OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Piję żeby zapomnieć
0
A ile masz lat?
1
Pewnie dużo jara i to taka aluzja
0
Nie
1
3-4-3 chyba
0
Nie wiem, nie praktykowalem
0
Tak
1
To pytanie było skierowane do jego sytacji w pierwszym zespole, gdzie zagrał tylko jeden mecz
2
W taki właśnie sposób państwo potrafi tłuc kasę na bogatych ludziach
3
Ala nie wali mu pały
3
Dobrze to przemyślał. Najpierw czerwona żeby zejść szybciej z boiska, a teraz kontuzja żeby nie grać jeszcze dłużej. Także mamy kolejny dowód, że Ivan potrafi myśleć na boisku
0
Przynajmniej potrafi się mądrzej zachować
17
Do 2020 roku powinien dać radę pobić rekord Pele
3
Roberto też ława
1
Rakitic tą czerwoną kartką chciał zdobyć specjalnie, bo tylko w ten sposób będzie mógł odpocząć
0
Ja pierdole
0
A więc na boisko po przerwie wejdzie Denis?
0
Mati jusz nie jesteśmy za barcom
0
Messi trochę zapomniał jak się biega
0
To Umtiti już może grać czy tylko został powołany w celu uzupełnienia kadry?
25
No ładny macie szacunek do piłkarzy Barcy, skoro taką wielką ulgą jest dla was wiadomość, że jeden z nich chciałby odejść. Może i nie zabłyszczał za bardzo w klubie, ale to nie powód, by zawodnik o tak dużych ambicjach i determinacji był w ten sposób traktowany. Życzę mu, żeby trafił do jakiegoś dobrego klubu z ligi hiszpańskiej lub włoskiej i tam pokazał, na co go stać
1
I cyk kontuzja, brak lewego obrońcy w składzie. Co w takiej sytuacji?
2
Valdes, Puyol, Deco, czy chociaż nawet Gudjohnsen? Rozumiem, mogli nie mieć czasu, ale fajnie by było znów ich zobaczyć w strojach Barcy
1
Kupmy, bo w końcu musi ktoś zająć miejsce na trybunach, gdy Malcom ze względu na kontuzje innych będzie musiał usiąść na ławce
2
Takiego Aytekina to by się pooglądało, a nie jakichś Marcinków
2
Suarez w ogóle daje z siebie najwięcej ile może, mając prawie 32 lata, a Dembele nawet nie ma ochoty z piłką podejść
0
Ale piłę wypuścił
0
Trochę tak b
2
Buskets ty kłodo dębowa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika