0

Bez przesady

0

Toz to by była zdrada

0

Messi to dzisiaj bardziej przy linii

0

Niech swojego Peszke ukochanego wystawi

0

A mi na tym zdjęciu Tate Martino bez okularów

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

16

Marc Cucurella?

0

Reszta jest ślepa

0

Zerwane więzadło

0

Alena to hiszpański Maradona

0

Taki fetysz

0

Konkurencja duza

2

A ja za Davidem Villa z 10/11

0

Widze ze szybko

0

Di Maria powinien grać na prawej stronie

0

Niech sam się wykupi

1

2115 to gęng

10

Choj tam z litwinami

0

Munir

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Może kupę

0

Jak już to zrobi fejk taxi z Benzemą w roli głównej

0

Podejmowania dobrych decyzji do dośrodkowań

0

Gdyby obecność Glika, mielibyśmy o 23% więcej szans na zwycięstwo

0

To się po ciulu poogrywają jednym meczem

4

Ale to, że Bartra nie zostal powołany kosztem Alvareza i Vallejo, którzy nie grali prawie nic, jest jednak niezrozumiałe moim zdaniem

0

Którzy dokładniej zawodnicy z Barcy B mają być włączeni di pierwszej drużyny od 1 lipca?

0

To fajnie wiedzieć

4

Niby Milan a gra w Interze

0

Tak, Messiego wykupią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?