3

Trzeba najpierw oczywiście uszczuplić obecną kadrę, by móc wprowadzać graczy z rezerw

0

Sam zawiele nie nastrzelał, aczkolwiek większość z nich była bardzo efektowna

7

Paco na szpicy, więc Suarez na skrzydle. Suarez na skrzydle = Paco na skrzydle

3

W Pireusie to wszyscy zagrali przeciętnie. Może poza Suarezem, który zagrał padakę

8

Nie zapomnij o Denisie

1

Podobno do konca miesiąca ma wrócić do treningów

1

Wymień w takim razie nr 2 i nr 1

0

Z Juve trochę odstawał ale pewnie niedługo im wbije kolejne bramki

4

Oficjalnie! Pique na badaniach medycznych w West Hamie

0

Posiada ktoś link do dzialajacego streama?

1

Myślę, że dobrym ustawieniem byłoby
Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Roberto - Busquets - Denis
Messi - Suarez - Deulofeu

7

Pani piłkarka niby już 25 lat ma, a wygląda na zdjęciu jak nastolatka wręcz

34

To "dla nas" przy 1-1 mogłeś sobie odpuścić

0

O tym właśnie od początku mówię

0

Ale jak wiadomo on potrzebuje nie raz 5 setek żeby strzelić, a teraz ma ich dwa razy mniej w meczu

1

W trójce świętej

1

Po prostu wcześniej miał Messiego z jednej i Neymara z drugiej strony i cała ta trójka się uzupełniała. Teraz z jednej strony on sam musi zatykać dziurę a z drugiej jest Messi, który jednak jest ustawiony bliżej prawej strony niż środka i wepchany na odwrotną stronę niż powinien Deulofeu który poza zdobytą w nieprawidłowy sposób bramką i podaniami do tyłu ostatnio niczym się nie wyróżnił

0

Trener przecież go nie ruszy ze względu na nazwisko. Jemu naprawdę potrzebny jest jakiś pobyt w sanatorium bo on gra jakby wylewu dostał. Może to też być spowodowane tym, że jest zrzucany na lewą stronę, co jest głupim posunięciem Valverde

0

.........................

1

Deulo poza tym, że zdobył nieprawidłowo uznaną bramkę, to irytuje tymi ciągłymi podaniami do tyłu

0

Znów Roberto na obronie? Nie może zagrać Semedo, który został sprowadzony by obciążyć Sergiego?

1

U Isco raz było lepiej, a raz gorzej, natomiast Martial ostatnio nie występuje w pierwszym składzie kosztem młodszego Rashforda

1

Przecież i tak, i tak najprawdopodobniej by nie byli powołani na ten mecz, więc bez różnicy

0

Zwłaszcza, że Prieto wcześniej grał u prześcieradeł, a także u barcelońskiego sąsiada zza miedzy

0

Ale w tym meczu zagra Digne, a nie Alba. Moim zdaniem Semedo dostaje też za mało szans na grę, a nie potrafię dostrzec u niego takich minusów sprowadzających go do siedzenia na ławce rezerwowych

0

Gomez jako pomocnik? Teoretycznie jednak jest napastnikiem

0

Właśnie nie podoba mi się wolne lewe skrzydło, gdy był Neymar, to pięknie się oglądało jego rajdy. Dlaczego Deulo nie może tam normalnie przejść?

0

Dlaczego Suarez na lewej a nie na środku? W taki sposób przecież zbyt wielu bramek nie zdobędzie. Powinno być ustawienie Messi - Suarez - Deulofeu

5

To już 100 dni, jak ten czas ucieka

0

Akurat mówiąc, że skład grający może być bez wychowanków, rozumie się także brak miejsca dla Messiego w jedenastce, a tego raczej nikt by stąd nie chciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?