1

Za jego zachowanie wobec klubu straciłem do niego respekt

0

Tak w ogóle to gdzie jest Digne, skoro na ławce go brak?

10

Dybala na lewym skrzydle definitywnie nie

1

Dla Dybali nie ma tu miejsca

0

Czemu nikt nie bierze pod lupę opcji z Sanchezem, czy też Pedro, a mówicie o Di Marii? W porównaniu z Argentyńczykiem, to jeden z tej dwójki byłby lepszym rozwiązaniem

0

Teraz każdy mówi, że ma go dość. A gdzie w takim razie są ci, którzy tak bardzo chcieli, by miał klauzulę odejścia wyższą od Messiego? Jeszcze argumentowali tym, że dzięki tak dużej klauzuli byłoby go trudniej wykupić, a Messi i tak by nie odszedł. Skoro Neymar leci na kasę, to jaki byłby sens trzymania go w tym klubie?

8

Błagam, tylko nie on, zabierzcie wszystkich, tylko nie jego

0

Nie rozumiem typa. To jest w ogóle możliwe, żeby mieć obie nogi tak samo mocne?

0

Teraz trzeba będzie załatać dziurę po odchodzącym synie brazylijskiego paździocha

0

Coutinho gra bardziej na skrzydle, co odzwierciedla jego miniony sezon w LFC

0

Dembele też ma podstawową lewą nogę, jednak nawet stałe fragmenty wykonuje z prawej, co mnie dziwi

1

Gdybyś nie zauważył, to za podpisanie tego kontraktu miał dostać premię.

1

Typie, nadal nie rozumiesz. Neymar CHCIAŁ w wieku 21 lat tak zarabiać, a to nie znaczy, że tyle zarabiał w rzeczywistości

4

No coś ty, nie wiedziałem

0

Neymarek jakiś brudny na tym zdjęciu. Całe nogi i ręce w plamach

0

A co on sobie myśli? Robi tylko swojemu synkowi wodę z mózgu, byleby kasy było w opór, a sam piłkarz nie wie co robić

1

Czego chcesz od Rafinhii? Nie jego wina, że tak często nabawia się kontuzji, widać po nim, że walczy. Poza tym ma dopiero 24 lata

0

PS to wciąż Messi

0

Marc Cardona gra jako napastnik

0

Na lewe skrzydło potrzebny byłby prawonożny zawodnik, który zrobi miejsce Albie

0

Di Maria gra na prawym skrzydle

3

Alexis Sanchez, Cristiano Ronaldo

0

Bo na pewno podpisze sześcioletni kontrakt

0

Bardziej by pasował tam Denis Suarez. Luis gra bardziej ciałem i niech gra na środku ataku

1

To kto grałby na lewej stronie? Ci dwaj zawodnicy są lewonożni, więc środek lub prawa

0

Myślisz, że odnalazłby się w Barcy?

0

Będzie miał wtedy Neymarek za swoje

0

Zawsze się zastanawiałem, jak CR wyglądałby grając w Barcy. Sądzę, że mógłby się nie zaadoptować w stylu gry, chociaż gry z klepki dawno w meczu nie widziałem

0

To było w średnim Sociedadzie. Po transferze do Atletico stał się topowym piłkarzem, grającym na środku ataku

0

No to teraz Sanchez, Coutinho, a może powrót Pedro? Skoro tego chcecie sprzedać, to trzeba będzie kogoś kupić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?