0

@dominik127pl Jak dla mnie to samemu jest sobie winny, że nie zagrał 90 minut wczoraj bo grał totalne dno.

0

Tyle było głosów, że Real kupuje gorszego LO niż my za większą cenę, a Mendy niedość że zjada Firpo to myślę, że dość szybko wygryzie Marcelo w Realu - póki co najlepszy transfer Realu.

2

@garbovski Nowe konto musisz założyć, nie ma żadnej możliwości.

2

@Grzesior667 Cały czas to jest, tylko inaczej się zdobywa.

0

@Karzel Nie no na ten sam poziom, już bez przesady.

0

@dafik85 Drobny szczegół..

0

Milan i Barca łeb w łeb - w niemal tym samym momencie stracili gola na 0:2 XD

0

Spokojnie, Milan wygląda jeszcze gorzej - tak, o dziwo da się :)

0

@KaJoFCB Navas to jest top, od Kurtuła to dużo lepiej Diego Lopez bronił ;)

0

@Explode Z jakiego karnego znowu? Ja p***ę, to już jakaś paranoja.

0

Ależ Courtois to jest ręcznik, aż współczuję Realowi.

0

@Szpadla Zazdroszczę fantazji - przewidujesz Brugge czy Galatę w 1/8? :D

1

@Phatro Jak już chcesz tak na to patrzeć to Ronaldo powinien dostać w zeszłym roku, a Messi nie powinien za 2010, bo co więcej miał zrobić Sneijder? To samo tyczy się ZP dla Ronaldo w 2013, gdzie nie wiadomo co Ribery mógł zrobić więcej. Było, minęło - każdy ma prawo do swojego zdania kto z nich jest lepszy.

0

@Kubix93 Przegrali z Unionem 3:1

4

@Wajper Alba doznał kontuzji, jaki to jest plus?

0

Masakra co Coquelin zrobił Mountowi - oby obyło się bez poważnej kontuzji, bo świetnie pokazywał się w tym sezonie.

1

Strzelec 9 bramek w jednym meczu młodzieżowych mistrzostw świata - pochodzący z Norwegii Hâland tymczasem strzela hattricka w swoim debiucie w LM. 11 goli w 7 meczach w lidze a teraz udowadnia wartość na arenie międzynarodowej - nieprawdopodobne.

0

@fcbarcafan19 Obie drużyny strzelą ;)

1

No i musiało prąd wywalić, a taki fajny meczyk, bo widać było, że Borussia nie zamierza się bronić.

2

@alexis21 Borussia-Barcelona btts

1

@barcowy1899 Tak, w Fifę grać już można od czwartku także za tydzień już normalnie nagrody.

0

Jak to wolny? Niech to Hellas strzeli, zasługują jak mało kto.

0

Co ten Rebić zrobił :O

0

@Wichurek Pozdrawiam również ;)

0

@Wichurek Nie, nie jak wygrają z Borussią nie będę nic umniejszał.
Jak mobilizująco? Gdyby zwolnili Ci przełożonego, którego wszyscy w pracy uwielbialiście, prowadził Was do sukcesów to byłbyś zmotywowany do pracy?
A co do Betisu, zobacz wyniki w tym sezonie i w zeszłym - wyższa półka to jest RSSS, Athletic Bilbao, Sevilla, Valencia.

0

@PawelLeo Betis? Sezon im wyszedł, ostatnio grają fatalnie.
A w Valencii jest olbrzymi bajzel i to w tym tygodniu.

1

@MSDCbrzdyk Marcelino domagał się transferów o czym mówił publicznie, co nie spodobało się prezesowi + nie stawiał na młodych.
@Wichurek żadne umniejszanie, napisałem że można cieszyć jak gra wygląda, ale w tym tygodniu u rywala działy się ogromne cyrki.

1

Możemy się cieszyć z tego jak dzisiaj wygląda gra, ale trzeba wziąć jedną rzecz pod uwagę. W Valencii jest ogromny burdel, co skutkowało zwolnieniem trenera, który miał bardzo dobry kontakt z szatnią. To jak oni się dzisiaj na boisku ustawiają nie przystoi klubowi z najwyższej klasy rozgrywkowej. Jeżeli to samo zaprezentują z Borussią wtedy będziemy mogli się cieszyć. Dzisiejszego zwycięstwa byłem więcej niż pewny.

0

@ParlesCuyol5 Jakby naszymi rywalami ciągle były kluby, w których jest taki bajzel jak w Valencii to byłoby dużo łatwiej. Prezentują się fatalnie.

1

@Mario96w Jeszcze nie i nam nadzieję, że się to nie zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?