Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jeonek Nie o to koledze chodziło
0
@kerouac Jestem kibicem Kogutów i osłabieniem bym tego nie nazwał - kolesiowi często prąd odcina, a ponadto bardzo spuścił z tonu - sam fakt, że klub chciał się go pozbyć o tym świadczy
0
@Messibestplayerintheworld Ja na przykład nie wiem, dla mnie nie jest za Messim i co teraz?
0
@Transu96 Jak przeszedłem na czerwonym zatrzymali mnie, ale wytłumaczyłem że bardzo do szkoły się spieszę i mnie podwieźli
0
@Stasik91 Jest inne, bardzo inne - kiedyś zraziłem się się do Lecha bo ten z biedronki smakował jak siki a wystarczyło kupić w normalnym sklepie i eleganckie piwerko także no, lepiej wydać parę groszy więcej
0
@drNo Podłączyłbym Koguty pod czołówkę - w sensie taki odpowiednik Atletico
5
@dlugi20 Pewnie, a do tego Mbappe, Sancho, Havertz, Donnarumma - miejmy po 6 piłkarzy klasy światowej na każdą pozycję
0
@adaminhoo A i Kłosa warto pochwalić
1
@LuisSalvano To niezłe porównanie, ja rozumiem że Ronaldo jest narcyzem, mówi o sobie jako tym najlepszym ale jednak nie błaznuje podczas hymnu, szanuje swój kraj
0
@w sercu FCB Fornals w West Jamie
Hazard w Realu podobnie jak Jović
Ndombele w Tottenhamie
Felix w Atletico
Sarabia w PSG
Brandt, młodszy Hazard w Borussi
1
@Blomqvist Nie wiem jak skomentować to co zobaczyłem, nagroda jest za sezon mówisz o całokształcie, większość tych porównań nie ma sensu, bo VVD zjada większość z nich na śniadanie.
A już powiedzenie że Messi jest tak bardzo daleko przed wszystkimi i wymienienie piłkarzy którym do niego najbliżej bez uwzględnienia pewnego Portugalczyka, który dla wielu nie jest gorszy od Leo to albo skrajny fanatyzm albo kolega poszedł w melo za mocno
1
@xixi i cała reszta, zostawcie trolla w spokoju, przecież na kilometr czuć, że dziecko potrzebuje atencji
0
@Makalu Z tym się zgodzę, że ostatnia LM wygrana dosyć kontrowersyjnie - nie usprawiedliwiając sędziów no to jednak Bayern też sam się wyeliminował
1
@Barcelismo Z czystej ciekawości, nie licząc meczu z Liverpoolem bo to co zrobił.. no nie chcę wyłapać bana więc powiem Ramos prosiło się o czerwoną - ale poza tym to co to niby za wielkie wałki Realu?
Karny z Juventusem - ciężki do interpretacji, ale sędzia całkowicie może się wybronić z decyzji o podyktowaniu karnego
W meczu z Bayernem Vidal powinien w pierwszych minutach zobaczyć czerwoną, faulu na bodajże Robbenie też nie było - tutaj po prostu sędzia był fatalny i mylił się w obie strony.
Bądźmy poważni ludzie, nie umniejszajmy komuś tylko dlatego, że jest naszym największym rywalem - doceńmy te piękne momenty, które od wielu lat funduje nam Barcelona - remontady, dominacja krajowego podwórka, być może najlepsza drużyna w historii dowodzona przez Guardiolę. Nie umniejszajmy Realowi i nie zwracajmy uwagi na prowokacje hala łebków (nie mylić z kibicami Realu) - tak samo ten wielki skandal z Chelsea bym przykładem fatalnego sędziowania które skutkowało błędami popełnianymi na niekorzyść obu zespołów.
0
@Ibra9PSP W sensie, podoba mi się to, że jest dużo różnych taktyk, bramki wyglądają różnie - bo w dawnych latach zawsze było coś dominujące. A co do Torresa to u mnie napastnik nie potrzebuje 4*, od La Croquety i zabawy mam trzech ofensywnych pomocników
0
@Ibra9PSP Każdy ma swoje preferencje, ale szczerze mówiąc to ja po 3 latach kończenia gry w okolicach maja teraz w lipcu po zagraniu ponad 2000 spotkań dalej mam ochotę pykać, bo ogólnie sam gameplay jest mistrzowski, no ale wylewy i handicap trochę zaburza spojrzenie na grę.
0
@Katalończyk 99 Dokładnie, na głównym koncie zamiennie z Firmino flashback gra u boku Pele i nie mam większych zastrzeżeń, może poza tzw. "first touch" tak to karta idealna
0
@Ibra9PSP A czemu nie? Jak się ma wolną chwilę to pobawić się teraz jakimiś ciekawymi kartami zawsze spoko
0
@Transu96 Nie ma biedy
2
Podam Wam sekretny kod do Fify - róbcie SBC o Lozano. W ten prosty sposób przeciwnicy będą Was nienawidzić - pozdrawiam
1
@Wilczeq 1. Ronaldo (nie bijcie mnie proszę, uważam że czysto piłkarsko Messi jest lepszy, ale w połączeniu z przygotowaniem fizycznym i cechami przywódczymi bardziej cenię sobie Portugalczyka)
2. Messi
3. Pele
0
@nvidd 70 z podstawy i 100 z rozszerzenia więc nie narzekam
0
@piotr_styk TOTSy nie, inne specjalne
0
@Jarema2000 Gratuluję, ja akurat nie z matmy miałem 100 tylko z angielskiego podstawy i polskiego rozszerzenia, ale na matmę nie narzekam (78)
0
@gorgota Teraz lepiej paczki, tak dropi że ja wczoraj w paczce z 6 piłkarzami 3 złotymi 3 rzadkimi trafiłem 93 Griezmanna
4
@Encore Nie umniejszając Albie, ale Marcelo to ścisły top bocznych obrońców dekady
0
@SympatykFutbolu Casemiro i Marcelo mają/ mogą bez problemu mieć paszport - Vinicius, Rodrygo, Militao kto 6?
1
@KSSniper Odpowiedz a, chociaż znając życie po napisaniu tego będzie c/d
0
@adamek1910 No ja bym jeszcze nie wykluczył transferu CRa a dodatkowo Ramosa - myślę że realnie są duże szanse, dodatkowo są w sile wieku
1
@Terminatorexi12 Zimne piwerko - i ochłodzi a i głowa mniej będzie boleć