OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Niech wezmą Gomesa
13
Taki Xavi w juvenilu by się przypdal nawet teraz
1
Trochę smiechlem
5
A kto jest na zdjeciu nr 5?
4
Sprzedać
0
Już byl odmienny 3 lata temu
0
Brak Iniesty - odchodzi
Brak reszty składu poza piłkarzami ze zdjęcia- wiecie o co chodzi
0
Volkswagen Golf III
4
Powiedz to redaktorom As'a i Marc'i
0
Tu chodzi o to w jakim stylu by się tam przeniósł
0
Nie ma porównania dla dwóch pierwszych
1
Poprzednie spotkania pokazały, że Messi i Dybala nie powinni grać ze sobą w jednym składzie
0
To już twój wybór kogo sobie wybierzesz robiąc draft w fifie
0
Dobra, ściśnijcie się tam. Liczy się to, że liga wygrana a ten mecz i tak nic nie znaczy
1
??? XDDDDDDDDDD
0
Właściwie to Lazio ma lepszy bilans bramkowy
1
W Barcy swojej agresji nie zdołał pokazać
3
Hernandeza Hernandeza
1
Tam są 34 kolejki
0
Ale to raczej nie byl przypadek
0
Skrzydłowy nie, ale lepiej to zrównoważyć, zamiast robić autostradę na lewej flance
7
No tak średnio bym powiedział
2
Klopp nie zawal tego pls
4
4:3:3:3 czyli dziesięciu w polu, arbiter główny i dwóch liniowych
2
Jako solidny zmiennik w sam raz
1
Sampera sprzedawać, gratuluję
0
" A lamusy dupa cicho "
31
XD
4
Najbardziej niezrozumiałe było ściągnięcie z boiska Jamesa zamiast Mullera lub Lewego
0
Może niech jeszcze Liverpool odpadnie z Romą, żeby Real miał komu łatwo wklepać?