OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co kupować kolejnego pomocnika? Nie dość, że nie sprzedali niepotrzebnych, to jeszcze kupili paulinjo i chcą do tego dorzucić kolejnego
2
Komentarz usunięty
0
Messi na szpicy przecież spisuje się dobrze, ale na prawej stronie kto? Rafinha?
0
Bardziej mi chodziło o to, że w przyszłości
0
Tych dwóch młodych ŚO jak najbardziej bym widział razem w tym klubie, ale tylko wtedy, gdy odejdzie Mascherano
0
Też tak uważam, że Semedo powinien zagrać w 4-3-3, a Vidal w 3-5-2
1
Może i Luis ma kontuzję i jak wiadomo Alcacer go godnie nie zastąpi. Jednak to nie jest jedyny problem, bo przecież Ter Stegen gra kosztem Cillessena, Pique jest bez formy, a jedynym zmiennikiem po Mascherano jest nieograny Marlon, Semedo nie jest wystawiany, mimo jego jakże koniecznego transferu do Barcy, a Vidal nie daje takiej pewności w obronie, Busquets gra piach, a młody Samper jest na wylocie z klubu, Rakitić jest za mało dynamiczny, Iniesta już nie te lata, Gomesa powinno tu już nie być, a do tego wszystkiego kupili Paulinho. Przez brak środka pola napastnicy są zagubieni i Messi sam nie wie co robić. Lewego skrzydła też nie ma, bo Deulofeu to nie jest poziom na mocniejsze drużyny, a Denis jest mało ograny. Do tego w tym klubie dawno nie powinno być Douglasa, Turana, Vermaelena i Munira, chociaż ten ostatni jest na poziomie Paco. Mógłbym pisać jeszcze o reszcie graczy, ale i tak cała drużyna jest bez formy.
0
Potrzebny był kreatywny pomocnik z dobrym podaniem, przyszedł podstarzały typ, który nawet nie był tu koniecznie potrzebny i jednocześnie zablokował transfer Seriego
0
2015 - Barca przegrywa w dwumeczu o SP z Athletic Bilbao 1:5
- 5 pucharów zdobytych przez Barcelonę w roku
2017 - Barca przegrywa w dwumeczu o SP z Realem Madryt 1:5
- 1 puchar zdobyty przez Barcelonę w roku
A mnie i tak bardziej rozczarowała porażka z Bilbao i brak pucharu do tej szóstki, niż ta z Realem, bo i tak było z góry wiadome, kto wygra
0
Wcześniej jeszcze Morata, Diaz
0
Dziwne, że jeszcze masz taki avatar
0
Bardziej chodzi mi o ten Milan sprzed kilku lat
0
Nie sądzę, by na prezentację przyszło zbyt wielu ucieszonych kibiców
3
Na to się nie da patrzeć na to, co ten zarząd robi z tym klubem. Jeśli nie przejdzie wotum nieufności, to niedługo będziemy drugim Milanem
2
40 wydane już na drewno dla bartka
0
Ten gość był tak słabym trenerem, że mało kto w ogóle pamięta jego nazwisko
0
Brakuje mi tego magicznego środka pola, takiej magicznej trójki jak kilka lat temu
3
Rakitic jest w tym samym wieku co drewninho. Czy nie lepiej było po prostu tego brazola nie kupować?
0
Czy ja dobrze rozumiem, że Łysy będzie chciał się odwołać do sankcji nałożonej na Pana Pięknego?
1
Czyżby jednak decyzja Neymara o odejściu nie miała podłoża pieniężnego, a dotyczącego zarządu? Takie moje przemyślenia
1
Dla niego to bez różnicy. Zarobił sporo za kopanie piłki z Chińczykami. Jeśli nie wyjdzie z wyrzucenie zarządu, to chyba sobie zrobię przerwę z oglądaniem piłki nożnej, bo będzie mi szkoda patrzeć na to, jak niszczy się ten wspaniały klub
1
Czekam na wotum nieufności, oby poszło zgodnie z planem.
4
Co to ma być? Ściągają starego faceta, który leci na kasę, a wywalają młodego i utalentowanego grajka. Ten klub zaczyna powoli schodzic na psy
0
To co, kolejna remontada?
0
Nieeeeeeeeeeeeeee, dlaczego!!!!!!
1
Lucas Vazquez to napastnik a Asensio to pomocnik? Jak patrzę, to ten drugi zdobywa większą ilość bramek w porównaniu do pierwszego
2
No po prostu, ku**a no nie. Boże, czy ty to widzisz!
0
Nawet Douglas jest warty kilka baniek
0
Brzuch już podobny ma
0
Hahahahaha. Możesz sobie darować tego typu prowokacje, bo one działają tylko na fioletowej. Tutaj to mogą cię jedynie wyśmiać.