OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady
0
Toz to by była zdrada
0
Messi to dzisiaj bardziej przy linii
0
Niech swojego Peszke ukochanego wystawi
0
A mi na tym zdjęciu Tate Martino bez okularów
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
16
Marc Cucurella?
0
Reszta jest ślepa
0
Zerwane więzadło
0
Alena to hiszpański Maradona
0
Taki fetysz
0
Konkurencja duza
2
A ja za Davidem Villa z 10/11
0
Widze ze szybko
0
Di Maria powinien grać na prawej stronie
0
Niech sam się wykupi
1
2115 to gęng
10
Choj tam z litwinami
0
Munir
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Może kupę
0
Jak już to zrobi fejk taxi z Benzemą w roli głównej
0
Podejmowania dobrych decyzji do dośrodkowań
0
Gdyby obecność Glika, mielibyśmy o 23% więcej szans na zwycięstwo
0
To się po ciulu poogrywają jednym meczem
4
Ale to, że Bartra nie zostal powołany kosztem Alvareza i Vallejo, którzy nie grali prawie nic, jest jednak niezrozumiałe moim zdaniem
0
Którzy dokładniej zawodnicy z Barcy B mają być włączeni di pierwszej drużyny od 1 lipca?
0
To fajnie wiedzieć
4
Niby Milan a gra w Interze
0
Tak, Messiego wykupią