0

Po co kupować kolejnego pomocnika? Nie dość, że nie sprzedali niepotrzebnych, to jeszcze kupili paulinjo i chcą do tego dorzucić kolejnego

2

Komentarz usunięty

0

Messi na szpicy przecież spisuje się dobrze, ale na prawej stronie kto? Rafinha?

0

Bardziej mi chodziło o to, że w przyszłości

0

Tych dwóch młodych ŚO jak najbardziej bym widział razem w tym klubie, ale tylko wtedy, gdy odejdzie Mascherano

0

Też tak uważam, że Semedo powinien zagrać w 4-3-3, a Vidal w 3-5-2

1

Może i Luis ma kontuzję i jak wiadomo Alcacer go godnie nie zastąpi. Jednak to nie jest jedyny problem, bo przecież Ter Stegen gra kosztem Cillessena, Pique jest bez formy, a jedynym zmiennikiem po Mascherano jest nieograny Marlon, Semedo nie jest wystawiany, mimo jego jakże koniecznego transferu do Barcy, a Vidal nie daje takiej pewności w obronie, Busquets gra piach, a młody Samper jest na wylocie z klubu, Rakitić jest za mało dynamiczny, Iniesta już nie te lata, Gomesa powinno tu już nie być, a do tego wszystkiego kupili Paulinho. Przez brak środka pola napastnicy są zagubieni i Messi sam nie wie co robić. Lewego skrzydła też nie ma, bo Deulofeu to nie jest poziom na mocniejsze drużyny, a Denis jest mało ograny. Do tego w tym klubie dawno nie powinno być Douglasa, Turana, Vermaelena i Munira, chociaż ten ostatni jest na poziomie Paco. Mógłbym pisać jeszcze o reszcie graczy, ale i tak cała drużyna jest bez formy.

0

Potrzebny był kreatywny pomocnik z dobrym podaniem, przyszedł podstarzały typ, który nawet nie był tu koniecznie potrzebny i jednocześnie zablokował transfer Seriego

0

2015 - Barca przegrywa w dwumeczu o SP z Athletic Bilbao 1:5
- 5 pucharów zdobytych przez Barcelonę w roku
2017 - Barca przegrywa w dwumeczu o SP z Realem Madryt 1:5
- 1 puchar zdobyty przez Barcelonę w roku
A mnie i tak bardziej rozczarowała porażka z Bilbao i brak pucharu do tej szóstki, niż ta z Realem, bo i tak było z góry wiadome, kto wygra

0

Wcześniej jeszcze Morata, Diaz

0

Dziwne, że jeszcze masz taki avatar

0

Bardziej chodzi mi o ten Milan sprzed kilku lat

0

Nie sądzę, by na prezentację przyszło zbyt wielu ucieszonych kibiców

3

Na to się nie da patrzeć na to, co ten zarząd robi z tym klubem. Jeśli nie przejdzie wotum nieufności, to niedługo będziemy drugim Milanem

2

40 wydane już na drewno dla bartka

0

Ten gość był tak słabym trenerem, że mało kto w ogóle pamięta jego nazwisko

0

Brakuje mi tego magicznego środka pola, takiej magicznej trójki jak kilka lat temu

3

Rakitic jest w tym samym wieku co drewninho. Czy nie lepiej było po prostu tego brazola nie kupować?

0

Czy ja dobrze rozumiem, że Łysy będzie chciał się odwołać do sankcji nałożonej na Pana Pięknego?

1

Czyżby jednak decyzja Neymara o odejściu nie miała podłoża pieniężnego, a dotyczącego zarządu? Takie moje przemyślenia

1

Dla niego to bez różnicy. Zarobił sporo za kopanie piłki z Chińczykami. Jeśli nie wyjdzie z wyrzucenie zarządu, to chyba sobie zrobię przerwę z oglądaniem piłki nożnej, bo będzie mi szkoda patrzeć na to, jak niszczy się ten wspaniały klub

1

Czekam na wotum nieufności, oby poszło zgodnie z planem.

4

Co to ma być? Ściągają starego faceta, który leci na kasę, a wywalają młodego i utalentowanego grajka. Ten klub zaczyna powoli schodzic na psy

0

To co, kolejna remontada?

0

Nieeeeeeeeeeeeeee, dlaczego!!!!!!

1

Lucas Vazquez to napastnik a Asensio to pomocnik? Jak patrzę, to ten drugi zdobywa większą ilość bramek w porównaniu do pierwszego

2

No po prostu, ku**a no nie. Boże, czy ty to widzisz!

0

Nawet Douglas jest warty kilka baniek

0

Brzuch już podobny ma

0

Hahahahaha. Możesz sobie darować tego typu prowokacje, bo one działają tylko na fioletowej. Tutaj to mogą cię jedynie wyśmiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?