PablosBuczkos
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
x
0
powiem szczerze, że bardziej mi zależy na Copa del Rey niż na LM, choć dobrze by było utrzeć nosa angolom;) ale nie będę rozpaczał jeśli odpadniemy Najistotniejsze to odzyskać prymat w Hiszpanii!!
0
ufffff....para stoperów w reprezentacji Hiszpanii...wychowankowie!!! jak Puyol wróci do swojego normalnego poziomu to mamy perfekcyjną obronę przez 2-3 lata;)
0
Thierry Henry...2 strzały;) 2 bramki;)) szkoda że Eto'o nie ma takiej skuteczności
0
Visca el BARCA!!!!!! To był niesamowity wieczór!!!! Pogrom w madrycie!! Historyczne 6 bramek w stolicy!!! klasa sama w sobie!!!
0
P.S.
Tai-Sho niemalże identyczna myśl w tym samym czasie;)
0
fajny jest Schuster...chyba zapomniał, że to madryckie media od ponad tygodnia o niczym innym nie mówią, podobnie jak zawodnicy, którzy wiedzą, iż porażka eliminuje ich w walce o tytuł. I kto tu jest niepewny?? ten kto ma zagwarantowany fotel lidera? Czy ten kto może z rywalizacji o ten fotel odpaść?
Jaki trener, taki myśliciel...
0
też wydaje mi się, że od pierwszej minuty zagra Keita. Henry odpocznie nieco po tym urazie głowy, a w razie potrzeby, czy też po prostu w drugiej połowie wejdzie na podmęczonego rywala. No i zakręci ramosem po lewej stronie;) Jak to zawsze na szybkość robi;)
0
Nie oszukujmy się, w pierwszej 11 zagra Yaya, bo Pep ma pewność do poziomu który zaprezentuje. Busquets po ostatnich spotkaniach widać że spuścił nieco z tonu, a ryzyko jest zbyt duże.
0
Ja osobiście już od dawna nie widzę żadnych niespodzianek, bo na tym etapie rozgrywek niespodzianek być nie może! Rotacja się skończyła wiele kolejek temu, ale ta rotacja prawdopodobnie przynosi dopiero teraz najistotniejsze rezultaty. I oby zakończyło się to szczęśliwie...w to wierzę;)
0
Jeśli miałbym typować jaki będzie wynik w rewanżu w Londynie to powiem jasno...będzie 1:1! Chelsea w tym sezonie umówmy się nie gra jakoś wybitnie. Zdarzają się im klopsy, jak chociażby ten z Burnley w Carling Cup-przegrana u siebie po karnych. Londyn w tym sezonie to nie twierdza nie do zdobycia! 11 razy w tym sezonie drużyny wywiozły punkty ze Stamford, w tym między innymi: Liverpool, Arsenal, ManUtd, Tottenham, West Ham, a więc drużyny które pod względem potencjału piłkarskiego mogą zaliczać się do europejskiej czołówki (może wzbudzić kontrowersje fakt umieszczenia West Ham i Tottenhamu, ale tak uważam). Tak więc stawiam na bramkowy remis, co by nie było to tylko gdybanie...no ale zobaczymy.
pozdro dla wszystkich!
P.S.
Madryt dmucha w ten balon przed derbami i dmucha, ale każdy kto śledzi La Liga widzi jaki poziom prezentują poszczególne drużyny. Mniemam, że własnych meczy nie oglądają, bo jakby zobaczyli to powietrze by nieco z nich zeszło;)
0
ja bym powiedział tak: Nie nasz cyrk, nie nasze małpy!! Przejmować się słowami drużyny przeciwnej nie będziemy;))
0
Choć ze wszystkich sił nienawidzę realu;) i wyznaje stanowisko, że gdyby nie autorytarny reżim Franco ta drużyna nie miałaby tylu trofeów w swojej kolekcji, to jednak w tym sezonie zasługują na szacunek! Kilka miesięcy temu nawet nie pomyślałbym, że uda im się odrobić swoją grą tylu punktów, ale jednak. Historia pokazuje, że lekceważyć nie można nikogo, a przede wszystkim madrytu! Dlatego apeluję o wstrzemięźliwość i przestrzegam przed hura optymizmem typu: "to jest nasz sezon i nikt nam go nie odbierze "
0
jeśli chodzi o LM to de facto można było się spodziewać, że pierwsze mecze będą "nijakie", szkoda, bo po ćwierćfinale Liverpoolu apetyt był spory. No cóż, osobiście uważam, że formuła LM już się wyczerpała i należałoby coś konkretnego zrobić aby te rozgrywki ewoluowały. Dla przeciętnego kibica hegemonia 4-5 tych samych klubów, rozgrywających w czasie sezonu kilka spotkań ze sobą staje się nudne, rzekłbym pospolite!
0
ja osobiście mam nadzieje tylko, że słowa niektórych piłkarzy odnośnie sobotniego meczu to jakieś nieporozumienie...bo uważam, że jeśli z madrytu nie wywieziemy choć punktu to sprawy się skomplikują, i to bardzo. Jestem jednak dobrej myśli bo umiejętności są po stronie FCB.
