z tym handlować.
3
W tej sytuacji najprędzej karnego można było gwizdnąć za to lekkie pomaganie sobie rękami w sytuacji z Modriciem. Ale no jakby sędziowie chcieli takie sytuacje gwizdać to piłka, by nie była grą kontaktową. A jak ktoś karnego chce za to, że Vidal kopnął Varane'a, który go uprzedził to klapki z oczu proszę zdjąć, albo zainteresować się sportem, o którym się trochę pojęcia ma.
0
@Roobo Czego nie chciał sprawdzić? Pokazał, żeby wstrzymać wznowienie, bo ma konsultację w sprawie tej akcji, a że Vidal to półmózg to nie jego Wina.
4
@pikass14 Zależy po co Ci konsola. Jak chcesz grać tylko w Fifę to bierz Xboxa, ale jak lubisz pograć w różne gierki to czekaj na PS5.
2
Hula > Kraft, Wellinger, Prevc
Tej siły już nie zatrzymacie.
0
Nie lubię takich loteryjnych konkursów, no ale lepsze takie niż żadne.
0
@polishtoaster No tak, zapomniałem o tym przepisie. Dzięki za wyjaśnienie.
0
Człowiek się śmieje, przeklina podczas meczu, ale gdy emocje opadną to jednak dalej liczę na to, że coś ugramy w tym sezonie, a każdy piłkarz osiągnie swoje maksimum. Do dzisiaj byłem też zwolennikiem Koemana, uważałem że ma swoje spojrzenie na zespół i to jego sprawa. Ale po tym jak przegrałem wolał grać w 10 zamiast wpuścić Ryśka na boisko to coś we mnie pękło. Nie wiem czy Puig mu rodzinę zabił, czy co zrobił, że jest tak traktowany, ale to jest już całkowicie chora i niepojęta sytuacja.
1
Brejtłejt, teraz to jestem spokojny o wynik.
0
Myślicie, że Atleti wygra ligę w tym sezonie? Bo zarówno Real jak i Barca wyglądają w tym sezonie jak drużyny, które się będą bić o LM, a nie jak pretendenci do tytułu.
1
Może skoro do Chelsea wrócił Cech, to zgłoszą Puyola do rozgrywek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dest na PO
Roberto na pivota
De Jong na ŚO?
0
Nie wiem czy to kwestia tego, że Messiemu się nie chce już tak grać w Barcelonie, czy po prostu nie ma formy, ale w tym sezonie jest piłkarzem dużo gorszym od starszych CRa i Ibry. Szczególnie Juve oglądam w zasadzie za każdym razem jak nie grają wtedy co my i Ronaldo wygląda najlepiej od lat. Szybkość, drybling, gra zespołowo i po 2 poprzednich sezonach, gdzie Ronaldo był zdecydowanie mniej kluczowy i słabszy od Messiego, w tym sezonie nakrywa go czapką. Mam nadzieję, że Messi się ogarnie, bo ciężko się go ogląda w tym sezonie.