OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolałbym takiego Pedro zamiast Delefele. Niby też czasem trochę z niego był jeździec bez głowy, ale potrafił grać zespołowo i oczywiście strzelał ważne bramki
0
Jemu by pomógł jedynie pobyt w sanatorium z uzdrowiskiem
0
Davida Ville za to kupisz przecież
0
Został tylko Cahill
16
Myślę, że powinien zasiąść na ławce. Lepiej by było, gdyby w jego miejscu grał Bartra, który najlepiej potrafi zastąpić kontuzjowanego Marqueza
8
Messi akurat jest ze swoją partnerką od kilkunastu lat, więc trochę nietrafione porównanie
0
Poda ktoś działającego streama?
3
Gomes rozgrywa dopiero drugi sezon w tym klubie
0
Szczerze to nie wiedziałem, że aż tyle tricków "udało" mu się zrobić w tym sezonie
1
Na 200%
1
Można byłoby zrobić mocno ofensywne 4-2-3-1, co jest ulubionym ustawieniem Valverde
2
Alexisa bym wymienil jeszcze tej zimy za Dełlefeł i Gomesa
0
Nie udzielają? A nie pamiętasz sławnego pomeczowego wywiadu z Polski, gdzie padł cytat "ty skur****nu je**ny"?
0
Tello przynajmniej swego czasu gry w Barcy potrafił zrobić kiwkę i zdobyć bramkę
0
Każdy jedzie po Deulofeu i trudno się nie zgodzić. Jak na razie nie pokazał za wiele, oprócz bramki ze spalonego i tego, że potrafi czasem wybiegać do przodu. On po prostu jest tak spięty, że nie może niczego zrobić
0
Myślę, że Coco Jambo Warszawa
3
A co powiesz o Marlonie?
0
Nikt tu nie uważa, że ten zawodnik jest piłkarzem słabo grającym. Wręcz przeciwnie jest to doświadczony i dobrze grający zawodnik. Wszyscy jednak się obawiają, że w trakcie meczu dozna urazu i będzie musiał schodzić z boiska z tego powodu. Warto mu dać jednak szansę gry w tym meczu, a może i nawet w następnym, jeśli dotrwa cały
2
Rakitic dlaczego? Rafinha powinien zostać wypożyczony
0
Co ten Szpaku się tak podnieca
3
W zasadzie to nie zdziwiłbym się, widząc w styczniu informację o zwolnieniu Zidane'a z pełnienia funkcji trenera w Realu
0
Był niedokładny i popełniał złe decyzje, ale czego się spodziewać po tym, że wrócił po kontuzji. Można jednak było zauważyć jego współpracę z Messim na prawej stronie. Ogólnie to jeszcze nie widziałem, aby Leo tak grał z Semedo, jak chociażby z Aleixem, nie mówiąc nawet o Alvesie
1
Messi jak na razie słabo, zarówno w rozegraniu jak i w ataku. Na drugą połowę powinien się rozruszać, bo bez niego ofensywa wygląda gorzej
0
Bo to jest napastnik, który gra trochę z tyłu
0
Za ile by wypuścili Alexisa?
1
No a co z Suarezem?
0
Thiago gdyby w Barcy skończył dobrze, to miałby dzisiaj pierwszy skład
0
Ale Golfa to ty szanuj
0
Nie tak dawno jechano po nim, że jest boiskowym pajacem
1
Luis w ogóle jest jakiś sztywny teraz i mało zwrotny