OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O te numer 6000 będzie raczej trudno
0
No chyba, że jest panem młodym, to trochę by był problem
0
https://zapodaj.net/c5d4ce4c95ad4.png.html
6
Taka krótka pamięć sięga sezonu 16/17?
0
Właśnie nie pamiętam jak on grał, dlatego też pytam
0
Pamiętacie, jak w Barcelonie grał taki zawodnik o nazwisku Dongou? Bo w sumie ja kojarzę, ale nie wiem co z nim się stało. Jest ktoś obeznany w tym temacie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
On, Palencia, Alena i Arnaiz mieli być od 1 lipca graczami pierwszego zespołu
0
Sandro Ramirez by tam pasował
0
A po co go powoływać? Cucurella miał być w pierwszym zespole i tyle go widzieliśmy
0
Transfermarkt podaje, że jest 24 zawodników
1
On wcale nie jest taki gruby, po prostu się porusza jak impotent ojciec piątki dzieci
1
W Polsce wielu było takich, którzy mieli bardzo dobry czas w karierze, ale z różnych powodów zniżyli poziom. Nadal bardzo dobrymi są Słoń, Peja, Gural. Bo taki Białas na przykład, czy Quebo poszli w podstawówkę i zostawili na scenie trochę gówna przez to. Swoją drogą kojarzycie Bedoesa albo Otsochodzi? Swego czasu też mieli duże propsy, ale coś im odwaliło i sami sprawdźcie jak jest.
0
Kenneth99 czemu usunales wpis?
0
Po 12 latach gry w pierwszym składzie
0
Ale dlaczego odszedł tak właściwie?
2
Huawei Y7 Prime
5
Czarni mają to w genach
1
Zresztą ten Riki, który ma 19 lat wygląda na max 14, więc nie wiem, czemu widzicie kolesia z podstawówki w pierwszym składzie
3
Bez przesady. Modric nie jest aż tak słaby fizycznie, posiada dosyć dużo siły, widziałeś jego strzały z dystansu lub podania?
0
Kiedyś pisali, że z nim na boisku gramy w 10. Mimo wszystko on gra lepiej na pozycji pomocnika bardziej ofensywnego, niż defensywnego
2
Już grał nie raz
1
Znowu z drużyną Griezmanna
0
Raczej nie Atletico
6
Klepią lepiej niż Barca
2
Wam też koszulki Realu przypominają te z sezonu 13/14?
1
Benzema > Suarez jak na razie
0
Żadnego Suareza
0
A co mówił Henry?
29
Super, a ty w jaki sposób się poruszasz?