1

@AboveYou Bóg zapłać

1

@szkutnik91 Obiektywnie to nie można go nazwać zmarnowaniem 100 milionów:
- Gol na 2:1 w finale LM z Atletico
- Dwa gole w finale z Liverpoolem
- Pamiętny gol, po którym Bartra do dzisiaj jest memem
- 100 goli w barwach Realu
- Strzelał hattricki, a przeciwko bodajże Rayo nawet 4 gole
Coś mu w głowę odwaliło i zaczął mieć gdzieś swoją pracę kosztem pasji, no ale gdyby nie to i kontuzje to piłkarzem jest wybitnym co najlepiej pokazał 2013 i 2016 rok w jego wykonaniu

3

@Messibestplayerintheworld Czemu ma boleć? Nienawidzę takich pseudofanbojów dla których "OMG Messi to Bóg i jak można mieć inne zdanie" - pewnie dłużej po tym świecie od Ciebie chodzę i umiem docenić klasę piłkarzy nie z naszego klubu. A CR7 jest piłkarzem, którego można stawiać na jednej półce z Messim i jakiekolwiek umniejszanie mu jest przejawem braków w mózgu/ byciem dzieciakiem

3

@Messibestplayerintheworld Dzień bez umniejszania Portugalczykowi dniem straconym, co?

1

@Ibra9PSP Mata zostaje w United

0

@MatiFCB2000 Kolego, Thiago Mendes to Brazylijczyk - tego brakło mi do 15 w quizie nr 3

0

@MatiFCB2000 1. 14/15 - nie skojarzyłem Januzaja, szukałem wśród Basków i nie wyszło - ale przyznam że trochę trzeba było pomyśleć nad wszystkim ;D

4

@barcelonaLM Nie rozumiem tego rankingu - jak w tym sezonie Chelsea, która wygrała mniej prestiżowe trofeum od Liverpoolu i zajęła niższe miejsce w lidze od Liverpoolu może mieć więcej punktów?

9

@Danny Gaucho Hahahhaha, dobra wymówka nie jest zła - ale na miejscu kolegi z drużyny/ kibica Realu też bym chciał deportacji LV XD

0

@Kacperfifa69 Polska gra wielki mecz a Ty pajaców chcesz oglądać? XD

0

@Kettger Romagnoli? Dobry, młody obrońca no ale co do reszty to ciężko się nie zgodzić

4

Kick off glitch im chyba wszedł za bardzo XDD

0

@ricardo0705 Mimo wszystko bezapelacyjnie jest najbardziej uzdolnionym technicznie w całej kadrze, a zdaje się że zaczyna przełamywać barierę psychiczną - zdecydowanie nie należy go skreślać

0

@gorgota 9 - odpowiednia ilość znaków

1

@ricardo0705 Akurat przytoczyłeś dwóch piłkarzy, którzy są pożyteczni dla kadry, no ale za Klicha..

0

@Arkon Linkin Park "Given Up" - połączenie anielskiego śpiewu i mocnego krzyku Chestera, świetny tekst, cudowna piosenka

0

Patrząc na aspekty ekonomiczne - jeżeli przyjdą Neymar, Griezmann i De Ligt to wydatki na pensje wzrośnie o około 60 milionów rocznie, a już teraz płacimy piłkarzom najwięcej na świecie. Nie wydaje mi się to zbyt rozsądne, tym bardziej że nawet biorąc pod uwagę odejście kilku piłkarzy to oni zniwelują koszty o 15-20 milionów o ile odszedłby Coutinho lub Dembele. W związku z tym wydaje mi się, że jeżeli przyjdzie Ney nie przyjdzie Griezmann i na odwrót.

3

@kewin Otóż do Brazylii też nie mają licencji - poza Neymarem w szybkim meczu są same randomy

2

@krzychu1526 Wbrew temu co ostatnio mówiłem - wydawał mi się wyższy dlatego miałem wątpliwości ale 170 cm w wieku 12 lat jest ok, ja mając 11 miałem już 170 także wielce prawdopodobne że to żaden przekręt.

1

@krzychu1526 Najlepiej o ich poziomie niech świadczy fakt, że Amerykanki przegrały z 15 letnimi chłopakami tracąc dwucyfrówkę i nie strzelając nic. To jest tak jak z boksem - waga ciężka przyciąga największą oglądalność i w większości to tam zarabiają największe pieniądze (choć tu akurat są wyjątki).

0

@G9 Dla mnie trochę przesadzasz z Angelem i Tevezem. Jeden zagrał fenomenalny mundial w 2014 + często był jednym z nielicznych obok Messiego który ciągnął grę. A Tevez jak pamiętam to choćby w 2010 w RPA zagrał przyzwoicie, a w szczególności pamiętam przepiękną bramkę z dystansu.

0

@malicinho Polsat Sport/ Polsat Sport Extra - ja na nc+ w ogóle takich kanałów nie posiadam ale jak ktoś ma cyfrowy Polsat to chyba normalnie wchodzą w pakiet

0

@Kamiloza91 Tragedii nie ma, ale też ciężko powiedzieć, że bronią bardzo szczelnie - w tym wieku dużo łatwiej atakować niż bronić i Koreańczycy są idealnym przykładem

0

@Barwindg Czy da się coś z tym zrobić? To co się odwala z tymi fałszywymi datami urodzenia wśród afrykańskich zawodników to jest jakaś parodia, jeszcze w u17 czy coś no to idzie to przeboleć bo po sobie wiem że w wieku 16/17 lat już byłem w stanie rywalizować z dorosłymi, ale no takie coś w u12 to jest parodia

1

@Goh Do tego warto dodać Anglików - Foden, Solanke, DCL, Sessegnon, a przede wszystkim rewelacje tego sezonu - Maddison i Wan Bissaka
No i z Francuzów są jeszcze Konate, Upamecano

0

@Kamiloza91 Korea gra bardzo przyjemnie dla oka, więc kibicuję im i uważam ich za faworytów

0

@betonito Pytanie o to który jest lepszą opcją na przyszłość to żart? Xd
Firpo ma 22 lata albo 23, a Filipe Luis 34 także odpowiedź jest banalna.
Ale na ławkę lepiej kupić Luisa - dalej bardzo solidny, a wiadomo że lepiej na ławce trzymać gracza u schyłku kariery niż zaprzepaścić młody talent

0

@Kacper1432 Jeżeli forma wróci poszczególnym zawodnikom jak Courtois, Carvajal, Varane, Modrić a dodatkowo sprowadzą Pogbę/Ndombele to takie gadanie że nie ma się co ich obawiać to jest proporcjonalne do tego w jaki sposób napisałeś wyraz "jedenastki".
No albo niepoprawny optymista, albo jakieś braki w myśleniu.

7

12 punktów po 3 meczach... Oj Szpaku;P

0

@monsterrize Pod względem dryblingu pełna zgoda, ale już ze strzałami można polemizować. Dla mnie drybling i podania na korzyść Leo, szybkość, siła i przede wszystkim główki na korzyść Ronaldo zaś strzały są na identyczny poziomie (Leo więcej finezji, zaś CR siły)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?