OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ale te powołania to znikome i tak były
2
Gruby to chyba na tyczkach się porusza
0
Mathieu w kadrze zagrał prawie nic jak na swój wiek, więc średnie porównanie
0
Koke?
0
Tucznik
0
Dembele od pierwszej minuty? No chyba nie
0
Już ich nie mamy
0
Link do transmisji?
15
Prawda jest taka, że gdyby Dembele przyszedł za realną jak na niego cenę ~70mln, to by nie było takiej nagonki na niego. Miejcie pretensje to tych nieudaczników, którzy wcześniej zarządzali transferami
0
Widzę w nim potencjał, przydałby się w Barcelonie, ale trochę ciasno w tej linii pomocy
1
Ashley Tisdale?
0
A co Alena ma niby wspólnego z lewą stroną, że miałby mieć na niej miejsce?
2
Powinien dostać szansę jako 4 stoper po odejściu Vermaelena
0
Skąd info?
3
Ten Everton stanie się niedługo Barceloną B
4
Pod warunkiem, że w drugą stronę pójdzie Neymar/Mbappe
0
Chyba już był
0
Dla Alcacera najlepszym klubem byłoby Eibar lub Getafe. Może w końcu tam by zaczął coś strzelać, bo do gry to on się pokazuje rzadko
2
Co tak właściwie stało się z Olkowskim?
2
On mówi o naszym rezerwowym bramkarzu
0
Tak to jest, gdy grasz w piłkę z ojcem
0
Trzeba jednym słowem zapier****ć
0
Bez przesady, niech się najpierw wykaże w meczu o większą stawkę, bo w towarzyskim jednak jest zupełnie inaczej
0
Sama w sobie wymiana kosztuje pewnie z 20-30 zl, ale płaci się też za kupno nowego ekranu
5
Czy wy już nie macie co robić, tylko narzekać na kogoś z dwójki Gomes/Denis?
0
Ha ha
1
Kolumbijskiej
0
Tę informację też widziałem. Może ktoś wie coś jeszcze?
0
Czy wiadomo coś więcej na temat odejścia Gomesa i Paco? W końcu mieli jakieś oferty z Anglii. Jeszcze pytanie, czy wiadomo, co w tym sezonie będzie z Arnaizem? Bo jak wiadomo, leczy on kontuzję, ale na temat jego odejścia nic nie widziałem
0
No chyba na przestrzeni 5 lat