Ot$

0

tak się zastanawiam do czego niektórzy tutaj pija. Po co wy tutaj wyjeżdżacie z jaka Chelsea i Aston Villą? To kurde nie ten adres www.

Czy ktoś rozpacza po tym remisie? Wydaje mi sie, że nie, po prostu każdy chce napisać SWOJE przemyślenia, spostrzeżenia itp.

Wiadomo, że nasi piłkarze to tylko ludzie, ale od potrójnych mistrzów można wymagać czegoś więcej.

*cezarymaster*- po co tutaj wyjeżdżasz z ta listą? ... Każdy sobie umie włączyć onet czy inne wp.

Ot$

0

Słaby mecz. Miał być to piękny wieczór (a raczej noc) na stadionie Valencii, szlagierowy mecz, a tu... z wielkiej chmury mały deszcz- jak to sie zwykle mawia i to najczęściej w przypadku naszej Eklasy[!] x).

Widowisko, widowiskiem, pkty pktami, ale nasi gracze kompletnie do siebie nie byli podobni. Messi słabsza forma, Xavi chyba trochę za dużo gra (dałabym mu odpocząć w LM), Alves po operacji uszu jakby stracił swój polot... A do tego po kontuzji wrócił Iniesta i Bojan. Cóż, dobrze, że chociaż Valdes (O.O) trzyma się wysoko. A do tego naszego nowego nabytku również nie ma. Szczerze mówiąc, to nie rozumiałam i nie rozumiem wciąż tej zamiany Ibry za Eto'o. Ponoć Eto'o sprawiał problemy itd. Ale przecież Ibra pod tym względem nie jest lepszy, ba! wydaje mi się, że trochę straciliśmy, gdyż Sami to typowy łowca bramek, a Ibra- nie. Ale nie teraz o tym.

Cóż, może pora wyłączyć Coldplay... ;)

Ot$

0

po prostu, geniusze tak mają. Diego stwierdził, że trzeba trochę emocji wprowadzić i adrenalinkę podnieść, więc powiedział swoim podopiecznym by sie nie przemęczali, bo i tak wiadomo, że awansują, a wyższe tętno nie zaszkodzi :) Na odprawie przed meczem w Urugwajem pewnie wszedł i powiedział: "panowie koniec tej zabawy. Skończyło się babce s.anie. Wygrajmy to po prostu, awansujmy. Tylko proszę was chłopaki, siły zostawiamy na lato 2010!"

No dobra, to taka moja bajeczka. Generalnie gratuluje Argentynie awansu do MŚ10 bo na pewno z nią ciekawiej niż bez niej. Po cichu chyba liczę na finał Anglia-Argentyna :D ...choć! przecież jeszcze Hiszpania.. x)

Ot$

0

* sentenced*- na MŚ to Maradona wskoczy w strój piłkarski x)

Cóż, dobrze, że Messi pojedzie- będzie co oglądać :) W ogóle fajnie, że Argentyna się dostała, bo to jednak zawsze mocny team.

Poza tym Pique to chyba się z powołaniem minął- mógł być dobrym wysokim napastnikiem x)

Ot$

0

No cóż... ja też tego nie pojmuje, że jak chwała to na całą drużynę i na Diego, a jak krytyka- to jedziemy po Leo, bo on co? bo powinien sam mecze wygrywać? Na prawdę ci Argentyńczycy się powinni w czółko puknąć.

Ot$

0

Ponieważ jest to określeniem całej dotychczasowej kariery, to... Brawo Ronnie! Szkoda, że aż tak bardzo polubił imprezy, bo mógł być to na prawdę najlepszy pilkarz w historii footballu. No ale cóż, swoją szansę na ewentualne zdetronizowanie Pelego i Diego po prostu stracił.

Teraz juz ma co świętować na tych imprezkach ;P Niech się cieszy więc, bo to jego jedna z ostatnich nagród. Indywidualna- pewnie ostatnia. :)

Ot$

0

łojej. Szczerze mówiąc to on w najlepszej formie nigdy nie będzie Ronaldinho [w najwyższej formie]. Szczerze mówiąc, to nie jestem aż tak bardzo "za" tym transferem. Wolałabym ujrzeć Davida Silvę, albo.. kolejnego naszego młodego.

Poza tym podczas gdy pozbywamy się Eto'o m.in. [głównie?] dlatego, że sprawia problemy wychowawcze, za bardzo lubi się bawić [nocą ;)], to pokiego sprowadzać mamy Robinho, który spokojniejszy i grzeczniejszy nie jest... Generalnie do jego osoby nie mam nic, może poza tym, że kiedys grał w realu (co jest łatwo przeżyć).

Przyjdzie- fajnie.

Nie przyjdzie- jeszcze lepiej :P

Ale jak się słowo rzekło: ufam w pełni Pepowi :)

Ot$

0

życzeń kibiców na pewno dużo, sama mam kilku graczy takich "wymarzonych", ale po potrójnej koronie, to w pełni ufam Pepowi ;) I chociaż podwójną niech powtórzą (LM+LL) noi KMŚ niech wygrają ^^

W zimowym okienku trzeba jednak przede wszystkim pamiętać o PNA i ewentualnych zastępstwach (tylko czy musimy ich szukać daleko? ;>)

Ot$

0

*Furion18*- każdy może miec inne zdanie. Dla Terry jest bardzo dobrym obrońcą, ale nie najlepszym. Aktualnie Pique jest od niego.. lepszy.

W każdym bądź razie, na pewno Gerard to był kapitalny... powrót ;) Noi na pewno jest ulubieńcem trybun :D

Ot$

0

Piłka to piłka, Valencia to i bez Villi bardzo dobry zespół. Jednak jego brak będzie mile widziany ;) Tym bardziej, że David niewątpliwie ma jakiś sposób na tego naszego Valdesa...

Z Valencia czy tak czy tak musimy wygrać. Pierwszy ligowy tak poważny sprawdzian (bo At. Madryt coś się takim nie okazało), więc trzeba udowodnić co poniektórym, że Barca wciąż jest tym kapitalnym zespołem.

Swoją drogą, bardzo lubię Davida, za styl gry chociażby i nie mogę odżałować, że ostatecznie do nas nie przeszedł...

Ot$

0

No właśnie. Nie zagrałby bo jest za słaby jak na Barce, a poza tym... Nikt by go tu nie chciał x) Genialne są takie wypowiedzi, tym bardziej, że jemu jest blizej do końca niż dalej.

PS. i te jego "kiczowe" tatuaże- gwiazdki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?