0
ale żal mnie dopada jak widzę drużynę, która wygrywając ma na przestrzeni spotkania 41% czasu posiadania piłki! ale to tylko dobrze dla Barcelony, która operuje piłką znaczącą większość czasu
0
Faktem jest, że jesteśmy mocniejsi od realu w tym sezonie zdecydowanie, ale faktem też jest, że terminarz jest z dupy. Gra co 3 dni z drużynami ze światowej czołówki to jednak ogromny wysiłek, zwłaszcza na koniec sezonu. Obawy mam tylko z tego powodu. Ale o GD jestem spokojny. Zobaczycie
0
fuck....myślałem że powalczą bo grają o 3 miejsce. No i zaczyna się zabawa. W sobotę gramy o życie! Choć nadal uważam, że ten terminarz w La Liga jest żenujący
0
Prawda jest taka, że wcale ten mecz z Valencią nie był jakiś wielki...rzekłbym przeciętny! No i dobrze że Palop nie zagra bo jakoś nie mamy szczęścia do bramkarzy;) zawsze grają mecze życia przeciwko Nam.
P.S.
Jestem po raz kolejny niezwykle zniesmaczony tym co robi real! zachowanie pepe to jakaś nieporozumienie! Ten gość powinien dostać dotkliwą karę! Mając w pamięci jak podkopywał Messiego w ostatnich derbach, oraz Torresa w LM mam nadzieje, że nie zagra 3 maja! Dwoma słowami...gnój i impotent!;)
0
czego można spodziewać się po najsłabszym ataku w lidze???
zapewne murowania bramki...ale trzeba z szacunkiem podejść do tego spotkania...nie można tracić punktów z takimi drużynami.
0
dziwny ranking umieścił Forbes...szkoda też, że ta informacja nie zawiera jakiś szczegółów, co by przynajmniej domyślić się o jakie dochody chodzi. News rodem z Faktu;)
0
Brawo!! wreszcie zauważyliście postawę Keity, który po raz kolejny udowadnia swoją postawą, że jest tej drużynie potrzebny!!!!
0
no i Hleba nie ma;) z kolegą raczej się pożegnamy końcem sezonu. Myślę że wyjdą w składzie: Valdes- Alves-Marquez-Puyol-Sylvinho-Busquets-Keita-Xavi-Henry-Eto'o-...hmmm no i nie wiem...może Iniesta? Ciekawe, bo wątpię aby Messi zagrał bo wycieczce w Himalaje;)
0
Ja powiem tylko, że życzyłbym sobie aby Henry zakończył swoją piękną karierę w Barcelonie. Pomimo tego, że skończy w tym roku 32 lata to umiejętnościami oraz charyzmą przewyższa nie jednego zdolnego, młodego gracza! oglądając jego inteligencję na boisku (chociażby w meczu z Litwą) jestem pewien, że byłby takim spoiwem jak kilka sezonów temu Larsson, moim zdaniem spoiwem bezcennym. Poza tym byłem w szoku kiedy we wspomnianym meczu zobaczyłem jego szybkość!!;)
0
Ja osobiście chciałbym wyjaśnić tylko jedną kwestię!
Dlaczego Keita otrzymał taką a nie inną notę, (taką samą jak Yaya)???
Moje pytanie argumentuję kilkoma faktami:
1. Yaya zagrał tylko 26 min, Keita resztę spotkania...jak można ocenić tak samo ich postawy?
2. Statystycznie miał niewiele mniej podań celnych od Iniesty, strat natomiast zdecydowanie mniej... wiem, wiem pozycja, pozycji nie równa ale jednak...
3. Czy oceniając postawę zawodnika nie powinno się wziąść pod uwagę także jego zaangażowanie na przestrzeni całego pobytu na boisku?? Bo ja osobiście zauważyłem jak w końcowych min. gdy gra była bardziej otwarta, Keita stosował wzmożony pressing, a nawet w 82 min. po przejęciu sprowokował bardzo groźną sytuację!
Osobiście uważam, że Keita zasługuje na wyższą notę (7), i prosiłbym baczniej się przyglądać jego postawie;)
0
P.S. Wiecie co to za uczucie mieć obok łóżka swoje zdjęcie razem z Guardiolą i Laportą;) pamiętać uścisk dłoni i dawanie autografu Pepa na własnej klatce piersiowej;) (brak stolika spowodował tą sytuację;)
Pozdrawiam wszystkich
0
Należałoby zacząć od tego, iż nie zawsze dobrymi trenerami stają się wybitni piłkarze...jednakże myślę, że w tym przypadku mamy właściwego człowieka na właściwym miejscu! Bo czymże zajmował się Guardiola w czasie całej swojej piłkarskiej kariery, jak nie taktyką oraz motywowaniem drużyny? Był wszakże nie tylko kapitanem czy szatnianym przywódcą, był mózgiem, operatorem, jednym z najwybitniejszych piłkarzy na tej, jakże niezwykle ważnej taktycznie, pozycji. Dlatego też nie dziwi mnie jego zawrotna kariera trenerska, biegnąca szybciej niż fenomenalnego Jose Mourinho. Chciałbym jednak aby Pep przestał kojarzyć się wszystkim z chudawym rozgrywającym trzymającym puchar, a zaczął z Wielkim, Potężnym Trenerem zdobywającym wiele pucharów;)
0
Świetny mecz, fenomenalna postawa całej drużyny! Chciałbym jednak, aby pojawiało się mniej spekulacji co do przyszłości Henriego, aby kwestie sportowe były na pierwszym miejscu. Pomimo jego wieku (32 lat) jest On niezwykle przydatny dla tej drużyny, dlatego też powinien w niej pozostać! Przypomnijmy sobie jaki wpływ miał na postawę Barcy zaawansowany wiekowo Larsson...pamiętając o zbilansowaniu doświadczenia z finezją młodości.
0
Keita!!! 82 min... i ten pressing!!!! nie mam pytań! kolejny raz dla mnie cichy bohater
0
ale niech ktoś da znowu najniższą ocenę Keitcie to ja odpadam;)