0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kraków?

0

Malcolm mówisz

0

Bo trzeci sezon gra raz na 5 spotkań max

0

Ogarnijcie tego Dembela, bo od tego już oczy bolą

0

Alba jak zawsze w pole karne wali na pałę

1

Valverde jednak wiedział co robi, wystawiając go

1

Bez przesady, to brzmi jakby umarł

1

Jako piłkarz w obecnej formie wniósłby do zespołu dużo ze swojej strony

0

Zna ktoś z was markę "Ok."? W Media Markt widziałem golarkę od tego producenta za około 39zł i kable hdmi za 20. Czy ktokolwiek miał styczność z produktami tej nazwy?

0

Już jeden Pedro był

1

Ernesto Valverde jest trenerem

1

Co to miało ogólnie być? Jakby zapomnieli, że gra a w piłkę polega na zdobywaniu bramek i powinno się grać do przodu, a nie ciągle cofać. Kontry to oni już zupełnie nie potrafią wykonać jak na ten moment

1

Tam powinno być Podlasie

28

Co nie zmienia faktu, że zwierzę też ma uczucia i prawo do życia

12

Daliby w końcu Malcomowi zagrać, bo chyba po coś został zawodnikiem tego klubu

0

Gram na Valium

22

Napoleon według netflixa

0

16 tys euro na osobę? To już można do końca życia nic nie robić

0

Takie średnie, że pokazał na boisku więcej niż reszta pomocy

3

A typki z tyłu normalnie jakoś idą

1

A dlaczego miałby kupować jakiś syf? Uważajcie jak chcecie, ale xiaomi to jest obiektywnie największy szrot na rynku ze względu na jakość

0

No jak mop taki

0

Z San Marino

15

Don't hurt me no more

1

Gra trochę lepiej w tym sezonie, ale i tak jego największym atutem jest gra z kontry, bo klepka mu średnio wychodzi

4

No ale i tak zakute łby będą osądzać, bo popełnił błąd pod namową kogoś, kto załatwia mu sprawy finansowe

7

To już lepszy byłby obustronny walkower

0

Może mu się podobają?

1

Media markt, media expert, empik, rtv euro agd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?