OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za jego zachowanie wobec klubu straciłem do niego respekt
0
Tak w ogóle to gdzie jest Digne, skoro na ławce go brak?
10
Dybala na lewym skrzydle definitywnie nie
1
Dla Dybali nie ma tu miejsca
0
Czemu nikt nie bierze pod lupę opcji z Sanchezem, czy też Pedro, a mówicie o Di Marii? W porównaniu z Argentyńczykiem, to jeden z tej dwójki byłby lepszym rozwiązaniem
0
Teraz każdy mówi, że ma go dość. A gdzie w takim razie są ci, którzy tak bardzo chcieli, by miał klauzulę odejścia wyższą od Messiego? Jeszcze argumentowali tym, że dzięki tak dużej klauzuli byłoby go trudniej wykupić, a Messi i tak by nie odszedł. Skoro Neymar leci na kasę, to jaki byłby sens trzymania go w tym klubie?
8
Błagam, tylko nie on, zabierzcie wszystkich, tylko nie jego
0
Nie rozumiem typa. To jest w ogóle możliwe, żeby mieć obie nogi tak samo mocne?
0
Teraz trzeba będzie załatać dziurę po odchodzącym synie brazylijskiego paździocha
0
Coutinho gra bardziej na skrzydle, co odzwierciedla jego miniony sezon w LFC
0
Dembele też ma podstawową lewą nogę, jednak nawet stałe fragmenty wykonuje z prawej, co mnie dziwi
1
Gdybyś nie zauważył, to za podpisanie tego kontraktu miał dostać premię.
1
Typie, nadal nie rozumiesz. Neymar CHCIAŁ w wieku 21 lat tak zarabiać, a to nie znaczy, że tyle zarabiał w rzeczywistości
4
No coś ty, nie wiedziałem
0
Neymarek jakiś brudny na tym zdjęciu. Całe nogi i ręce w plamach
0
A co on sobie myśli? Robi tylko swojemu synkowi wodę z mózgu, byleby kasy było w opór, a sam piłkarz nie wie co robić
1
Czego chcesz od Rafinhii? Nie jego wina, że tak często nabawia się kontuzji, widać po nim, że walczy. Poza tym ma dopiero 24 lata
0
PS to wciąż Messi
0
Marc Cardona gra jako napastnik
0
Na lewe skrzydło potrzebny byłby prawonożny zawodnik, który zrobi miejsce Albie
0
Di Maria gra na prawym skrzydle
3
Alexis Sanchez, Cristiano Ronaldo
0
Bo na pewno podpisze sześcioletni kontrakt
0
Bardziej by pasował tam Denis Suarez. Luis gra bardziej ciałem i niech gra na środku ataku
1
To kto grałby na lewej stronie? Ci dwaj zawodnicy są lewonożni, więc środek lub prawa
0
Myślisz, że odnalazłby się w Barcy?
0
Będzie miał wtedy Neymarek za swoje
0
Zawsze się zastanawiałem, jak CR wyglądałby grając w Barcy. Sądzę, że mógłby się nie zaadoptować w stylu gry, chociaż gry z klepki dawno w meczu nie widziałem
0
To było w średnim Sociedadzie. Po transferze do Atletico stał się topowym piłkarzem, grającym na środku ataku
0
No to teraz Sanchez, Coutinho, a może powrót Pedro? Skoro tego chcecie sprzedać, to trzeba będzie kogoś kupić