OskarR01
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szukaj na Reddicie
0
Przecież Suarez sam o swoje nogi się potyka
0
Aż dziurę wyrył
3
Jakoś prezentują podobny poziom, a Munir jest tańszą opcją i zna lepiej klub
2
Wszystko jedno, niech Suarez nie gra
0
Pewnie kupię jego nowy krążek
0
Wtedy to powinno się grać na 3 obrońców
5
A jeżeli będą chcieli iść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa
13
Nie i choj
2
Mimo wszystko z drugiej strony chciałbym aby somsiad mial to
0
Najlepsza godzina to 20:45
0
Wygląda jak mój ojciec
0
Pytanie trochę spóźnione, ale czy oglądał ktoś mecz Toulouse z Bordeaux? Chciałbym zapytać, jak wtedy, zagrał Palencia
0
W czym mogę wam pomóc, chłopaki?
2
Chyba Bendtnera nie widział
0
Jakim wychowankiem? Grał przez rok w Castilli, więc bez przesady
1
Dynamiczny? Porównaj sobie jego styl poruszania się z Cucurellą. Cucu jest bardziej zwrotny, szybszy, potrafi wejść w pole karne tak jak Alba. Boki obrony mają być drugimi skrzydłami, a nie dodatkowymi stoperami
13
Napiszcie jeszcze artykuł pod tytułem "Oficjalnie: Puig opuszcza Barcelonę B", będzie śmiesznie
3
Przynajmniej się nie nudził
0
Ogarnijcie się w końcu z tym murzynem terrorystą, bo on tutaj nie jest potrzebny
1
Na zdjęciu widzimy znanego napastnika, który od 2018 roku jest zawodnikiem włoskiego klubu występującego w serie A. Ten obok to Cristiano Ronaldo
1
Ale co z tego, że kupią, skoro i tak dwóch już odesłał na trybuny
0
A czy ja mówię o tobie?
0
Szkoda, że tych tańszych piłkarzy też tak nie bronicie.
0
No i nie ma czego oglądać
0
Ta
0
Czy tego Albe nauczy ktoś w końcu dryblingu?
0
Grał tak całe MŚ
1
Czym wam przeszkadza taki Denis, który gra na poziomie podobnym do Dembele?
0
Ciekawe kiedy ty będziesz w połowie tak dobry, jak on