0

@Zodiac Więc to Ty... A niech Cię, a jako chore dziecko tak się cieszyłem tym szerokim +2

0

@ksobi Czyli mówisz że oczyszczony z zarzutów? :o

2

@8Iniestazo8 Teraz to przesadziłeś, jak się służby dowiedzą to życia nie masz

11

Dobra też się do czegoś przyznam: Otóż kiedyś goliłem się dwa razy jednorazówką. Wciąż się boję, że po mnie przyjdą

2

@BogFutbolu Nie no dorzuciłbym jeszcze z cztery krafty, wtedy to już się zgodzą bez wątpienia

1

@Zodiac Bezapelacyjnie widziałbym tam jeszcze Sancho i Havertza

0

@koziar Tottenham wyraźnie słabszy niż rok temu? Przecież się wzmocnili, chyba że chodzi o grę no to po pierwsze dopiero się sezon zaczyna, a paru graczy dopiero wchodzi do pierwszego składu, a po drugie no to z City na Etihad każda drużyna zostanie stłamszona

0

@malyras Piwerko po południu to zawsze

0

@bodzio10 Spokojnie, o tytuły krajowe wydaje mi się, że nie mamy konkurencji - chyba, że nowi gracze Atletico będą potrafili przełożyć formę ze sparingów na sezon. Mówisz nie z tym trenerem, Real ma jeszcze gorszego trenera i dużo słabszą kadrę. Chyba, że o LM chodzi to obawy są bardziej uzasadnione, no ale mimo słabszego trenera od Live, czy Tottenhamu, to kadrą dorównuje nam chyba wyłącznie City.

3

@Suzu ZZ to jest beton, po maksymalnie pół roku zostanie zwolniony, bo ani to taktyk, ani szans młodym nie daje, upatrzył sobie 12-13 piłkarzy i najchętniej tylko z nich przez cały sezon by korzystał

0

@KamQiX Nie rozśmieszaj mnie, to że potrafi lepiej dryblować nie znaczy że daje więcej drużynie - w każdym innym aspekcie gry Ronaldo go zjada

0

@Kredon Bernardo, Aguero i Cancelo na ławce, bo akurat jego występu się nie spodziewałem

3

@Grubson06 Fajne to City, takie niedające zbyt dużo punktów w FPL :(

0

@Chwytliwy Juve, Inter, Napoli, Milan
Brescia, SPAL, Lecce
Cagliari, Nandez
CR7
Rabiot
Wojtek
Ronaldo, Paqueta
Koulibaly
Napoli
Juve

0

@gloin12 djqr49, niech mnie ktoś poprawi jak się pomyliłem

0

@olej3012 Strzelił przecież w zeszłym roku i to nie wiem czy nie dwie bramki, jedną na pewno

1

@El dominatore Fabinho na DP by pasował

0

@student97r Ja gram Mane i Aguero też bez tamtych

0

@patrykzmc2000 Ndombele to pewniak do pierwszego składu, ale Barkley'a bym wziął bo też raczej powinien grać a jest ofensywny. A w drugim przypadku to Gylfi 100%

0

@MesQueUnClub96 Zgłaszam kandydata: Korona Kielce

1

@JaSzymon Raz na pół sezonu możesz to zrobić za darmo, inaczej płacisz za to bodajże punktami ale nie jestem do końca pewny

0

@KSSniper Czy 6 to Luisito?

0

@Maciek069 Są mecze gdzie jest trudniej, ale właśnie po tym się poznaje najlepszych graczy, czy potrafią takie mecze wygrać

0

@matteoFCB Od ostatniego roku - ok, ale 2013, 2014, 2016 to były lata, w których Gareth był w ścisłej czołówce najlepszych piłkarzy. A nawet w pozostałych często miewał przebłyski jak dla przykładu finał LM

4

@ViscaBarca123 Ja to interpretuję w ten sposób, niech każdy ma prawo do bycia kim chce, przecież nikt nikomu nie może narzucać orientacji seksualnej. No ale po co publicznie się z tym odnosić? Oczywiście no nie toleruję odwoływania się do przemocy, ale czy to nie jest oczywiste, że organizując jakieś głupawe marsze, które są pozbawione celu naraża się na atak (lecz bardziej słowny) skrajnych nacjonalistów?

1

@staske Jedyne co przechodzi z Fify na Fifę to Fifa Points i poziom konta (możliwość kupna rzeczy z katalogu) + w zależności od tego jak długo grasz dostajesz tyle paczek na start y... Tylko tyle, żadne monety ani piłkarze

1

@jeonek Nie o to koledze chodziło

0

@kerouac Jestem kibicem Kogutów i osłabieniem bym tego nie nazwał - kolesiowi często prąd odcina, a ponadto bardzo spuścił z tonu - sam fakt, że klub chciał się go pozbyć o tym świadczy

0

@Messibestplayerintheworld Ja na przykład nie wiem, dla mnie nie jest za Messim i co teraz?

0

@Transu96 Jak przeszedłem na czerwonym zatrzymali mnie, ale wytłumaczyłem że bardzo do szkoły się spieszę i mnie podwieźli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?