OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś w tym jednak jest, bo Gomes grał od niego więcej
0
Arthur już w Gremio pokazywał w swojej grze podobieństwo do stylu gry Barcy, wiec cos jest na rzeczy
0
Ale zdajesz sobie sprawę, że gdy sprzeda się tych wszystkich pomocników, to zostanie 6 + Coutinho, z czego dwóch z nich leczy kontuzje?
2
No najlepiej to pod koniec sierpnia, bo tak się chlopaczek zmęczył bieganiem w kilku spotkaniach do przodu na pałę i traceniem piłki
1
Kapitalna foka
2
Po co robić takie wielkie wydarzenie z transferu zawodnika do zespołu rezerw?
3
To chyba jakiś kompleks. Bili cię w szkole?
0
Podobno był zamiar wypożyczenia jednego z nich, by po odejściu Vermy zapełnić lukę
0
Chyba ze dwa lata temu, gdy w kadrze było 9 pomocników, to pewien użytkownik na tej stronie napisał, że trzeba kupić kolejnego z topu. Odpowiedziałem mu, że to jednak zbyt wielu, a ten stwierdził, że nie ma takiej opcji jak "za dużo", bo w końcu musi być szeroka kadra, wybór i konkurencja. Co z tego, że dwójka z nich by praktycznie nie grała
1
Słabo, że mają zamiar sprzedać Marlona i zostawić Mine, który w Barcelonie grał gorzej, będąc w pierwszej drużynie
5
Zjadał, gdy ten drugi był dziewiętnastolatkiem
1
Ja nie wybrałbym żadnego z nich
9
Forza Yerba Mate!
0
Przynajmniej coś tam pokazał i grał nieźle. Cenilem go wyzej od Gomesa to na pewno
2
I tak Real był niżej w tabeli
0
Mówię o tym, co jest w reklamach przed większością filmików na yt
1
Jedynym minusem jest to, że taka aplikacja powstała by wkur**** ludzi
0
Po co w jeden drużynie trzech prawych obrońców? Przecież to będzie wyglądało jak z Douglasem
0
Gomes po prostu jak gra, to gra często nijak, czasami nie najgorzej, ale na miarę tego klubu to niewystarczająco. Douglas to inna sprawa, bo ten transfer od początku był skazany na niepowodzenie. Turan jak wiadomo miał być transferem do środka pola, a sprawdził się jedynie na lewym skrzydle, gdzie się jak wiadomo nie mógł zrownać poziomem z Neymarem. Później to były kontuzje i brak chęci
2
Ona trzęsie swoją dupą no i cała jest mokra, daję jej 10/10 ale w skali Beauforta
1
Leniuchowo?
0
Nie rozumiem, co ci nie pasuje w grze Rafinhi? Moim zdaniem wnosi do gry wiele i pokazuje, że warto na niego postawić
1
Ale zajebał
1
Riki jak ty mnie zaymponowales w tym momencie
15
Ronaldinho, Ronaldo i Rivaldo w najlepszej dyspozycji pewni razem by kosztowali Miliard
1
Munir grał jeszcze w Alaves
0
blisko byłeś
0
Palencia w końcu został włączony do pierwszej drużyny, czy pozostaje w rezerwach? Bo wg transfermarktu jest on w drużynie B, a do niedawna był w pierwszym zespole
1
no i do kogo niby jest skierowany ten komentarz?
10
Wielki zastępca CR7 Vinicius Junior także będzie dostępny