Ot$

0

Po derbach Madrytu myślę, że... Przecież jeszcze jest Aguero! ;)

Ot$

0

"...Ibrahimović miał sprawiać większe problemy niż Eto'o, R10 i CR7 razem wzięci..."

Moyart,

nie przesadzaj x).

Było nie bylo, wolałabym nie widzieć Robinho na Camp Nou, pomijając wszelkie problemy wychowawcze- tym niech sie zajmuja rodzice.

Jednak jak przyjdzie no to... będę oczywiście trzymac za niego kciuki, jako że będzie to zawodnik Barcy i będzie gral na jej chwałę. Ale to póki co tylko gdybanie.

Ot$

0

Fakt, dobry piłkarz, może pomóc tym ciągłym "machaniem nogami" ;). Ale może ktoś zna odp na nurtujące mnie pytanie: dlaczego Barca pozbyła się Samuela Eto'o, który ponoć sprawiał problemy wychowawcze, a chce sprowadzić Robinho, który to sprawia o wiele większe problemy, często [jak to się mówi] gwiazdorzy, itd...? W dodatku, ekhm, 34mln E? Na prawdę lepiej popatrzeć na kogoś z trójki Valenci: Mata-Villa-Silva, czy też do naszych rezerw. Pedro już jest, czekamy przecież na kolejne talenty.

A! Zapomniałabym. Przecież mamy jeszcze w Benfice Keirrisona. . .

Ja raczej niechętnie patrzę ku transferowi Robinho, ale ,, co tam moje zdanie :P

Ot$

0

Nie rozumiem typa. Był szkoleniowcem Chelsea- prowadził [jakąś tą swoją] wojnę. Jest szkoleniowcem Interu- nagle do Barcy nic nie ma. O cóż mu ta chodzi znów? ;>

Mój stosunek do Jose jest taki, jak chyba większości kibiców FCB- kiedyś go wręcz nie cierpiałam, teraz jest mi obojętny. Życzę Interowi awansu- z drugiego miejsca :).

Ot$

0

Proste: lepiej dla nas, gorzej dla Realu i pewnie dla widowiska (przynajmniej teoretycznie!) :)

Ja tam wolę by było tylko dobrze dla nas :)

Ot$

0

po ostatnim sezonie i kilku meczach aktualnego, taka mysl z mojej strony, ale byleby tylko nie zapeszyć: Victor >rośniespada< :)

ale jak mówię: tfu! tfu! tfu! ;)

Ot$

0

Meczu nie oglądałam, ale wiem, że były trudne warunki więc.. może troche więcej luzu?

Ot$

0

*katalonczykfan*- a widziałes go w akcji?

Swoją drogą, Milan chyba buduje drużynę na kolejne... 10-20lat x)

Ot$

0

8Xendriel*- dlatego Barcelona ma raczej szeroką kadrę i wyrównaną. Z okazji GD można by w meczu z Interem dać kilku kluczowym graczom odpoczynek. ;)

Ot$

0

walczą z wysokosciami n.p.m., a o temperaturach zapominają...

Ot$

0

Nie nie nie. On musi zostać! Yaya nie zgadzaj się! :D

Ot$

0

"policzek nie do umycia" x)

Ale.. ja bym wolała autograf- przynajmniej na dłuuuuużej taka pamiątka ^^

Ot$

0

*lion3*- o ile się nie mylę to sa one też na ten sezon naszymi "wyjazdówkami". Te okropne łososiowe to bodajże nasz trzeci komplet. :)

Ot$

0

Wahałbym się między Xavim a Messim. Xavi- perfekcyjna wręcz gra w Barcie i rep. Hiszpanii, ale wiadomo, że jego gra była często w tle poczynań (w zeszłym sezonie) trójki H-E-M. Messi- czarował do granic możliwości, ale tylko w Barcie. W Argentynie już tak pięknie nie było.

Jeszcze Iniesta. Cóż, myślę, że on jeszcze sobie pozbiera nagrody. Jak dla mnie- pewnie, że i jemu się należy. Jednak... Ja wybrałabym ostatecznie chyba Xaviego, jednak:

Zwycięzcą pewnie będzie Messi. ;)

Ot$

0

Huntelaar też w Holandii wymiatał, a w Hiszpanii czy teraz we Włoszech już mu tak świetnie nie idzie. . . Co prawda nie wiadomo, co by było gdyby zamiast do Realu przyszedł do nas (w Madrycie wtedy było duuużo zamieszania itd). Wybrał? Wybrał. Zobaczymy jeszcze za kilka lat, ale... No nie wiem. Zależy od Pepa. W sumie to my mamy Bojana. Jak będzie więcej grał, to będzie tylko lepszy.

Ot$

0

Pięknie. Tak na wieczór taka piękna, uspakajająca gra Barcy to jest to. Oczywiście muszę się do czegoś przyczepić [xD]. Mianowicie chciałabym by Messi nasz kochany popracował nad skutecznością. Generalnie wszyscy bdb, ale Leo tak raczej 4+. Skoro jest najlepszym piłkarzem świata, to niech nikt nie ma co do tego wątpliwości (ja nie mam, ale kibice np. Realu zaraz się na niego rzucą).

