0

City, Liverpool, Chelsea, Bayern, Borussia, PSG - ciężko mi sobie wyobrazić zwycięstwo z którymkolwiek z tych rywali poza Borussią.
Ale Real w sumie nawet jak wyjdzie z pierwszego to tych rywali nie będzie miał takich łatwych - Lipsk, Porto, Lazio, Atalanta to zespoły, które każdej drużynie mogą sporo krwi napsuć, a Real nie przekonuje w tym sezonie.

0

Messi powalił Moratę jak dziecko. A podobno rywalizacja między różnymi wagami byłaby nieuczciwa...

12

@NeroTFP Nie wierzę, że ktoś by wybrał pierwszą opcję

1

@LaRoja Może parę lat temu, teraz to jest co najwyżej ligowy średniak.

4

Łunin
Roberto Varane Lenglet Marcelo
Busquets FDJ
Asensio Isco Vinicius
Jović
Ależ taki skład by chodził w lidze. No wystarczy połączyć kadry Realu i Barcy i mamy skład idealny (tylko tego Łunina z wypożyczenia ściągnąć)

1

Ten own goal to trochę taki dwulicus, dzisiaj strzelił gola na wagę zwycięstwa dla Realu, a teraz gola dla nas strzelił.

3

@HERORICH2 Na ten moment to Brejtłejt jest dużo lepszym piłkarzem od Costy XD

1

@MESSIah16 Najbardziej rzuca mi się w oczy brak Pele. Ciężko mi ocenić jak dobry był, ale no biorąc pod uwagę jaką opinię ma to się dziwię, że nawet w 10 go nie ma.

1

@BigVu Tak, z uwagi na to, że mecze bezpośrednie liczą się bardziej niż bilans to dokładnie jest tak samo jak w fazie pucharowej.

0

@MesQueUnClub_87 Nie oglądam zazwyczaj studia na Polsacie, bo te kuchnie i inne cuda mnie zniechęciły bardzo.
@Walker A to właśnie kolejne zaskoczenie, bo w zasadzie wszędzie się w tych okularach pokazuje.

0

Czy to jest ktoś tak uderzająco podobny czy to Panasewicz w studiu LM? (Polsat Sport Premium 1)

5

@DaPi Chyba mimo wszystko Brazylia.

1

Myślicie, że jak dzisiaj United wygra z PSG, a Lipsk z Turkami to w ostatniej kolejce będzie mecz na remis? United wychodzi spokojnie z pierwszego miejsca, Lipsk z drugiego i żegnamy PSG.

5

Hahahahahahahha. Jak po tym meczu Perez się nie otrząśnie, że Zidane to jest wfista, a nie trener to mamy jednego rywala mniej w lidze, o LM nie mówiąc. I niech mi nikt nie wyjeżdża z tekstem, że wygrał 3 LM z rzędu, bo to była zasługa w 80% Ronaldo. Gość zawsze strzelał w kluczowych meczach, a nawet jak jemu nie szło to swoją chorą ambicją napędzał każdego, że tam każde ogniwo chodziło jak w zegarku.

0

@Kubox Wellinger 1,5 roku nie skakał, bo więzadła zerwał bodajże. A Ryoyu no w końcu spuścił z tonu i to bardzo.

8

Griezmann, oby tak dalej. Świetny mecz na razie w jego wykonaniu.

3

@Esteban_ No jak nie potrafią? Lato gola strzelił.

3

Aigro > Stoch, nie ma co z tym handlować.

3

W tej sytuacji najprędzej karnego można było gwizdnąć za to lekkie pomaganie sobie rękami w sytuacji z Modriciem. Ale no jakby sędziowie chcieli takie sytuacje gwizdać to piłka, by nie była grą kontaktową. A jak ktoś karnego chce za to, że Vidal kopnął Varane'a, który go uprzedził to klapki z oczu proszę zdjąć, albo zainteresować się sportem, o którym się trochę pojęcia ma.

0

@Roobo Czego nie chciał sprawdzić? Pokazał, żeby wstrzymać wznowienie, bo ma konsultację w sprawie tej akcji, a że Vidal to półmózg to nie jego Wina.

4

@pikass14 Zależy po co Ci konsola. Jak chcesz grać tylko w Fifę to bierz Xboxa, ale jak lubisz pograć w różne gierki to czekaj na PS5.

2

Hula > Kraft, Wellinger, Prevc
Tej siły już nie zatrzymacie.

0

Nie lubię takich loteryjnych konkursów, no ale lepsze takie niż żadne.

0

@polishtoaster No tak, zapomniałem o tym przepisie. Dzięki za wyjaśnienie.

0

Człowiek się śmieje, przeklina podczas meczu, ale gdy emocje opadną to jednak dalej liczę na to, że coś ugramy w tym sezonie, a każdy piłkarz osiągnie swoje maksimum. Do dzisiaj byłem też zwolennikiem Koemana, uważałem że ma swoje spojrzenie na zespół i to jego sprawa. Ale po tym jak przegrałem wolał grać w 10 zamiast wpuścić Ryśka na boisko to coś we mnie pękło. Nie wiem czy Puig mu rodzinę zabił, czy co zrobił, że jest tak traktowany, ale to jest już całkowicie chora i niepojęta sytuacja.

1

Brejtłejt, teraz to jestem spokojny o wynik.

0

Myślicie, że Atleti wygra ligę w tym sezonie? Bo zarówno Real jak i Barca wyglądają w tym sezonie jak drużyny, które się będą bić o LM, a nie jak pretendenci do tytułu.

1

Może skoro do Chelsea wrócił Cech, to zgłoszą Puyola do rozgrywek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dest na PO
Roberto na pivota
De Jong na ŚO?

0

Nie wiem czy to kwestia tego, że Messiemu się nie chce już tak grać w Barcelonie, czy po prostu nie ma formy, ale w tym sezonie jest piłkarzem dużo gorszym od starszych CRa i Ibry. Szczególnie Juve oglądam w zasadzie za każdym razem jak nie grają wtedy co my i Ronaldo wygląda najlepiej od lat. Szybkość, drybling, gra zespołowo i po 2 poprzednich sezonach, gdzie Ronaldo był zdecydowanie mniej kluczowy i słabszy od Messiego, w tym sezonie nakrywa go czapką. Mam nadzieję, że Messi się ogarnie, bo ciężko się go ogląda w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?