0

Śmiech na sali

2

Ty się pytasz? Przecież to jest mecz realu w lidze mistrzów

0

Pączek zolty jak zawsze

1

Jak najbardziej

2

A u mnie na kanale Aliez leci pornol

1

Niee, przecież w chooy naturalnie ułożona ręka. Powaliło was czy co? A Real i sędziowie? Pff, przecież to my jesteśmy "Uefaloną", więc nie powinniśmy nawet tak mówić

0

Przecież Barca nie musi go sprzedawać, więc po co jeszcze zniżać

0

Ma być. Czy na cyfrowym polsacie jest ZDF tak właściwie? Bo nie mogę się doszukać

0

Jego zmiennikiem jest Denis. Oprócz tego ma dojść Arthur, a awansować ma Alena i też nie do końca wiadomo czy Rafinha zostanie sprzedany. Poza tym z napastników są także Arnaiz i Munir

0

Jest jeszcze Coutinho, jakbyś nie zauważył

0

Dosyć podobne do teraźniejszych. Powinno w nich być jednak więcej bordowego koloru

0

Można byłoby go wypożyczyć, ale po odejściu Gomesa i Iniesty będzie problem z ławką rezerwowych. Arthur może przyjść dopiero w zimie, a Rafinhe pewnie sprzedadzą

1

Vazquez powinien 2 razy żółtko zobaczyć

0

Przecież Bayern wykorzystując przynajmniej połowę swoich okazji, powinien ich rozjechać, ale niewykorzystane sytuacje lubią się mścić

0

No przecież nic innego jak dom z papieru

0

Pique ma 31 lat

22

Nie dość, że wyzywa piłkarza ważnego dla naszej drużyny, to jeszcze od chamów mu ciśnie. Idź się połóż spać jeszcze na pół godziny, bo widać że spałeś mało

1

Zaraz hiszpańskie brukowce napiszą o transferze Aguero do Barcy

0

Było już 5 razy

0

A wcześniej mówił, że wróciłby tylko wtedy, jeśli dostałby przeprosiny od zarządu

95

I macie swój tryplet

3

Znowu Fabregas na szpicy

0

Barca miała dublet też w 2016

0

Real nie zrobi szpalera

3

Tu chodzi o Mundial

0

Dziwne. Jak dobrze pamiętam, to częściej podawał prawą nogą. W fifie 17 zresztą też miał ustawiony strong foot na right więc teraz w ogóle się zamieszanie zrobiło

0

No jest, ale ma też dobrze wytrenowaną lewą nogę i o to chyba chodziło

2

Ilu z was jeszcze liczy na to, żeby Inter nie awansował do LM, by Rafinha mógł wrócić z wypożyczenia?

0

A skąd wiesz że Digne zostanie w zespole?

3

Carvajal, Nacho, Llorente, Vazquez, Hakimi, Mayoral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?