Ot$

0

Hahahah nijaki "predator" miażdży x)

Co do meczu: nieoceniony Xavi, jak zawsze dobry Messi i Bojan a nie Zlatan! Dobrze powiedział Wolski w C+, że Ibra czeka aż mu koledzy wyłożą, natomiast Bojan potrafi zrobić właśnie coś więcej.

Ot$

0

I było go brac przed tym sezonem... Ale pewnie, lepszy był... Eh. Oby tylko.

Ot$

0

Si! Kiedy ludzie w końcu pojmą, że Ibra to nie jest typowy snajper jakim był Eto'o? Od początku krytykowałam ten transfer, a obecny sezon jest dla mnie argumentem...

Ot$

0

Wart [prawie] każdych pieniędzy. Dobrze byłoby go zobaczyć na Camp Nou...

Ot$

0

Hahaha! Mój ulubiony kabaret: Real Madryt. x)

Ot$

0

Jego Barcie trzeba, nie Ibry... Taka jest prawda...

Ot$

0

Nie chce źle krakać, ale dwa ostatnie mecze były słabe (mówię o wyniku, nie oglądałam). Żeby się z dwóch trofeów nie zrobiło... zero! Ta drużyna jest stworzona po to by wygrywać i pięknie grać. Nie wiem co się z tą Barca porobiło, ale trzeba to dźwignąć do góry.

Wierzę w ten zespół i wierzę, że dadzą radę! :)

Ot$

0

Najgorsze: brak zwycięstwa ;)

Ot$

0

Coś zmienił po GD repertuar i śpiewa inaczej cristiano...

Ot$

0

* socios90*- dokladnie. Tym bardziej, że za C+ (jak i N oraz Polsat C.) ludzie placa ciężkie pieniądze. Ale wiadomo, czemu by sobie nie mieli zrobić wolnego skoro sie nadażyla taka okazja! :/ Dobrze chociaż, że Rosłonia słuchać nie muszę, ale marne to pocieszenie...

Co derby- trzeba uważac na ten Espanyol bardziej niz na Real.

Ot$

0

O Ibrę myślę, że możemy być spokojni- jeśli będzie w formie to zagra jak najlepiej potrafi. Zlatan nie był przywiązany tak do Interu jak Henry do Arsenalu.

Co do Eto'o- uwielbiam gościa. I niech sobie nawet bramkę strzeli na Camp Nou, byleby tylko Barca wygrała.

Ogólnie to widzę, że Ibrahimovicowi lepiej szło w Interze niż w Barcie a Samiemu odwrotnie. Może by tak zamiana powrotna? ... x)

Ot$

0

Pedroooo! Pedrooo! Naprawdę piękny gol, mimo iż w sumie na pustą bramkę. Pięknie to zakręcił. Szkoda Messiego, że nic nie strzelił, ale widać, że się super czuje na boisku, bo w pierwszej połowie mógł czasem podać a szedł sam. Szkoda, że nie podawał, choć.. zwycięzców sie nie sądzi. Brawo!

Ot$

0

Jeśli możecie to napiszcie coś o Final Four- kiedy będzie i na jakich stacjach w TV (canal+sport, czy też inne). ;)

Co do Barcelony, po prostu: Mes que un club. :)

Ot$

0

* piłkareczka*- tylko nie potrafię zrozumieć dlaczego na trybunach Camp Nou jest generalnie... cicho... o.O Ci co regularnie na mecze chodzą powinni brac przykład z takiej Sevilli. ;)

Ot$

0

Victor Valdes ! :D

W tym gorzkim dniu dla Polaków, dla nas jest jakaś radosna wiadomość. :) Dzięki Barca!

Ot$

0

Jest gdzies na Cyfrze+ kanał który transmituje z komentarzem (obcojęzycznym)?

Ot$

0

Nie lubie ogladac meczy w TV bez komentarza, ale... Może to i lepiej, bo ostatnio regularnie komentarz wyprzedzał wydarzenia na boisku.

Oczywiście kwestii żałoby juz tu nie podejmuje, bo nie ma to sensu.

