Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lukaszbarca15 Tytuł z reprezentacją > brak takowego
2
@wierbafcb 1. Najlepsza gra głową prawdopodobne w historii futbolu
2. Brak różnicy między prawą i lewą nogą
3. Motoryka, wychodzenie do podań, dziwnym trafem jest zawsze tam gdzie jest piłka
0
@Skaramuczi A czy coś takiego napisałem? Strasznie skupiacie się na czymś czego nie napisałem, a nie na czymś co napisałem. Ma, oczywiście, że ma - jeżeli chodzi o wpływ na grę ofensywną drużyny to nikt nie ma podjazdu do niego.
2
@wierbafcb Napisałem coś w tym stylu? Bez nadinterpretacji proszę, chodzi mi o sposób bycia, o tą jego wręcz chorą ambicję nie wspomniałem nic o charakterze Messiego.
Edit: Jeszcze z 2 lata temu dałbym Ci się sprowokować, teraz nawet nie masz co próbować XD
0
@Skaramuczi Nie, w żadnym wypadku nie jest to nieporozumienie, nieporozunieniem jest porównywać jakiegokolwiek innego piłkarza z kimś z tej dwójki.
0
@wierbafcb Co kto lubi, ja sobie wyżej cenię Cristiano od Messiego na takiej zasadzie na jakiej większość ceni bardziej Puyola od Nesty. Czysto piłkarsko może jest nieco gorszy, ale swoją osobowością i bardzo unikalnymi atutami powoduje, że jakby to wszystko się zaciera i wybór jednego z nich zależy od indywidualnych preferencji.
0
@Hiacynk Dla samego CRa pewnie, że tak - jednak zawsze jest łatwiej strzelić gola jednego z 4-5 niż jednego jedynego w meczu.
1
@Hiacynk Zgadza się, ale jednak ich dobra gra była mniejszą niespodzianką, bo zrobili parę naprawdę dobrych transferów, które były wręcz gwarantem przyzwoitej gry. Chociaż no Fulham po powrocie do PL też wydał mnóstwo kasy na niezłe nazwiska a jak to się skończyło to wszyscy pamiętają. :D
5
@Hiacynk A na horyzoncie Brescia, więc szanse na wyrównanie rekordu są olbrzymie.
0
Hellas i Sheffield są zdecydowacanie największymi niespodziankami w tym sezonie. Imponujące jest to, że jedni i drudzy będąc beniaminkami potrafią wejść w tak mocne ligi i bez stawiania autobusu mieć tak szczelne obrony. A ponadto jedni i drudzy grają przyjemną dla oka piłkę. Czapki z głów!
2
@Klaudix Od rana wiatr ma wiać z prędkością 8-10 m/s
1
@Triv44 To jest właśnie przerażające, że Ronaldo co prawda tylko o parę miesięcy, ale starszy dalej motorycznie jest na poziomie nieosiągalnym dla 95% wszystkich grajków, a dodatkowo poprawił się w dryblingu w porównaniu do poprzednich sezonów, a Kubuś po prostu jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki stracił dynamikę i drybling, czyli rzeczy z których głównie słynął w BVB.
1
@damianex10 Bardzo inteligentnie grał, często brał się za rozgrywanie jednak ewidentnie brakuje mu już dynamiki niezbędnej do gry na wysokim poziomie na skrzydle.
0
@Borneo I ten kabaret gra lepszą piłkę od nas... Kurde, jakby tak wszystkie kluby takimi kabaretami były to LM i La Liga na wyciągnięcie ręki, no nawet by nie było sensu walczyć
1
@PopekMonster Ja raz za razem sobie na trybunach powtarzam, że to już ostatni raz, po czym przychodzi kolejny mecz u siebie, lub stosunkowo niedaleki wyjazd i znowu jazda - coś w sobie ta nasza ekstraklasa ma XD
1
@SeeleyBooth Patrząc na Salaha czy Sterlinga to można poprawić
0
@Nicko Pique (15 znaków)
0
@amanter No zobaczymy w którą stronę to pójdzie, sprawia wrażenie dość ułożonego gościa szczególnie jak na swoją nację.
0
Kto według Was ma największy potencjał, a kto najmniejszy z tej trójki: Fati, Vinicius, Rodrygo? Ja bym ustawił ich w kolejności Vini, Fati, Rodrygo - wiem, że może to być kontrowersyjne bo większość mając do wyboru tylko dwójkę Brazylijczyków wybraliby Rodrygo, ale już uzasadniam dlaczego. Vinicius szybkościowo i fizycznie jest w absolutnym topie skrzydłowych, dodając do tego niesamowity dryblingu robi ogromne spustoszenie w obronie rywali niezależnie czy jest to defensywa Granady czy nasza (choćby w PK rok temu). Widać, że powoli zaczyna dokładać do tego efektywność, a jeżeli uda mu się to udoskonalić do perfekcji to będzie to gość na poziomie Robbena, o którego klasie nie muszę przekonywać (a dodatkowo nie będzie chyba tak jednowymiarowy jak Holender). Ale nie zmienia to faktu, że pozostała dwójka też ma potencjał na ścisły światowy top i trzymam kciuki, żeby całej 3 się udało, bo silny Real jest ważny do tego, żeby nie siadała u nas koncentracja.
0
Piłkarze FC Ulani... Jak ja ich nie lubię
0
@4drian0 A z jakiego powodu? XD
1
@Kusco15 Śmieszna wypowiedź, a jeżeli uważasz Messiego za lepszego kapitana od Puyola to ja nie mam pytań... Gość był oazą spokoju, cieszył się niesamowitym szacunkiem w szatni, ale przede wszystkim imponował szacunkiem do rywala - sytuacja z zapalniczką, czy ta w której dostał uderzenie w twarz i on sam uspokajał swoich kolegów jakby nic się nie stało - wzór kapitana, dla którego gra fair play była na pierwszym miejscu, a to że jako środkowy obrońca nie miał takiego wpływu na grę jak Messi to jest zupełnie inna kwestia.
1
@PatrykBarca Ale jeżeli jest mecz Realu z Realem to też wiadomo, że Real awansuje
1
@MichalZZZ W lidze angielskiej Atletico walczyłoby o 4 miejsce, a Sevilla i Valencia o 7
We włoskiej i niemieckiej myślę, że zawodnicy Cholo biliby się o wicemistrza, a Sevilla i Valencia o 4
1
@NeroTFP Takiego kapitana jak Puyol to ze świecą szukać, patrząc w którą stronę idzie futbol mam wątpliwości czy kiedykolwiek się taki pojawi - niesamowicie tęsknię za Carlesem :(
0
@Hiacynk Amoroso z Borussii, z sezonu bodajże 2002/03
2
Ale ciekawie by było, jakby dzisiaj Baskowie wyeliminowali zarówno nas i Real (oby tylko Real). Piłkarze Mirandes już stworzyli piękną historię, lecz myślę że w dwumeczu z Granadą nie byliby całkowicie bez szans, a w jednym meczu w finale wiadomo, że wszystko może się zdarzyć (tym bardziej, że ogólnie oba baskijskie zespoły są rywalem łatwiejszym niż wielka dwójka).
0
@Hiacynk Fajna statystyka, tylko nie wiem czy literówka się wkradła, czy drobny błąd, ale PSG statystkę strzelonych bramek ma w 23 meczach, a straconych w 22
3
@beznicku1000 Bez dryblingu, dostawia nogę... Tiaaaa XDD
0
@gumaz Polecam częste inhalacje, pomagają i to bardzo