2

Piję żeby zapomnieć

0

A ile masz lat?

1

Pewnie dużo jara i to taka aluzja

0

Nie

1

3-4-3 chyba

0

Nie wiem, nie praktykowalem

0

Tak

1

To pytanie było skierowane do jego sytacji w pierwszym zespole, gdzie zagrał tylko jeden mecz

2

W taki właśnie sposób państwo potrafi tłuc kasę na bogatych ludziach

3

Ala nie wali mu pały

3

Dobrze to przemyślał. Najpierw czerwona żeby zejść szybciej z boiska, a teraz kontuzja żeby nie grać jeszcze dłużej. Także mamy kolejny dowód, że Ivan potrafi myśleć na boisku

0

Przynajmniej potrafi się mądrzej zachować

17

Do 2020 roku powinien dać radę pobić rekord Pele

3

Roberto też ława

1

Rakitic tą czerwoną kartką chciał zdobyć specjalnie, bo tylko w ten sposób będzie mógł odpocząć

0

Ja pierdole

0

A więc na boisko po przerwie wejdzie Denis?

0

Mati jusz nie jesteśmy za barcom

0

Messi trochę zapomniał jak się biega

0

To Umtiti już może grać czy tylko został powołany w celu uzupełnienia kadry?

25

No ładny macie szacunek do piłkarzy Barcy, skoro taką wielką ulgą jest dla was wiadomość, że jeden z nich chciałby odejść. Może i nie zabłyszczał za bardzo w klubie, ale to nie powód, by zawodnik o tak dużych ambicjach i determinacji był w ten sposób traktowany. Życzę mu, żeby trafił do jakiegoś dobrego klubu z ligi hiszpańskiej lub włoskiej i tam pokazał, na co go stać

1

I cyk kontuzja, brak lewego obrońcy w składzie. Co w takiej sytuacji?

2

Valdes, Puyol, Deco, czy chociaż nawet Gudjohnsen? Rozumiem, mogli nie mieć czasu, ale fajnie by było znów ich zobaczyć w strojach Barcy

1

Kupmy, bo w końcu musi ktoś zająć miejsce na trybunach, gdy Malcom ze względu na kontuzje innych będzie musiał usiąść na ławce

2

Takiego Aytekina to by się pooglądało, a nie jakichś Marcinków

2

Suarez w ogóle daje z siebie najwięcej ile może, mając prawie 32 lata, a Dembele nawet nie ma ochoty z piłką podejść

0

Ale piłę wypuścił

0

Trochę tak b

2

Buskets ty kłodo dębowa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?