0

Lista wzmocnień w Barcy nigdy nie jest przewidywalna. Zawsze mamy kilku kandydatów a i tak przychodzi kto inny. Już mnie to wkurza!

10

Bo jest słaby?? Chyba wiadome.;D

0

Nie muszę ale mogę. To juz nie Twoja sprawa.

0

I co mam kibicować Realowi bo jestem człowiekiem???!! Chyba nie przemyślałeś tego co napisałeś. A tak wogule ro ja jestem kulturalnym antymadritistą więc nikomu krzywdy nie robie.

0

Sandro niech odchodzi ale Bartrę mogli by oszczędzić! Ostatnio grał dobrze (jeżeli gral) i na przyszłość byłby według mnie świetnym stoperem.

1

Gadanie o Realu gdy Barca zdobywa dublet. Te wydawnictwa to już nie wiedzą co pisać żeby to Real był teoretycznie zwycięzcą!

14

A mnie to cieszy. Ja jestem Antymadritistą i nie kryje sie z tym! Bardzo fajnie by bylo gdyby Real przegrał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?