3

Semedo powinien ósemkę dostać moim zdaniem

0

A jego odejście pamiętam jakby to było wczoraj

0

W tym meczu niech już wystąpi ten Alcacer, skoro już gramy u siebie. Nie przewiduję dla niego wielkiej przyszłości w tym klubie

0

Szkółka Barcy też miała swoje lata świetności

0

A czasu mają jeszcze więcej niż połowę danego na zbieranie podpisów

0

Kameruńczyk ma kontuzję, więc być może go wyrejestrowali z rozgrywek

0

Odszedł 2 miesiące temu

2

Paulinho też?

5

Jak idzie zbieranie głosów przez Benedito?

1

Moim zdaniem i tak Munir ma większy potencjał od tego z klubi ze stolicy Hiszpanii

0

Sandro też nie powinien odchodzić kosztem tego z numerem 17

0

Coentrao też wypożyczyli

2

Niech go oddają szybko, bo to już prawie koniec okienka

0

Oni w ogóle się nie dogadali, Neymar sam siebie wykupił

2

Jak miał się przebić, skoro gral tam w wieku 17-19 lat i to w rezerwach?

0

Akurat Neymar strzelić potrafi, ale poprzedni sezon w większości grał pod Messiego i chyba chciał dostać upgrade upgrade do podań w fifie

31

W tym klubie to sobie jednak trochę nastrzela bramek

3

Vermaelen i brak kontuzji to nietrafne zestawienie

19

Ale nie sędzią z ligi hiszpańskiej

1

A może gdyby trafił, to nie byłoby takiej presji wśród reszty zawodników i także by trafili?

3

Eh Paulinjo, gdybyś był o jakieś 4 lata młodszy, to by nie było hejtów

1

Messi chciał zachować się trochę bardziej fair play, tak jak ostatnim meczu sezonu, po symulce Alby

6

I być może także ten w finale CA 2016

0

Dlatego też uważam, że boczny napastnik powinien być ustawiony lepszą nogą do bramki, by mógł schodzić do środka

0

No nie wiem, wciąż pamiętam tę wygraną 6-0 na wyjeździe

0

Poczekajmy na mecz z bardziej wymagającym rywalem

0

Czy ja napisałem, że to argument? W takim razie w jakim ty jesteś wieku, skoro krytykujesz fifę, w którą gra duża ilość dorosłych ludzi

0

To jest jednak prawda. Już pomijając fakt, że dawanie mu 5 gwiazdek sztuczek w fifie było przesadą. W meczach sam widziałem, że ograniczał się do kilku trików, a reszta to tylko szybkość i obunożność. To nie jest transfer, który rozwiąże od razu problemy kadrowe i uważam, że jednak zbyt duże pieniądze zostały wydane

0

To w takim razie trzeba kogoś sprzedać, bo aż ty zawodników nie może być

0

Seri mógłby trafić, gdyby ktoś odszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?