0

Szukaj na Reddicie

0

Przecież Suarez sam o swoje nogi się potyka

0

Aż dziurę wyrył

3

Jakoś prezentują podobny poziom, a Munir jest tańszą opcją i zna lepiej klub

2

Wszystko jedno, niech Suarez nie gra

0

Pewnie kupię jego nowy krążek

0

Wtedy to powinno się grać na 3 obrońców

5

A jeżeli będą chcieli iść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa

13

Nie i choj

2

Mimo wszystko z drugiej strony chciałbym aby somsiad mial to

0

Najlepsza godzina to 20:45

0

Wygląda jak mój ojciec

0

Pytanie trochę spóźnione, ale czy oglądał ktoś mecz Toulouse z Bordeaux? Chciałbym zapytać, jak wtedy, zagrał Palencia

0

W czym mogę wam pomóc, chłopaki?

2

Chyba Bendtnera nie widział

0

Jakim wychowankiem? Grał przez rok w Castilli, więc bez przesady

1

Dynamiczny? Porównaj sobie jego styl poruszania się z Cucurellą. Cucu jest bardziej zwrotny, szybszy, potrafi wejść w pole karne tak jak Alba. Boki obrony mają być drugimi skrzydłami, a nie dodatkowymi stoperami

13

Napiszcie jeszcze artykuł pod tytułem "Oficjalnie: Puig opuszcza Barcelonę B", będzie śmiesznie

3

Przynajmniej się nie nudził

0

Ogarnijcie się w końcu z tym murzynem terrorystą, bo on tutaj nie jest potrzebny

1

Na zdjęciu widzimy znanego napastnika, który od 2018 roku jest zawodnikiem włoskiego klubu występującego w serie A. Ten obok to Cristiano Ronaldo

1

Ale co z tego, że kupią, skoro i tak dwóch już odesłał na trybuny

0

A czy ja mówię o tobie?

0

Szkoda, że tych tańszych piłkarzy też tak nie bronicie.

0

No i nie ma czego oglądać

0

Ta

0

Czy tego Albe nauczy ktoś w końcu dryblingu?

0

Grał tak całe MŚ

1

Czym wam przeszkadza taki Denis, który gra na poziomie podobnym do Dembele?

0

Ciekawe kiedy ty będziesz w połowie tak dobry, jak on

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?