Piękna gra. Dziękuję. Oby tak zawsze.

Ot$

0

No nie powiem, zaszokowało mnie to wczoraj. Szkoda, bo się szykował duży szlagier, ale... Dzięki temu na spokojnie można było obejrzeć Barce, a nie skacząc po kanałach ;).

Ot$

0

"...Jeśli coś by mu się stało, zginęlibyśmy..." LOL! a dlaczegóż to by niby zginęli? o.O To chyba duża przesada :]

Ot$

0

ciekawe jak długo Rubio będzie grał dla FCB... x)

Ot$

0

Drugim Eto'o to on nie będzie. Inne pozycje, przez co inne zadania na boisku. Ja osobiście wyżej cenię Samuela i chyba tak będzie zawsze.

Poza tym, to nie wiem czy Robinho nienawidzi real. Ba! wydaje mi się, że ma dla niego szacunek i pamięta o tym, że to właśnie zespół z Madrytu dał mu szansę [mimo, że inni go też chcieli].

Ot$

0

Szczerze mówiąc to.. po co nam ten Abidal? Na lewą obronę na ławkę to kupiłabym kogoś innego, lub dala szansę może jakiemuś młokosowi...

No, ale... nie ja o tym decyduje. Za to podoba mi się to, że nasz zarząd nie zaniedbuje kontraktów. ;) Za to na prawde duży plus!

Ot$

0

ee tam. ładny mieli krajobraz- a dokładnie niebo nad swymi głowami x)

Ot$

0

No właśnie! Ale jak sie napisało komentarz do listy nominowanych do ZP to się znaleźli w 90% obrońcy "uciśnionych" ekspertów, Casillasa itd.

Jako jedna z kliku osób napisałam, że Valdes tam powinien być, bo ostatnio bardziej zasługuje na to niż owy iker. Ale oczywiście większość kibiców, nawet Barcy, w V.V. widzi tego co podaje do Villi i puszcza szmaty. A przecież on ewidentnie podniósł swój poziom- i oby go utrzymał.

Wkurza mnie właśnie to, już można by chyba powiedzieć, stereotypowe myślenie dotyczące właśnie w.w bramkarzy. Mam nadzieję, że Victor będzie swoje umiejętności podnosił, wybraniał ciężkie i proste sytuacje. Niech po prostu pokaże tym licznym osobom, jak [bardzo] się mylą. :]

Swoją drogą się wczoraj Casillas nie popisał... (a i Dida nie lepszy)

Ot$

0

Powiem tylko tyle: Czy mecz z Valencią był genialny? . . .

[a tak całkiem bez jakiegoś sarkazmu] w weekend trzeba wygrać. Liczę na ładną grę i wynik 2-0 co najmniej- niech nasza Barca wróci (wiem, to za duże słowo). :)

Ot$

0

ciekawe, jak dla koleżanki z podstawówki może być ten dialog ujmą? x)

Radze porozmawiać z szympansem na swoim poziomie, w takim razie. :)

Już wolę sobie podyskutować z kimś rzeczowym choćby był za Realem M. więc tobie mówię żegnam. Mnie nie sprowokujesz.

Przepraszam innych użytkowników tej strony za OT, ale niestety nie ma jak inaczej załatwić tej sprawy, a bez odzewu pewnych rzeczy zostawić nie mogę :)

Ot$

0

choćby dlatego, że nawet nicka nie umiesz przepisać :|

Jak koleżanka chce wygłosić swoje zdanie- prosze bardzo. Ale ze mną w polemikę nie wchodź, bo po prostu nie chcę, byś akurat ty komentowała moje posty.

Ot$

0

*fuallbrc*- lol, wydaje mi się, że chyba koleżanka musi dorosnąć...

Ot$

0

No własnie. To jest trochę .. głupie po prostu, że Valdes, który wygrywa 3 puchary i wcale "szmaciarzem" nie jest, nie dostaje nominacji, a Casillas dostaje bo... Bo to już chyba z zasady :|

Pocieszać[?] się możemy tym, że i tak ani Victor by nie zgarnął ZP, tak i Iker tez jej nie dostanie :]

Ot$

0

moyart

Droga dziewczynko.

Polecam ci niezwłocznie zapisać się na jakiś kurs, czy też do podstawówki cofnąć i nauczyć się sztuki pod nazwą: "czytanie ze zrozumieniem".

Ot$

0

*Moyart*- chyba raczej co ty mówisz?!

nigdzie nie napisałAM, że mnie Barca zawiodła. Nigdzie nie napisałAM, że Barca nie może mieć gorszego dnia. Po prostu przedstawiłAM swoje racje- doczytaj je uważnie. I jak nie rozumiesz moich słów, to nie polemizuj ze mną.

Nie mówię, że Valencia to słaby zespół, ale patrząc po prostu, obiektywnie, to Barca i tak ma lepszych piłkarzy (na potwierdzenie lista nominowanych do ZP).

Acha! Nie bredźmy tez o tym, że Barca nie grała u siebie. To tłumaczenie to wgl jakiś żart.

Grunt to to, że utrzymalismy lidera :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?