OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alena jest jednak bardziej kreatywnym pomocnikiem, bierze udział częściej w akcjach ofensywnych, niż defensywnych
0
Jest jeszcze drugi Busquets, ale z nim wciąż jeszcze nic nie wiadomo
0
Jednak chyba za późno
1
Paul Walker, ty żyjesz
0
Zależy kogo zamordowała. Przecież gdy jest czas wojny, albo gdy ofiarą jest jakiś groźny ciężki przestępca, który ma na karcie dużo większe liczby zabitych, to jednak patrzy się na to zupełnie inaczej
Edit
Pisałem to, zanim ty zrobiłeś edit
0
A od Bartry co chcesz? Tak samo był traktowany u Enrique, jak teraz Denis u Valverde
2
Dobry ruch. Niech pogra i nabierze doświadczenia
0
Można liczyć na to, że Blowek pokaże w tym sezonie coś więcej
0
Nie usuną ci tego za kakaowe oko?
0
Ale to jest dziwne, bo prowadzi lewą, a schodzi częściej na prawą
1
Akurat grą PSG interesowali się za czasów Zlatana
0
Gdzie jest Cucurella?
0
Coś za łatwo
0
Co za dzbany
0
Oby tylko nie swoje
0
Czy ja coś mówiłem że nie powinien grać wcale? Dla mnie on powinien grać od drugiej połowy i tak
0
A i tak lepiej niż parowóz
1
Co to miało być?
0
No killer samobójca
0
Wpuść tego Rikiego, przecież bramkę strzelił z Tymhamem
1
No brakuje w takiej sytuacji takiego Neymara, który wejdzie w pole karne dryblingiem i wywalczy karnego
0
Kurde czarny tak blisko
0
Niech on zdejmie tego zuchwalego ociezalego gracza
1
Widocznie robi się stary
1
No ładnie panie prezydencie
0
No weź nie świruj
0
Oglądałeś w ogóle presezon?
4
Jak już to Coutinho, albo Munira
0
Chyba go coś zaczyna boleć, bo się łapie za nogę co chwila
0
Dembele już zmęczony czy kontuzja że chodzi jakby nie mógł?