Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito Pytanie o to który jest lepszą opcją na przyszłość to żart? Xd
Firpo ma 22 lata albo 23, a Filipe Luis 34 także odpowiedź jest banalna.
Ale na ławkę lepiej kupić Luisa - dalej bardzo solidny, a wiadomo że lepiej na ławce trzymać gracza u schyłku kariery niż zaprzepaścić młody talent
0
@Kacper1432 Jeżeli forma wróci poszczególnym zawodnikom jak Courtois, Carvajal, Varane, Modrić a dodatkowo sprowadzą Pogbę/Ndombele to takie gadanie że nie ma się co ich obawiać to jest proporcjonalne do tego w jaki sposób napisałeś wyraz "jedenastki".
No albo niepoprawny optymista, albo jakieś braki w myśleniu.
7
12 punktów po 3 meczach... Oj Szpaku;P
0
@monsterrize Pod względem dryblingu pełna zgoda, ale już ze strzałami można polemizować. Dla mnie drybling i podania na korzyść Leo, szybkość, siła i przede wszystkim główki na korzyść Ronaldo zaś strzały są na identyczny poziomie (Leo więcej finezji, zaś CR siły)
0
@Hasszz Kto niby się nie zbliżył? Szkoda słów na takich jak Ty jeżeli mówisz o Ronaldo. Obaj są geniuszami, których cechuje inny styl gry. Popatrz jak bardzo zdania na temat który z nich jest lepszy są podzielone wśród ekspertów i może na następny raz się pukniesz w łeb zanim napiszesz tak bezsensowny komentarz.
0
@Rewolucja123 9 lipca
0
@Nieznajomy mistrzostwo w City?
0
@MesQueUnClub_87 O ile sprowadzą Hazarda, kogoś jeszcze do ataku lub będzie stawiać Zizou na Rodrygo i Viniego to wtedy się przekonamy
4
@Messibestplayerintheworld zdecydowanie bardziej ofensywny niż Rakieta. Ofensywny pomocnik/ podwieszony napastnik - obie nogi świetne, bomba w nodze niesamowita, wysoki, świetna technika
0
Polski bardzo dobrze, angielski bez szału ale 60-70 powinno siąść - w sumie podobnie jak historia - a u Ciebie jak? :D
1
Powodzenia, również piszę jednak raczej jako dodatek - najważniejsze rozszerzenia (angielski i polski) już napisane :D
0
Bardzo dobry wynik, ja mając 174 mogłem sobie wybrać każdą szkołę i każdy kierunek w województwie, także nie powinna mieć problemu.
0
Ronaldo i Messi są nie do zastąpienia w 100%. Przyjdzie Jović i prawdopodobnie ktoś z trójki Eriksen/Pogba/Van de Beek
0
Na 80% będzie gotowy do gry
0
Nie no strzał był z 13-14m, co nie zmienia faktu, że MAtS poza Vidalem i Messim jest jedynym piłkarzem któremu nie można nic zarzucić
0
Nie ma piłkarzy na poziomie Messiego i Krychy, ale szczególnie z tym Griezmannem to dowaliłeś. Nie uważam że Neymar a tym bardziej on są bardziej kluczowi niż KDB, Hazard czy Salah.
1
Osobiście to przed tym meczem mam obawy podobne jak przed dwumczem z Bayernem w 2013. Wtedy również graliśmy z niesamowicie mocnym rywalem który rok wcześniej przegrał finał, a obawy przed ich trójką jest mocno uzasadniona. Miejmy nadzieję, że Messi wzniesie się na wyżyny, bo jeżeli VVD schowa go do kieszeni wtedy czarno, bardzo czarno widzę nasze szanse.
1
Cristiano jest 2 piłkarzem wszechczasów - i biorąc pod uwagę całokształt kariery powiedzenie że jest typowym snajperem jest nie na miejscu - od 4 lat jest typowym lisem pola karnego ale wcześniej to był prawdziwy człowiek orkiestra - drybling, gole z 35/40 metrów, rzuty wolne, przyspieszenie - nie ma co oceniać go na podstawie wyłącznie ostatnich lat
0
Alli jest bardzo nieodpowiedzialny na boisku, często zdarza mu się stracić piłkę w niebezpiecznej strefie więc nie wiem czy to dobry pomysł.
0
Jeżeli Totki i Ajax wyeliminują (Ajax już to zrobił) dwóch faworytów to oznacza, że coś tam potrafią, a szczególnie w jednym meczu mogą zaskoczyć
0
Nie nazywałbym tej mało inteligentnej części kibicami. To są sezonowcy :)
0
No trochę szkoda, że mając w klubie choćby Cavaniego, który jest idealnym przykładem dla młodych piłkarzy postanowił brać przykład z Neymara, ale i tak myślę że nie jest z nim źle.
1
Wszystko pięknie, ale czemu zakładasz, że już przeszliśmy United? Bo z wypowiedzi rozumiem, że uwzględniłeś że Live może zawalić rewanż, ale nam miejsce w półfinale już przypisałeś.
0
Teraz pewnie by nie grał, ale żaden z nich nie ma podjazdu na ten moment do Puyola w formie.
0
W sumie Mane jest w stanie jednemu i drugiemu urządzić piekło. Ale Semedo byłby w stanie rywalizować szybkościowo więc przydałaby się kartka jutro.
0
Gorzej będzie, jeżeli wpadkę zaliczymy w sobotę. Zakładając że Real zdobędzie 6 punktów to Atleti traci 4, Real 6 - a do końca jeszcze są rywale którzy potrafią mocno gryźć trawę (Celta wyjazd, Getafe i Sociedad u siebie, Eibar i Alaves wyjazd) - może być tak, że już nic nie stracimy ale nigdy nic nie wiadomo.
0
Trzeba docenić ducha walki i umiejętności Villarrealu w tym meczu, chłopakom może już trochę brakuje motywacji.
0
Ej, niech ktoś im powie że Prima Aprilis był wczoraj.
A tak naprawdę - nie dramatyzujcie, chcieliście rotacji to EV je zrobił, a wynik jest do odrobienia
1
Za dzieciaka się latało z kumplami po różnych mapkach - ale nostalgia mnie łapie, gdy wspominam takie czasy :D
0
Jeżeli nie ma żadnych dodatkowych kilogramów to ciężko stwierdzić z czego co wynika - ja mam 19 lat, jestem raczej siłowym zawodnikiem (194 cm, 89 kg) ale spokojnie do 28-29 się potrafię rozpędzić, gdy jestem świeży i wypoczęty (choć nie ukrywam że paru metrów na rozpędzenie potrzebuję) - może musisz dawać organizmowi więcej czasu na regenerację, bo jak przesadzam to też zamiast efektów na + zaliczam zjazd.