0

Sranie w banie , pierdu pierdu. Każdemu może się zdarzyć taki błąd. A to byl tylko mecz towarzyski , w ważnych meczach nie walił takich klopsów.

0

Czas pokaże;D

0

No slabo.....

2

Ogląda ktoś oprócz mnie mecz Turcja-Czarnogóra??? Gra Arda Turan i bardzo dobrze sie sprrawuje. Wg mnie MVP spotkania :) Może po tej przerwie na reprezentacje turek w końcu bd dostawał szanse od LE ;)

0

Ten kom to przez przypadek

0

Ogląda ktoś oprócz

0

Ok sprawdzę.

0

Inaczej sie nie da?

0

Ja tego wgl nie instalowałem. Od kumpla na p-drivie to przyniosłem i od razu grałem

0

EJ MAM PROŚBĘ. Powiedzcie jak włączyć dialogi i piosenki z radia w GTA SA bo nie działa. Nwm czemu np. Jak jade samochodem to moje ziomki gadają a ja nic nie słyszę. POMOCY!! z góry dzięki.

0

Ej mam prośbę. Powiedzcie jak włączyć dialogi i piosenki z radia w gta sa bo nie działa. Nwm czemu np. Jak jade samochodem to moje ziomki gadają a ja nic nie słyszę. POMOCY!!

0

Oblak,Griezmann (karny) i sędzia - prawdziwi bohaterowie...

0

No ale Real to chyba mistrz jedenastek...

1

Karne. Ku..a! Real raczej wygra no bo Navas...

3

Mój 3-letni brat mniej symuluje niż pepe xD

0

Właśnie miałem pisać ;)

2

Klatenbergmmmmburg. Znowu ten sędzia. Jak Szpaku komentuje to ten sedzia nie moze prowadzić meczu xD

5

Klan Matelburg..mel..burg.berg - no nie wierzę xD

0

,,Użyć całej techniki" xD
#Szpaku

11

Szpaku: ,,a teraz ,,duo'' BBC w komplecie". Duo to chyba dwóch jak się orientuje?

0

Jak ty go widziałeś to szacun!. Chyba jakiś rentgen albo lornetka w oczach...

2

Jezu. Jak ja nie ogarniam ludzi , którzy tak płaczą , że Real trafił ze spalonego. Przecież w tej sytuacji ten offside był prawie nie widoczny! Dlatego ja jestem ZA żeby wprowadzić powtórki dla sędziów. I ,,wy'' pewnie też sądząc po komentarzach.

0

Dzinwyś.

8

Ty wolałeś oglądać na streamie zamiast w tv na tvp1??! To ty pomysłowy jestes;)

0

Nie radzę! Ja tak zrobilem w meczu CdR ;)

0

Ja pierdziele! Właśnie sie obudziłem i od razu taka wiadomość! Oby Leo nic sie nie stało bo bardzo chciałem Go obejrzeć na CA.

0

Djokovic i tak miał autostradę. Rafa nie dostaje mu do pięt;)

2

Leicester oczywiście;)

1

I o tym właśnie mówię.

1

Kuźwa! Denerwuje mnie to , że ktoś mówi o tym jak słabo Vidal zaprezentował się w pierwszym sezonie. Przecież to nie jego wina tylko Enrique , że go wg nie wystawia. Według

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?