Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HansLanda Myślę, że chodziło o to że większość piłkarzy w jego wieku raczej schodzi na drugi plan, często są ważną częścią zespołu, jednak nie wyrabiają już fizycznie, żeby grać wszystko od deski do deski, no a CR raczej do końca kariery nie będzie chciał odejść z pierwszego planu.
2
@Triv44 Małysz 4
Nykanen 4
Goldberger 3
Stoch 2
Morgenstern 2
Ahonen 2
Schlierenzauer 2
Schmitt 2
Peterka 2
Znając życie kogoś zgubiłem po drodze
0
@NeroTFP Zdobycie KK przed 21 rokiem życia?
0
@Triv44 Na pewno Ahonen, Małysz i Schlierenzauer, postawiłbym jeszcze na Morgensterna i Nykanena
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messi20Messi Mój ulubiony argument, Ronaldo wskazywał spalonego - Boże jak ograniczonym człowiekiem trzeba być... Zawsze, podnosi rękę do góry po golu i nie, nie jest to sugerowanie spalonego
@Hawajczyk szopkę? Może wybrał nieodpowiedni moment, ale publicznie dał do wiadomości, że opuszcza klub, co w tym takiego nieprawdopodobnego?
@lukaszbarca15 kolega @Triv44 podał jeden z kilku przykładów, że potrafi odstąpić stały fragment gry koledze
11
Tyle użytkowników tutaj miało polewkę z Ronaldo, że nie przyjeżdża na gale gdy nie ma do odbioru nagrody, że samego siebie określa mianem najlepszego... Ale czy jest to działanie mające negatywne odbicie na swój klub? No raczej nie, każdy kolega z drużyny raczej jest świadomy tego, że Ronaldo wraz z Messim są piłkarzami z innej półki. Ale nigdy przenigdy nie widziałem sytuacji, w której CR działałby na szkodę swojego klubu, dążył do odizolowania jakiegoś kolegi klubowego od klubu, czy publicznie odstawiałby takie rzeczy. W przeciwieństwie do części użytkowników nie chcę, żeby Messi odchodził z klubu, ale opaska kapitańska temu facetowi się nie należy, bo to że piłkarzem jest być może i najwybitniejszym w historii nie oznacza, że jest ponad klubem, w żadnym wypadku.
3
@Danny Gaucho Zależy co masz na myśli osiągnęli - jeżeli chodzi o strefę medalową to raczej całokształt składu nie jest materiałem na strefę medalową. Ale no ćwierćfinał imprezy bym dla tej drużyny widział. Doczepiłem się bardziej tego, że napisałeś "z taką obroną" podczas gdy obrona nie odbiega od reszty składu (czyt. Skład dobry, solidny, ale bez jakiegoś wow)
1
@Danny Gaucho Söyüncü w tym sezonie topowy obrońca w PL, a Demiral jest piłkarzem Juve, więc też o klasie to musi świadczyć - także nie nazywałbym tej obrony beznadziejną
0
@RosjaninBut Ligę owszem, ale o jakim fartownym losowaniu mówisz? W ćwierćfinale już raczej nie będzie słabych drużyn, o półfinale nie mówiąc. W chwili obecnej Liverpool, City, Juventus (pomimo, że może grą nie zachwycają) zrobili by z nami co by chcieli, a nie jest powiedziane że Bayern czy Real by nam nie wklepali.
1
@FCB24 Mam wrażenie, że w paczkach wynagradzają mi picki i to, że często przez wylewy i disconnecty z ich winy przegrywam mecze - w ten weekend 21-9, z 3 disconnectamu przy wysokim prowadzeniu także okradli mnie z elity tak troszkę.
1
@Croocers Dzięki, ale szczerze mówiąc nie wiem czy Salah z paczki za 15k to nie jest większy wyczyn - od 17 nawet nie wiem czy walkout w tej paczce miałem.
1
@Croocers Mbappe z paczki za 45k, Kante z mega paczki i Reus z jakiejś paczki elektrum
3
Komentarz usunięty
3
@daniel32778 Ogólnie zgoda, ale co do Firmino to uwierz, że 75% kibiców Liverpoolu postrzega w nim kluczową postać w ataku bez której Mane i Salah tracą dużo na jakości. Facet jest nie do zastąpienia.
0
Czy może być gorsze poczucie zmarnowania czasu niż to, że człowiek mając wykład o 13 przyjeżdża z samego rana oddać krew, lecz zapomina dowodu przez co jest niewyspany, zmęczony i w dodatku ostro wk******y?
4
@MESSIah16 Biorąc pod uwagę skuteczność, chytrość to Tusk... Co by nie mówić, mimo niechęci do niego
0
Griezmann cóż za wykończenie XDD
0
Gnabry to jest Pan Piłkarz
0
@Transu96 5, mogę podesłać screena
0
@robsesh Nedved 31 goli w 14 meczach - wszystko online, robotę niesamowitą robi
0
Czekajcie, czekajcie - co się stało?
0
@Triv44 To nie na tygodniu i nie o tak wczesnej godzinie :P
1
Są piłkarze chaotyczni,
Są jeźdźcy bez głowy,
Jest i Vinicius.
Przy tym chłopaku Sterling z Liverpoolu i Salah z Romy to byli wirtuozi futbolu.
0
@sebo939 A najśmieszniejsze jest to, że Ronaldo machał w 95% przypadków wtedy gdy ktoś zepsuł akcję, a mógł mu dograć na pustą, albo na inną bardzo dobrą okazję. Suareza zachowań nie trzeba komentować - bezapelacyjnie jest pierwszym do wyrzucenia ze składu tylko problem jest taki, że w tym sezonie nie ma kto go zastąpić.
0
@Baaarca95 Nie wiem jak to z wiadomością jest, ale możesz spokojnie się wybrać - zamówiłeś to będziesz miał.
1
@mikael Wydaje mi się, że automatycznie wszystko dostaniesz.
0
Myślę, że dzisiejszy mecz to będzie idealny sprawdzian czy to mecze wyjazdowe nam tak bardzo nie leżą czy po prostu jesteśmy beznadziejni. Valencia i Betis są gorsze od nas w tym sezonie więc ciężko stwierdzić czy te mecze to pojedyncze wybryki, bo nie chce mi się wierzyć, że przy takim zespole jak Barcelona to robi aż taką różnicę.
0
@Bruttal Za najlepsze afro
0
@Explode No Hazard póki co jak magik, znika totalnie.