OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kraków?
0
Malcolm mówisz
0
Bo trzeci sezon gra raz na 5 spotkań max
0
Ogarnijcie tego Dembela, bo od tego już oczy bolą
0
Alba jak zawsze w pole karne wali na pałę
1
Valverde jednak wiedział co robi, wystawiając go
1
Bez przesady, to brzmi jakby umarł
1
Jako piłkarz w obecnej formie wniósłby do zespołu dużo ze swojej strony
0
Zna ktoś z was markę "Ok."? W Media Markt widziałem golarkę od tego producenta za około 39zł i kable hdmi za 20. Czy ktokolwiek miał styczność z produktami tej nazwy?
0
Już jeden Pedro był
1
Ernesto Valverde jest trenerem
1
Co to miało ogólnie być? Jakby zapomnieli, że gra a w piłkę polega na zdobywaniu bramek i powinno się grać do przodu, a nie ciągle cofać. Kontry to oni już zupełnie nie potrafią wykonać jak na ten moment
1
Tam powinno być Podlasie
28
Co nie zmienia faktu, że zwierzę też ma uczucia i prawo do życia
12
Daliby w końcu Malcomowi zagrać, bo chyba po coś został zawodnikiem tego klubu
0
Gram na Valium
22
Napoleon według netflixa
0
16 tys euro na osobę? To już można do końca życia nic nie robić
0
Takie średnie, że pokazał na boisku więcej niż reszta pomocy
3
A typki z tyłu normalnie jakoś idą
1
A dlaczego miałby kupować jakiś syf? Uważajcie jak chcecie, ale xiaomi to jest obiektywnie największy szrot na rynku ze względu na jakość
0
No jak mop taki
0
Z San Marino
15
Don't hurt me no more
1
Gra trochę lepiej w tym sezonie, ale i tak jego największym atutem jest gra z kontry, bo klepka mu średnio wychodzi
4
No ale i tak zakute łby będą osądzać, bo popełnił błąd pod namową kogoś, kto załatwia mu sprawy finansowe
7
To już lepszy byłby obustronny walkower
0
Może mu się podobają?
1
Media markt, media expert, empik, rtv euro agd