0

No ale te powołania to znikome i tak były

2

Gruby to chyba na tyczkach się porusza

0

Mathieu w kadrze zagrał prawie nic jak na swój wiek, więc średnie porównanie

0

Koke?

0

Tucznik

0

Dembele od pierwszej minuty? No chyba nie

0

Już ich nie mamy

0

Link do transmisji?

15

Prawda jest taka, że gdyby Dembele przyszedł za realną jak na niego cenę ~70mln, to by nie było takiej nagonki na niego. Miejcie pretensje to tych nieudaczników, którzy wcześniej zarządzali transferami

0

Widzę w nim potencjał, przydałby się w Barcelonie, ale trochę ciasno w tej linii pomocy

1

Ashley Tisdale?

0

A co Alena ma niby wspólnego z lewą stroną, że miałby mieć na niej miejsce?

2

Powinien dostać szansę jako 4 stoper po odejściu Vermaelena

0

Skąd info?

3

Ten Everton stanie się niedługo Barceloną B

4

Pod warunkiem, że w drugą stronę pójdzie Neymar/Mbappe

0

Chyba już był

0

Dla Alcacera najlepszym klubem byłoby Eibar lub Getafe. Może w końcu tam by zaczął coś strzelać, bo do gry to on się pokazuje rzadko

2

Co tak właściwie stało się z Olkowskim?

2

On mówi o naszym rezerwowym bramkarzu

0

Tak to jest, gdy grasz w piłkę z ojcem

0

Trzeba jednym słowem zapier****ć

0

Bez przesady, niech się najpierw wykaże w meczu o większą stawkę, bo w towarzyskim jednak jest zupełnie inaczej

0

Sama w sobie wymiana kosztuje pewnie z 20-30 zl, ale płaci się też za kupno nowego ekranu

5

Czy wy już nie macie co robić, tylko narzekać na kogoś z dwójki Gomes/Denis?

0

Ha ha

1

Kolumbijskiej

0

Tę informację też widziałem. Może ktoś wie coś jeszcze?

0

Czy wiadomo coś więcej na temat odejścia Gomesa i Paco? W końcu mieli jakieś oferty z Anglii. Jeszcze pytanie, czy wiadomo, co w tym sezonie będzie z Arnaizem? Bo jak wiadomo, leczy on kontuzję, ale na temat jego odejścia nic nie widziałem

0

No chyba na przestrzeni 5 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?