OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Semedo powinien ósemkę dostać moim zdaniem
0
A jego odejście pamiętam jakby to było wczoraj
0
W tym meczu niech już wystąpi ten Alcacer, skoro już gramy u siebie. Nie przewiduję dla niego wielkiej przyszłości w tym klubie
0
Szkółka Barcy też miała swoje lata świetności
0
A czasu mają jeszcze więcej niż połowę danego na zbieranie podpisów
0
Kameruńczyk ma kontuzję, więc być może go wyrejestrowali z rozgrywek
0
Odszedł 2 miesiące temu
2
Paulinho też?
5
Jak idzie zbieranie głosów przez Benedito?
1
Moim zdaniem i tak Munir ma większy potencjał od tego z klubi ze stolicy Hiszpanii
0
Sandro też nie powinien odchodzić kosztem tego z numerem 17
0
Coentrao też wypożyczyli
2
Niech go oddają szybko, bo to już prawie koniec okienka
0
Oni w ogóle się nie dogadali, Neymar sam siebie wykupił
2
Jak miał się przebić, skoro gral tam w wieku 17-19 lat i to w rezerwach?
0
Akurat Neymar strzelić potrafi, ale poprzedni sezon w większości grał pod Messiego i chyba chciał dostać upgrade upgrade do podań w fifie
31
W tym klubie to sobie jednak trochę nastrzela bramek
3
Vermaelen i brak kontuzji to nietrafne zestawienie
19
Ale nie sędzią z ligi hiszpańskiej
1
A może gdyby trafił, to nie byłoby takiej presji wśród reszty zawodników i także by trafili?
3
Eh Paulinjo, gdybyś był o jakieś 4 lata młodszy, to by nie było hejtów
1
Messi chciał zachować się trochę bardziej fair play, tak jak ostatnim meczu sezonu, po symulce Alby
6
I być może także ten w finale CA 2016
0
Dlatego też uważam, że boczny napastnik powinien być ustawiony lepszą nogą do bramki, by mógł schodzić do środka
0
No nie wiem, wciąż pamiętam tę wygraną 6-0 na wyjeździe
0
Poczekajmy na mecz z bardziej wymagającym rywalem
0
Czy ja napisałem, że to argument? W takim razie w jakim ty jesteś wieku, skoro krytykujesz fifę, w którą gra duża ilość dorosłych ludzi
0
To jest jednak prawda. Już pomijając fakt, że dawanie mu 5 gwiazdek sztuczek w fifie było przesadą. W meczach sam widziałem, że ograniczał się do kilku trików, a reszta to tylko szybkość i obunożność. To nie jest transfer, który rozwiąże od razu problemy kadrowe i uważam, że jednak zbyt duże pieniądze zostały wydane
0
To w takim razie trzeba kogoś sprzedać, bo aż ty zawodników nie może być
0
Seri mógłby trafić, gdyby ktoś odszedł