OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli ten mecz miałby być przynajmniej mało nudny, to ustawienie 4-4-2 nie będzie przy tym zbyt skuteczne
1
Jakieś zniekształcone ma kolano
0
Wygląda trochę jak Paulinho
0
Na ławce na pewno nie zechce siedzieć
0
Prezentuje lepszy poziom piłkarski od Dembele, no ale przez to co zrobił jest skreślony u wielu kibiców
0
Jebutnął w sztange
17
Gomes to przy faulu upadał jak dwudziestoletnia topola
0
Dembele póki co gra trochę jak jeździec bez głowy
19
Łącznie 10 w tym sezonie
0
No przecież jest w tej drużynie więc o co chodzi?
0
On już jest wkurwżony, co można wywnioskować po jego wy*ebce podczas ostatnich spotkań w których zagrał
0
Kilka moim zdaniem to max 2 lata
0
Dla niego powinno być mimo wszystko i tak miejsce w pomocy jak nie teraz to za kilka lat
0
Zapomniałem. Już poprawiam.
1
W drugiej połowie liczę na 4-3-3 i Dembele w składzie
5
Mimo wszystko i tak każdy z nas by chciał, aby Iniesta zakończył karierę na Camp Nou
1
I to od pierwszej minuty prawdopodobnie
1
Takiego LS właśnie po odejściu Neymara brakuje. Cou w ataku pokazuje o wiele więcej niż w środku pola i niech pokaże na co go stać
0
YouTube ++
0
Co sądzicie o grze Munira w tym sezonie? Czy waszym zdaniem może zasluzyc na bycie zmiennikiem w następnym sezonie?
0
To może powtórka?
0
Pamięta ktoś z was, że w poprzednim sezonie w tym klubie był Masip? Mówię "był" bo chyba żadnego oficjalnego meczu w sezonie 16/17 nie zagrał
0
Suarez w zamierzonym kartkowaniu się jest ekspertem, więc raczej wie, co ma zrobić
0
W zasadzie Gomes też jest słaby, a i tak jakoś gra. Deulo był słaby i odszedł na wypożyczenie. Rafinhe wypożyczyli, a słaby nie był i mimo to woleli jego oddać zamiast któregoś z tych dwóch. Jaki tu jest niby sens?
0
Pomysł tak szczerze mało oryginalny, bo wiele razy widziałem ten rysunek na czyimś przedramieniu. Jednak to twój wybór, po którym (o ile nie ma być to henna) ślad na tobie zostanie na całe życie oczywiście
0
Jesli Barca bedzie miala zapewnione mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem sezonu, to Cillessen powinien coś zagrać w lidze
2
A na prawej Vrsaljko, niech go oszczędzają trochę
28
Ale czemu krowa od razu?
0
Przeszedł, bo nowy trener nie widział dla niego miejsca w składzie
12
Karim Benzema dożywotnio w Realu Madryt