0

Wolałbym takiego Pedro zamiast Delefele. Niby też czasem trochę z niego był jeździec bez głowy, ale potrafił grać zespołowo i oczywiście strzelał ważne bramki

0

Jemu by pomógł jedynie pobyt w sanatorium z uzdrowiskiem

0

Davida Ville za to kupisz przecież

0

Został tylko Cahill

16

Myślę, że powinien zasiąść na ławce. Lepiej by było, gdyby w jego miejscu grał Bartra, który najlepiej potrafi zastąpić kontuzjowanego Marqueza

8

Messi akurat jest ze swoją partnerką od kilkunastu lat, więc trochę nietrafione porównanie

0

Poda ktoś działającego streama?

3

Gomes rozgrywa dopiero drugi sezon w tym klubie

0

Szczerze to nie wiedziałem, że aż tyle tricków "udało" mu się zrobić w tym sezonie

1

Na 200%

1

Można byłoby zrobić mocno ofensywne 4-2-3-1, co jest ulubionym ustawieniem Valverde

2

Alexisa bym wymienil jeszcze tej zimy za Dełlefeł i Gomesa

0

Nie udzielają? A nie pamiętasz sławnego pomeczowego wywiadu z Polski, gdzie padł cytat "ty skur****nu je**ny"?

0

Tello przynajmniej swego czasu gry w Barcy potrafił zrobić kiwkę i zdobyć bramkę

0

Każdy jedzie po Deulofeu i trudno się nie zgodzić. Jak na razie nie pokazał za wiele, oprócz bramki ze spalonego i tego, że potrafi czasem wybiegać do przodu. On po prostu jest tak spięty, że nie może niczego zrobić

0

Myślę, że Coco Jambo Warszawa

3

A co powiesz o Marlonie?

0

Nikt tu nie uważa, że ten zawodnik jest piłkarzem słabo grającym. Wręcz przeciwnie jest to doświadczony i dobrze grający zawodnik. Wszyscy jednak się obawiają, że w trakcie meczu dozna urazu i będzie musiał schodzić z boiska z tego powodu. Warto mu dać jednak szansę gry w tym meczu, a może i nawet w następnym, jeśli dotrwa cały

2

Rakitic dlaczego? Rafinha powinien zostać wypożyczony

0

Co ten Szpaku się tak podnieca

3

W zasadzie to nie zdziwiłbym się, widząc w styczniu informację o zwolnieniu Zidane'a z pełnienia funkcji trenera w Realu

0

Był niedokładny i popełniał złe decyzje, ale czego się spodziewać po tym, że wrócił po kontuzji. Można jednak było zauważyć jego współpracę z Messim na prawej stronie. Ogólnie to jeszcze nie widziałem, aby Leo tak grał z Semedo, jak chociażby z Aleixem, nie mówiąc nawet o Alvesie

1

Messi jak na razie słabo, zarówno w rozegraniu jak i w ataku. Na drugą połowę powinien się rozruszać, bo bez niego ofensywa wygląda gorzej

0

Bo to jest napastnik, który gra trochę z tyłu

0

Za ile by wypuścili Alexisa?

1

No a co z Suarezem?

0

Thiago gdyby w Barcy skończył dobrze, to miałby dzisiaj pierwszy skład

0

Ale Golfa to ty szanuj

0

Nie tak dawno jechano po nim, że jest boiskowym pajacem

1

Luis w ogóle jest jakiś sztywny teraz i mało zwrotny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?