OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba najpierw oczywiście uszczuplić obecną kadrę, by móc wprowadzać graczy z rezerw
0
Sam zawiele nie nastrzelał, aczkolwiek większość z nich była bardzo efektowna
7
Paco na szpicy, więc Suarez na skrzydle. Suarez na skrzydle = Paco na skrzydle
3
W Pireusie to wszyscy zagrali przeciętnie. Może poza Suarezem, który zagrał padakę
8
Nie zapomnij o Denisie
1
Podobno do konca miesiąca ma wrócić do treningów
1
Wymień w takim razie nr 2 i nr 1
0
Z Juve trochę odstawał ale pewnie niedługo im wbije kolejne bramki
4
Oficjalnie! Pique na badaniach medycznych w West Hamie
0
Posiada ktoś link do dzialajacego streama?
1
Myślę, że dobrym ustawieniem byłoby
Ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Roberto - Busquets - Denis
Messi - Suarez - Deulofeu
7
Pani piłkarka niby już 25 lat ma, a wygląda na zdjęciu jak nastolatka wręcz
34
To "dla nas" przy 1-1 mogłeś sobie odpuścić
0
O tym właśnie od początku mówię
0
Ale jak wiadomo on potrzebuje nie raz 5 setek żeby strzelić, a teraz ma ich dwa razy mniej w meczu
1
W trójce świętej
1
Po prostu wcześniej miał Messiego z jednej i Neymara z drugiej strony i cała ta trójka się uzupełniała. Teraz z jednej strony on sam musi zatykać dziurę a z drugiej jest Messi, który jednak jest ustawiony bliżej prawej strony niż środka i wepchany na odwrotną stronę niż powinien Deulofeu który poza zdobytą w nieprawidłowy sposób bramką i podaniami do tyłu ostatnio niczym się nie wyróżnił
0
Trener przecież go nie ruszy ze względu na nazwisko. Jemu naprawdę potrzebny jest jakiś pobyt w sanatorium bo on gra jakby wylewu dostał. Może to też być spowodowane tym, że jest zrzucany na lewą stronę, co jest głupim posunięciem Valverde
0
.........................
1
Deulo poza tym, że zdobył nieprawidłowo uznaną bramkę, to irytuje tymi ciągłymi podaniami do tyłu
0
Znów Roberto na obronie? Nie może zagrać Semedo, który został sprowadzony by obciążyć Sergiego?
1
U Isco raz było lepiej, a raz gorzej, natomiast Martial ostatnio nie występuje w pierwszym składzie kosztem młodszego Rashforda
1
Przecież i tak, i tak najprawdopodobniej by nie byli powołani na ten mecz, więc bez różnicy
0
Zwłaszcza, że Prieto wcześniej grał u prześcieradeł, a także u barcelońskiego sąsiada zza miedzy
0
Ale w tym meczu zagra Digne, a nie Alba. Moim zdaniem Semedo dostaje też za mało szans na grę, a nie potrafię dostrzec u niego takich minusów sprowadzających go do siedzenia na ławce rezerwowych
0
Gomez jako pomocnik? Teoretycznie jednak jest napastnikiem
0
Właśnie nie podoba mi się wolne lewe skrzydło, gdy był Neymar, to pięknie się oglądało jego rajdy. Dlaczego Deulo nie może tam normalnie przejść?
0
Dlaczego Suarez na lewej a nie na środku? W taki sposób przecież zbyt wielu bramek nie zdobędzie. Powinno być ustawienie Messi - Suarez - Deulofeu
5
To już 100 dni, jak ten czas ucieka
0
Akurat mówiąc, że skład grający może być bez wychowanków, rozumie się także brak miejsca dla Messiego w jedenastce, a tego raczej nikt by stąd nie chciał