0

Są sexi :) Jak moja lala;)

1

On po prostu nie umi liczyć. Na lekcjach matematyki poprawiał sb grzywkę zamiast słuchać nauczyciela.




0

Poproś.

0

Owszem.

0

No.

0

Alves odchodzi, zrozum to...

1

Oficjalka właśnie wyszła,że Alves i Masche zostają na przyszły sezon!!! A to byly tylko plotki.

0

Duupa!!!! Oficjalka właśnie wyszła,że Alves i Masche zostają na przyszły sezon!!! A to byly tylko plotki.

0

Oby to były plotki...

0

Spoko tylko,że widziałem newsa z zaufanej strony. Źródła nie podam bo już kiedyś dostałem za to bana. A i żebyś się nie zdziwił jak Masche opóści FCB

2

Jezu co ta Barca!?? Sprzedają Mascherano a chcą kupić Taha czy Umitiego ???! Aż płakać sie chce. Niech ludzie od transferów idą po rozum do głowy!!

0

To już było...

2

O jejku!! On nigdzie się nie wybiera! Zrozumcie to jeł..y!

3

Chyba??:).

0

No i fajnie. Jak nawet Real wygra to i tak będę miał dobry humor. No bo przecież Szpak...;)

1

Nie to ja nie ogarnąłem ale już zobaczyłem błąd. Jeszcze raz sorki;)

2



Trochę magii przed snem

0

Ojj dobra już mnie mróży. Sorki i dobranoc ;)

0

Nie wcale nie do mnie ! Tylko czemu odpowiadałeś na mój komentarz??! I kto tu nie myśli? xD

0

Ja nie chodze spać o 22? I na tej podstawie wnioskuję , że to ty gimbusie pod nakazem rodziców grzecznie kładziesz sie spaciu:) xD

3

Dobra weź nie spam! ;)

6

Ale mi żal człeka odpowiedzialnego za transfery! Bartre Wyrzucić a zostawiają Douglasa! No ja nie wierzę! Oby poszedł w ślady Pique i niech wraca z większym doświadczeniem!!

0

Pojutrze to czwartek ;)

0

Chyba twoją wsią xD Żyjesz w świecie pieniążka a dla tw wiadomości są jeszcze miejsca ,w których piniądze nie ,,rządzą".

0

Oj już zmieniasz temat... Jak ja się cieszę,że żyję w normalnym otoczeniu gdzie pieniądze nie są najważniejsze i gdzie nie ma takich ,,istot" jak ty

0

No ja jestem pewny,że Alaba nie przejdzie. Ale jak chcecie to róbcie sobie nadzieje ja wam nie zabronię.

0

Nie wiem czy rozmawiam z kimś rozwiniętym czy z jakąś gimbazą!? Ale ja czasu na cb nie mam zamiaru marnować.

0

Skąd to wziąłeś??! Alaba odejść z Bayern? Hahahah lepszy jesteś niż kawa ;P

5

No raczej wątpię! Jak kocha sie futbol to nie wyobrażasz jak BEZNADZIEJNIE czuje się piłkarz gdy nie ma szansy na grę. Ty chyba nie lubisz biegać za piłką Jeżeli pominąłeś taką istotną kwestie!!

0

Ja to nwm po co wgl go kupować było. Kurde! Kupiliśmy go żeby se na treningach grał?? Niech spada do jakiejś Legii i Sb tam pogra!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?