9

Niech wezmą Gomesa

13

Taki Xavi w juvenilu by się przypdal nawet teraz

1

Trochę smiechlem

5

A kto jest na zdjeciu nr 5?

4

Sprzedać

0

Już byl odmienny 3 lata temu

0

Brak Iniesty - odchodzi
Brak reszty składu poza piłkarzami ze zdjęcia- wiecie o co chodzi

0

Volkswagen Golf III

4

Powiedz to redaktorom As'a i Marc'i

0

Tu chodzi o to w jakim stylu by się tam przeniósł

0

Nie ma porównania dla dwóch pierwszych

1

Poprzednie spotkania pokazały, że Messi i Dybala nie powinni grać ze sobą w jednym składzie

0

To już twój wybór kogo sobie wybierzesz robiąc draft w fifie

0

Dobra, ściśnijcie się tam. Liczy się to, że liga wygrana a ten mecz i tak nic nie znaczy

1

??? XDDDDDDDDDD

0

Właściwie to Lazio ma lepszy bilans bramkowy

1

W Barcy swojej agresji nie zdołał pokazać

3

Hernandeza Hernandeza

1

Tam są 34 kolejki

0

Ale to raczej nie byl przypadek

0

Skrzydłowy nie, ale lepiej to zrównoważyć, zamiast robić autostradę na lewej flance

7

No tak średnio bym powiedział

2

Klopp nie zawal tego pls

4

4:3:3:3 czyli dziesięciu w polu, arbiter główny i dwóch liniowych

2

Jako solidny zmiennik w sam raz

1

Sampera sprzedawać, gratuluję

0

" A lamusy dupa cicho "

31

XD

4

Najbardziej niezrozumiałe było ściągnięcie z boiska Jamesa zamiast Mullera lub Lewego

0

Może niech jeszcze Liverpool odpadnie z Romą, żeby Real miał komu łatwo wklepać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?