Ot$

0

A może Robbena :D

Co do Younga- obawiam się najbardziej o jego aklimatyzację. Nie kojarzę Anglika w Hiszpanii, który zawojował świat. ;) Za to Holender... ^^

Ot$

0

Fantastycznie! Leo Messi- tego człowieka to już się chyba nie da opisać słowami. ;)

Ale przed hurra optymizmem lepiej przestrzec. Teraz w weekend Real i na nim trzeba się skupić. Poniekąd wystarczy odciąć Krysię i "po wszystkim". Ale trzeba pamiętać, że Real będzie mega zmotywowany. Liczę jednak, że Barcelona z tym swoim luzem ale i dużą ambicją ogra Madrytczyków. Choćby i 1:0. :) Noi oby Messi zadziałał po raz kolejny. Te GD będą (a przynajmiej powinny być) jednymi z największych, najciekawszych i wgl NAJ.

Ot$

0

Po raz trzeci!

Swoją drogą, to dlaczego na jutro jest jakaś transmisja Regal Barcy na C+Sport? To ma być ten mecz z dziś? Jak tak, to brak pytań. Uruchomili ten kanał testowy to mogli dać tam ten mecz dzisiejszy... No, ale już Prokomu nie ma (w sumie to szkoda) więc miejmy nadzieje, że będą pokazywać to, co najlepsze :)

Visca el Barca!

Ot$

0

Będąc Barceloną, gdy się wygrywa 2-0 nie można remisować. Jakby nie patrzeć jest to frajerstwo. No, ale za to muszą zapieprzać w rewanżu ;)

Ot$

0

No właśnie: piszcie o koszykówce, bo grają nasi w Eurolidze i to z Realem przecież. ;) Napiszcie następnym razem (jak możecie oczywiście) chociaż to, kiedy pokazują mecze Regal Barcy w C+Sport.

*carlosss*- a po _uj ci 3-3 ? o.O

Ot$

0

Świetny piłkarz. "Niestety" gra w Barcie, gdzie są równi mu bądź lepsi. Szkoda go jak nie gra, ale ogólnie na prawde bdb piłkarz.

Ot$

0

Odnoszę wrażenie, że co by się nie działo na tym świecie to i tak Iker będzie bronił. Nie Reina, który przy słabej obronie (gł. w tym sezonie) dokonuje cudów w bramce LFC, nie Valdes, który przy silnej obronie wyciaga tą jedną setkę i kilka "50tek" na mecz (co jest ważne, bo nie zawsze ma się robote na cały mecz). Ale zawsze Casillas. Nie czarujmy się- Real wcale nie ma słabej obrony, a i tak IC puszcza więcej bramek i to powpadają czasem klopsiki.

Życze szczęścia, powodzenia i sprawiedliwości Jose R. i Victorowi V. :)

Ot$

0

Wolę Barcę bez Ibry, która wygrywa wyżej i gra ładniej, lepiej, niż gdy Ibra strzeli bramkę i skończy się jakimś 1-0, czy 2-0.

Ale ogólnie jest do przodu i to się liczy. Najważniejsze by teraz kompletować pkty regularnie i 10 czy też 11 kwietnia pokonać pewną drużynę na SB :) Choćby i 1-0.

Ot$

0

Prędzej było liczyć na potknięcie z Getafe niż w meczu z Atletico i to jeszcze na SB ... Taka prawda- Atletico ma niestety jakiś dziwny kompleks Realu M.

Ot$

0

Bendtner... Słaby jest to piłkarz (nie tylko moje zdanie), ale trzeba na niego uważać, bo piłka lubi się odbić od drewna. ;)

Ot$

0

Barcelonista87

Co ty pi******** ? Reina bezbarwny i najlepszy czas ma za sobą? Ty się z myszą na mózgi pozamieniałeś czy jak? Sorry, ale naprawdę jak nie widziałeś gościa w akcji, to się po prostu.. nie wypowiadaj... x/

A Valdes zawsze może zmienić sie w Anglika ;) Tam szukają, a znaleźć nie mogą ;).

Tak serio to Hiszpania ma 3 super bramkarzy w bardzo dobrej, wysokiej formie. Jest dylemat, każdy ma inne zdanie na ten temat. Napewno się VV RPA należy.

Ot$

0

Ważne są trzy punkty. I ostateczne zwycięstwo wychowanków nad pieniędzmi ;)

Ot$

0

Chciałabym go zobaczyć w Barcie, ale nie podoba mi się to, że jest mu obojętne czy będzie to Barcelona czy Real. . .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?