0

Pewnie Chelsea, bo Alonso nie ma tam zmiennika

6

Nie wystawiłby. Podczas presezonu cała drużyna grała bardzo dobrze i w meczach było widać, że Neymar grał tam, gdzie gra najlepiej

1

To była gra na czas

1

Niech tylko Luis nie gra, bo ostatnio jego gra pozostawia wiele do życzenia

0

Samper przecież jest w drużynie

0

Żeby tylko nie było na odwrót

0

No ostatnio to jakoś przedwczoraj i to dużo razy. Krystjano prawie podtopienia wywołał

6

Co wy wszyscy tak z tym Borucem?

0

Nie zgadzam się. Messi może grać jako fałszywy skrzydłowy, po prawej stronie defensywy Semedo, a w środku z prawej strony Roberto/Paulinho/Rakitic, więc nie widzę problemu

0

Życzę żeby prześcieradła trafiły na Liverpool

3

Ty nazywasz to tiki - taką? Tiki- taka to było kreowanie akcji, a nie zwykle utrzymywanie sie przy pilce na połowie rywala.

5

Co wy pieprzycie o jakiejś pomocy? Akurat we wczorajszym gwałcie zbiorowym grało czterech środkowych pomocników i co to dalo? Tutaj wina leży w braku skrzydeł, które napedzalyby akcje. Aktualnie w drużynie za skrzydłowych można uważać Coutinho i Dembele, bo Messi od dawna juz nominalnie na skrzydle nie gra, a Vidal to juz nie wiadomo jako kto. Co do Filipa, to jest on klasą światową i marnuje się w defensywnym stylu gry, jaki promuje Valverde. Dembele, który jak na rezerwowego kosztował zbyt dużo, też gra bardzo ofensywnie, więc stąd jego brak pokazywania czegokolwiek. Denis na skrzydle też potrafi grać i nie dostaje szans. Rafinha też na skrzydle potrafi grać i go prawdopodobnie sprzedadzą. Poza tym Ernesto chyba zapomina, że po sezonie będzie Mundial, więc niech nie polega ciągle na Messim, bo wystarczy, że ten i tak musi ciągnąć reprezentację na mistrzostwach.

0

Za to on nie zasługuje na bycie częścią tego klubu

2

Mówcie sobie co chcecie, że dzieciak, że rządzi nim tatuś, że woli kasę od prawdziwej gry, ale mimo to takiego gracza w Barcy zastąpić jest naprawdę trudno. MSN to była klasa sama w sobie, a co jest teraz? Ja zdania nie zmienię i będę uważał, że Ney dla Barcy był w dużym stopniu jak Ronaldinho

0

Jak się gra 4-4-2 z kontry to czemu się dziwić

0

Wydaje mi się, że Semedo lepiej pasowałby na LO aniżeli Roberto

0

A jeśli ktoś woli brunetki to co wtedy?

0

Mecze z Bayernem u siebie w 14/15 oraz finał CdR przeciwko Athletic Bilbao w tym samym sezonie też były niczego sobie

2

Jak tu nie kochać tego człowieka?

0

AAAAAAAAAAAAAAAAA

0

Jedna to jednak wciąż za malo

0

Mial jeden dobry udany drybling

0

Przeciez to juz powoli gwałt jest. Ten Coutinho z prawej strony to tak na poważnie?

0

Dembele nie wie co robic

1

Drugie miejsce w tabeli premier league to nie jest zły wynik mimo wszystko

0

Dziękuję bardzo

0

Manchester United

0

Nie tym razem

0

Ważne pytanie. Jak nazywał się tytuł utworu muzycznego, do którego nakręcony był teledysk, gdzie akcja rozgrywa się na dzikim zachodzie,
a ozpoczyna się od tego, że mężczyzna ze związanymi sznurem dłońmi znajduje się bodajże na torach kolejowych, później ucieka i dociera do jakiegoś budynku, w którym znajduje się pianino i mały tańczący Indianin?

29

Nie zapominajmy, że Salah ma rozegranych większą ilość spotkań od Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?