0

O te numer 6000 będzie raczej trudno

0

No chyba, że jest panem młodym, to trochę by był problem

6

Taka krótka pamięć sięga sezonu 16/17?

0

Właśnie nie pamiętam jak on grał, dlatego też pytam

0

Pamiętacie, jak w Barcelonie grał taki zawodnik o nazwisku Dongou? Bo w sumie ja kojarzę, ale nie wiem co z nim się stało. Jest ktoś obeznany w tym temacie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

On, Palencia, Alena i Arnaiz mieli być od 1 lipca graczami pierwszego zespołu

0

Sandro Ramirez by tam pasował

0

A po co go powoływać? Cucurella miał być w pierwszym zespole i tyle go widzieliśmy

0

Transfermarkt podaje, że jest 24 zawodników

1

On wcale nie jest taki gruby, po prostu się porusza jak impotent ojciec piątki dzieci

1

W Polsce wielu było takich, którzy mieli bardzo dobry czas w karierze, ale z różnych powodów zniżyli poziom. Nadal bardzo dobrymi są Słoń, Peja, Gural. Bo taki Białas na przykład, czy Quebo poszli w podstawówkę i zostawili na scenie trochę gówna przez to. Swoją drogą kojarzycie Bedoesa albo Otsochodzi? Swego czasu też mieli duże propsy, ale coś im odwaliło i sami sprawdźcie jak jest.

0

Kenneth99 czemu usunales wpis?

0

Po 12 latach gry w pierwszym składzie

0

Ale dlaczego odszedł tak właściwie?

2

Huawei Y7 Prime

5

Czarni mają to w genach

1

Zresztą ten Riki, który ma 19 lat wygląda na max 14, więc nie wiem, czemu widzicie kolesia z podstawówki w pierwszym składzie

3

Bez przesady. Modric nie jest aż tak słaby fizycznie, posiada dosyć dużo siły, widziałeś jego strzały z dystansu lub podania?

0

Kiedyś pisali, że z nim na boisku gramy w 10. Mimo wszystko on gra lepiej na pozycji pomocnika bardziej ofensywnego, niż defensywnego

2

Już grał nie raz

1

Znowu z drużyną Griezmanna

0

Raczej nie Atletico

6

Klepią lepiej niż Barca

2

Wam też koszulki Realu przypominają te z sezonu 13/14?

1

Benzema > Suarez jak na razie

0

Żadnego Suareza

0

A co mówił Henry?

29

Super, a ty w jaki sposób się poruszasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?