PIESIOMAREKPTAK
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sranie w banie , pierdu pierdu. Każdemu może się zdarzyć taki błąd. A to byl tylko mecz towarzyski , w ważnych meczach nie walił takich klopsów.
0
Czas pokaże;D
0
No slabo.....
2
Ogląda ktoś oprócz mnie mecz Turcja-Czarnogóra??? Gra Arda Turan i bardzo dobrze sie sprrawuje. Wg mnie MVP spotkania :) Może po tej przerwie na reprezentacje turek w końcu bd dostawał szanse od LE ;)
0
Ten kom to przez przypadek
0
Ogląda ktoś oprócz
0
Ok sprawdzę.
0
Inaczej sie nie da?
0
Ja tego wgl nie instalowałem. Od kumpla na p-drivie to przyniosłem i od razu grałem
0
EJ MAM PROŚBĘ. Powiedzcie jak włączyć dialogi i piosenki z radia w GTA SA bo nie działa. Nwm czemu np. Jak jade samochodem to moje ziomki gadają a ja nic nie słyszę. POMOCY!! z góry dzięki.
0
Ej mam prośbę. Powiedzcie jak włączyć dialogi i piosenki z radia w gta sa bo nie działa. Nwm czemu np. Jak jade samochodem to moje ziomki gadają a ja nic nie słyszę. POMOCY!!
0
Oblak,Griezmann (karny) i sędzia - prawdziwi bohaterowie...
0
No ale Real to chyba mistrz jedenastek...
1
Karne. Ku..a! Real raczej wygra no bo Navas...
3
Mój 3-letni brat mniej symuluje niż pepe xD
0
Właśnie miałem pisać ;)
2
Klatenbergmmmmburg. Znowu ten sędzia. Jak Szpaku komentuje to ten sedzia nie moze prowadzić meczu xD
5
Klan Matelburg..mel..burg.berg - no nie wierzę xD
0
,,Użyć całej techniki" xD
#Szpaku
11
Szpaku: ,,a teraz ,,duo'' BBC w komplecie". Duo to chyba dwóch jak się orientuje?
0
Jak ty go widziałeś to szacun!. Chyba jakiś rentgen albo lornetka w oczach...
2
Jezu. Jak ja nie ogarniam ludzi , którzy tak płaczą , że Real trafił ze spalonego. Przecież w tej sytuacji ten offside był prawie nie widoczny! Dlatego ja jestem ZA żeby wprowadzić powtórki dla sędziów. I ,,wy'' pewnie też sądząc po komentarzach.
0
Dzinwyś.
8
Ty wolałeś oglądać na streamie zamiast w tv na tvp1??! To ty pomysłowy jestes;)
0
Nie radzę! Ja tak zrobilem w meczu CdR ;)
0
Ja pierdziele! Właśnie sie obudziłem i od razu taka wiadomość! Oby Leo nic sie nie stało bo bardzo chciałem Go obejrzeć na CA.
0
Djokovic i tak miał autostradę. Rafa nie dostaje mu do pięt;)
2
Leicester oczywiście;)
1
I o tym właśnie mówię.
1
Kuźwa! Denerwuje mnie to , że ktoś mówi o tym jak słabo Vidal zaprezentował się w pierwszym sezonie. Przecież to nie jego wina tylko Enrique , że go wg nie wystawia. Według