0

@PawelLeo Betis? Sezon im wyszedł, ostatnio grają fatalnie.
A w Valencii jest olbrzymi bajzel i to w tym tygodniu.

1

@MSDCbrzdyk Marcelino domagał się transferów o czym mówił publicznie, co nie spodobało się prezesowi + nie stawiał na młodych.
@Wichurek żadne umniejszanie, napisałem że można cieszyć jak gra wygląda, ale w tym tygodniu u rywala działy się ogromne cyrki.

1

Możemy się cieszyć z tego jak dzisiaj wygląda gra, ale trzeba wziąć jedną rzecz pod uwagę. W Valencii jest ogromny burdel, co skutkowało zwolnieniem trenera, który miał bardzo dobry kontakt z szatnią. To jak oni się dzisiaj na boisku ustawiają nie przystoi klubowi z najwyższej klasy rozgrywkowej. Jeżeli to samo zaprezentują z Borussią wtedy będziemy mogli się cieszyć. Dzisiejszego zwycięstwa byłem więcej niż pewny.

0

@ParlesCuyol5 Jakby naszymi rywalami ciągle były kluby, w których jest taki bajzel jak w Valencii to byłoby dużo łatwiej. Prezentują się fatalnie.

1

@Mario96w Jeszcze nie i nam nadzieję, że się to nie zmieni

0

@Khajio Akurat w tej kwestii z Ekstraklasy możemy być dumni - funkcjonuje tutaj lepiej niż w najlepszych ligach świata.

0

@damiano996 Jak przegramy dzisiaj z Valencią to golę się na łyso.

0

Vinicius, wcisnął w końcu ze spalonego - ale jak on nie skończył tej piłki od Hazarda to coś niebywałego.

0

To Benzema jeszcze czy CR w masce? XD

1

@Mesi12 Nie celebrował

0

@kamilo0066 var w Premier League nie funkcjonuje - poziom sędziowania poniżej jakiegokolwiek poziomu.

0

@danio1899 Nawet jak tak się stanie to tylko 4 punkty do nich, ale Atletico może odskoczyć na 8 i to już ciekawa perspektywa nie jest.

0

@Chwytliwy Hazarda jakości można być pewnym - nie mówię, że w każdym meczu będzie najlepszy na boisku, ale na pewno dużo roboty im zrobi. Reszty również jestem bardzo ciekawy, Militao wydaje się być gościem, który może z impetem się wbić do pierwszego składu.

0

@Chwytliwy Rozkręcają się, ale co by nie mówić nawet w tych zremisowanych meczach wyglądali naprawdę przyzwoicie. Dużo lepiej grają niż w poprzednim sezonie.

1

Można wyłączyć.

1

@Suarezik23 djqr47 jak dobrze pamiętam

0

@Rafau96 https://www.futbin.com/20/squad-builder/view/7913684 - Da się trenera, Goretzka będzie na 7/8 i składzik akurat do grania.

1

@Mathew86 A pierwszy mecz pamiętasz? Równie dobrze mogliśmy przegrać, także trochę niepoważne jest to stwierdzenie.

2

@Yanek Kontuzje mięśniowe są najbardziej zdradliwymi. Złamiesz nogę to w 95% przypadków powiedzą, że pauzujesz te 4-12 miesięcy w zależności jakie złamanie i wracasz dokładnie wtedy. A w tym przypadku to bardzo ciężko określić, gdyż niewyleczony do końca mięsień niemal na pewno zaraz znowu będzie uszkodzony.

0

@Cwaniak4 Zauważyłem różnicę w odbijaniu się piłki - jest dużo uczciwej, w strzałach i podaniach, które są mocno niecelne z nieprzygotowanej pozycji (wszyscy wiemy jak to było w 19), szybszy gameplay. Tylko trudno stwierdzić to po botach, bo ustawiając sobie legendarny miałem wrażenie jakbym grał maksymalnie na zawodowcu - pierwszy mecz i 3:0, no ale na boty gram mało w pełnej wersji więc małe ma to znaczenie.

1

@didzejos Gole ze spalonego to prawda, ale no będąc obiektywnym to Vidal powinien na samym początku meczu wylecieć za faul na Isco.

0

@nitey Solidne drużyny, takie odpowiedniki Arsenalu czy Borussi w reprezentacyjnej piłce. Ale po avatarze już mogę stwierdzić, że zaślepiony jesteś wielbieniem tylko Messiego, bo w końcu nikt nie ma prawa mu dorównywać.

2

@Messibestplayerintheworld Ktoś tu ma niezłe kompleksy - czy to mowa o klubie czy reprezentacji gość zawsze staje na wysokości zadania - baraże ze Szwecją? Hattrick.
Półfinał Ligi Narodów ze Szwajcarią? Hattrick.
Pierwszy mecz na Mundialu z Hiszpanią (!)? Hattrick.
Ile goli w fazie pucharowej LM strzelił mówić nie muszę.

0

@MarioVeB! Tak, doczytałem teraz - musiałem coś przeoczyć, bo byłem pewny, że była mowa o tym, że nagrodą jest awans na Euro.

0

Czy mi się coś pomyliło, czy komentator Polsatu (jakaś nowość) sie pomylił? Portugalia chyba już ma pewny awans na Euro po wygraniu Ligi Narodów?

2

@mientusek1407 Hiszpania, Szwajcaria, Szwecja - pierwsze trzy przykłady, które pamiętam - niezłe ogóry

10

Niestety, gdy zbliżyli się do 4 punktów myślałem, że to może się udać. Teraz już raczej pozamiatane, ale i tak należy się ogromny szacunek, bo już wykonali 200% celu.

2

Mówcie co chcecie, ale Milik musi grać w pierwszym składzie, jak nie ma kontuzji.

1

Jeżeli w zespole nie ma przebojowego piłkarza to potrzeby jest trener, który potrafi ustawić zespół, w taki sposób, aby nie było to odczuwalne. Mamy bardzo dobrego bramkarza niezależnie od tego czy mowa o Wojtku czy o Łukaszu, obronę dość solidną, dobrego defensywnego pomocnika w postaci Krychowiaka, bardzo dobrego Zielińskiego, fenomenalnego Lewego. Poza tym kilku solidnych zadaniowców jak Góralski czy Klich. Jednak nie mamy gościa, który potrafiłby samemu zrobić akcję z niczego, zdobyć kilkadziesiąt metrów dla drużyny, a przy tak siermiężnym trenerze ma to skutek taki, że jedyną taktyką jest obrona + nadzieja, że coś wpadnie ze stałego fragmentu, albo z przypadku.

0

@Bamek94 Paczek powitalnych może nie, ale no te dzienne prezenty zawsze spoko, dostaniesz 5k i można się pobawić handlem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?