Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Ale dziwi mnie postawa tego piłkarza. Gdy grał w Koronie to niezależnie czy oglądałem jego grę w telewizji czy na trybunach to naprawdę jego gra bardzo się mogła podobać i nie miał problemu z wykończeniem.
9
Serce rośnie jak się ogląda ten mecz. Nawet jak przegrają to z taką drużyną po takim meczu absolutnie nie będzie się czego wstydzić. Liege i Rangers zdecydowanie do pokonania z taką grą.
2
Szachtar rozbity przez kontuzje i COVIDa ciśnie Real. Kiedy jak nie teraz pokonać w końcu zespół Zidane'a.
1
@Progressive Richarlisonowi prąd odcięło
4
Ja to chyba wolę już Espanyol od Getafe, od Nyoma na pewno.
2
Przebił Griezmanna, powtarzam! Przebił Griezmanna
2
Brejtłejt na ratunek
0
@mindbender84 Ramos jest burakiem, ale nie przypominam sobie tak brutalnych zagrań w jego wykonaniu.
1
Są piłkarze średni w klubach, ale w reprezentacji sprawiający wrażenie gwiazd klasy światowej, np. Eduardo Vargas
Są piłkarze genialni w klubach i trzymający tak samo genialny poziom w reprezentacji: Messi
Są piłkarze genialni w klubach, którzy potrafią w reprezentacji wejść jeszcze pół poziomu wyżej: CR7
I jest nasza gwiazda, która obniża loty o jakieś 3-4 poziomy grając w reprezentacji.
1
Co oni kur** teraz zrobili?
0
Niech ten Krychowiak zejdzie jak najszybciej z boiska. Beznadzieja.
1
@Transu96 Ja chętnie zagram, masz o 13 czas?
0
@FATIlity31 No w meczu z Holandią było to szczególnie widać, jak żaden piłkarz nie był w stanie utrzymać nas przy piłce.
0
Gra ktoś może w Fifę na Xboxie i miałby ochotę zrobić wyzwanie, gdzie trzeba wygrac w trybie współpracy?
0
@kosmos91 W B klasie to jest walka do upadłego :)
0
@PatrychoO Wiesz, teraz większość ludzi ładuje FP ile wlezie. Więc jest spore prawdopodobieństwo na trafienie takich składów, a na pewno dużo większe niż będzie po premierze gry.
1
Griezz wygrywa konkurs w byciu największym drewnem.
0
Lewy mówi lepiej po angielsku niż Kane. #DumaZPolaka
2
@abram3k Na podstawie pojedynczych zagrań można wywnioskować, że każdy piłkarz na świecie jest słaby. Pozdrawiam, dobranoc.
0
@Rewolucja123 W FPL? 32 i pluję sobie w brodę, bo się dobre kilka minut zastanawiałem czy Salah czy Mane ma być kapitanem i postawiłem na Senegalczyka.
1
@culesjasiules Przy Messim, Coutinho i Griezmann dalej będą zagubieni jak dzieci we mgle, bo cała trójka porusza się w tych samych obszarach.
0
@Ghotti De Jong na 6 i Wijnaldum na 8
1
@cat_r37 James odchodzi za 25 milionów do Evertonu. Jak na gościa, który od kilku sezonów jest rezerwowym, a dodatkowo ma swój wiek to dość ładna kwota.
0
Ciężko mi sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało po tym co się działo w ostatnich dniach i po tym jak Messi nie stawił się na badaniach, a co za tym idzie i na treningach. Mam jednak wrażenie, że przynajmniej w tym okienku Messi nie odejdzie i pytanie co wtedy? Odstawienie go od drużyny jest niemal niemożliwe ze względu na jego niebotyczne zarobki i status w klubie, a z drugiej strony ciężko mi sobie wyobrazić jakby miała wyglądać sytuacja, gdzie po takim czymś Messi jakby nic się nie stało wraca i ponownie jest kluczową postacią w zespole. Uważam, że jest to niezwykle patologiczna sytuacja spowodowana kilkuletnią niekompetencją zarządu. #BartomeuOut
3
Śmieszki śmieszkami, ale warto poruszyć dwie kwestie. Jest to przykre, ale niestety liga cypryjska jest mocniejsza od polskiej więc nie są to pierwsi lepsi farmerzy. A druga sprawa jest taka, że sędzia napluł prosto w twarz i się zaśmiał z Legii - za taki mecz powinni gościa oddelegować na paromiesięczny bezpłatny urlop i niech się nauczy sędziować, bo to był jeden wielki żart.
3
@Bobo25 Bardzo dobrze, że się rzuca. Wiadomo, że mogli coś wcisnąć przed czerwoną ale sędzia im zepsuł mecz i taka jest prawda.
0
@tomcias10 To wygląda mniej więcej tak, że przez pierwsze 2 miesiące idzie zagrać w zasadzie każdą ikoną. W styczniu wciąż duża większość jest grywalna, ale no już taki Scholes czy Giggs są słabi. W kwietniu jest pół na pół, a po TOTSach to tylko te najlepsze ikony się nadają do gry.
4
Co tam Mauricio, weźmy Figo na trenera a jego asystentem niech będzie hmmm... Guti?
0
@osa91 Real jest w podobnej sytuacji? Ramos może wiekowo podobny, ale poziom sportowy dużo wyższy niż u naszych dziadków, Benzema przeżywający drugą młodość w tym sezonie i Modrić gorszy niż kiedyś, ale no dalej klasowy pomocnik. Poza tym Varane, Casemiro, Carvajal, Kroos, Hazard (chociaż no to taki nasz Dembele tylko starszy) w sile wieku, oraz Mendy, Valverde, Vinicius, Rodrygo, Odegaard i Kubo jako przyszłość. Z czego każdy ich perspektywiczny gracz gra dość często niezależnie czy to w Realu, czy gdzieś na wypożyczeniu. Jeżeli u nas nic się nie zmieni to Real odskoczy nam na kilka lat i stwierdzam to z przykrością.
Edit: Poza tym ze wszystkim co napisałeś się w zupełności zgadzam.
2
Liczyłem, że dzisiaj Lyon odbierze nam miano najgorszej drużyny ćwierćfinałów. Ale jednak nie mamy żadnej konkurencji.