PablosBuczkos
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja się nie zgadzam z oceną Keity, moim skromnym zdaniem zagrał dobry mecz, będąc cały czas w ruchu, dostępny dla kolegów. Na dodatek grał dużo z pierwszej piłki, co dawało wymierne efekty. Jeśli wierzyć Eurosportowi (choć to dość nierozsądne), miał 56 celnych podań, o dwa więcej niż Messi. Może zbyt dużo strat, ale bez takich zawodników robiących przewagę w polu karnym, tacy technicy jak Leo czy Bojan nie mieliby tyle miejsca!
0
P.S. Bojan ma 19 lat!
0
zauważcie tylko proszę (już desperacko) postawę niedocenianego Keity, który wbrew niektórym nie gra w tym sezonie na pozycji def pomocnika! to jest dla mnie cichy bohater tego spotkania
0
Ja tam trochę obawiam się Malagi, bo to co robi w tym sezonie można nazwać niespodzianką! dziś 2-2 z Sevillą, a wygrywała 2-0, może być ciężka przeprawa. Real gra z nimi na wyjeździe.
0
szczerze to Keita podobał mi się w tym meczu bardzo, więc dziwi mnie niska ocena przez któregoś z kolegów...ale może nie każdy zauważa pracę jaką wykonuje zawodnik podczas meczu. Keita kilka razy miał niezłe przechwyty, a do tego bardzo często był alternatywą do podań, grając szybko, precyzyjnie i do tego bardzo często z pierwszej piłki
0
pewne zwycięstwo, warto myślę zauważyć, że dużo spokojniej gra Barca gdy Yaya nie włącza się do akcji ofensywnych zbyt często, asekurując Alvesa. Mnie osobiście podobał się Keita, który dużo biegał, wychodząc na pozycje i sporo bezpośrednich podań
0
hehe panowie nie wiem czy czytaliście doniesienia Mundo Deportivo. Otóż okazuje się, że znany ze swojego madryckiego przywiązania oraz ogromnej niechęci do FCB, niejaki María Gutiérrez Hernández- przydomek guti, miał barceloński epizod, zakładając koszulkę blaugrany! Guti wziął udział w futsalowym turnieju, reprezentując drużynę Peńa Barcelonista de Torrejón de Ardoz, czyli reprezentację klubu kibica Blaugrany z jego rodzinnego miasta, kiedy uczęszczał do piłkarskiej akademii w Madrycie! W związku z tymi doniesieniami można domniemywać, iż piłkarska prostytucja jest czymś normalnym w środowisku "królewskich", a słowa wypowiadane przez drugiego kapitana realu nie należy traktować poważnie;) pozdrawiam
0
ale Josemi był najlepszy;) gość się poskładał i wyleciał z hukiem. Moim skromnym zdaniem to Webo za starcie z Busquetsem powinien znacznie wcześniej myć plecy Josemiemu pod prysznicem;)
0
Prawda jest taka, że finał mamy dzięki Pinto, Messiemu i kuriozalnej pogodzie (po raz kolejny przedziwne warunki w Hiszpanii)!!! Myślę, że gdyby drugą połowę przyszło nam grać pod wiatr, mogłoby skończyć się różnie. Ale trzeba to jasno powiedzieć-słabo się prezentujemy! Hleb to tragicznie po raz kolejny niestety, i choć sam w niego wierzyłem, teraz jestem zdania, że trzeba mu podziękować. Alves to zaczął grać dopiero jak się podkur...
0
i o to chodzi ! przegraliśmy kilka walk, ale wojnę wygramy! słowa tymczasowego prezesa są warte niewiele, proponuję skupić się na swojej prezydenturze w ... Narodowym Stowarzyszeniu Armatorów Holowników bo pewnie i tak wróci on tam po sezonie
0
Fajni jesteście!!! śmiech mnie ogarnia, jak miesiąc temu wychwalaliście Xaviego i drużynę pod niebiosy, a w krytycznym momencie potraficie tylko krytykować!!!! "domagać się zwycięstw" to możesz w Football Manager...więc wyrośnijcie ze śpioszek i nie piszcie głupot!!!!!!!
0
w meczu z Mallorcą każdy kontakt z piłką Hleba, powodował u mnie irytację...niestety. Ale dajmy mu jeszcze czas.
0
to byłby świetny transfer bez dwóch zdań!!! Szkoda, że Barca przegrała walkę o Ville kiedy odchodził z Zaragozy...bo to piłkarz kompletny, który na pewno szybko by się zaaklimatyzował w stolicy Katalonii!
0
taka impreza musiała być;))))
0
wujo444 !!!!!!!!!!
Drogi kolego kilka statystyk:
Sezon 2007/2008 (mecze w których Eidur grał od pierwszej minuty):
*październik 2007- Rengers 0:0 - jako napastnik(jeden z 3)
*listopad 2007- Recreativo 3:0 (zwycięstwo)- jako napastnik
*grudzień 2007- Espanyol 1:1, Valencia 3:0- jako napastnik
*styczeń 2008- Mallorca 2:0- jako napastnik
*styczeń Murcia -POMOCNIK
*marzec- Rancing 1:0, Almeria 2:2, Deportivo 0:2- jako napastnik
*kwiecień 2008- Espanyol 0:0, Recreativo 2:2- napastnik!!!!
i końcówka bodajże 2 mecze w tym z Realem grał w pomocy.
Tak więc jasno z tego wynika, że Rijkaard wystawiał go głównie w napadzie jako jednego z 3 NAPASTNIKÓW!!!!!!
0
a jest szansa aby ktoś wrzucił ten film na serwer?? bo znalazłem na mininovie ale słabo się ściąga
0
ale to był moim zdaniem dobry transfer...jeszcze nie gra tak jak w Arsenalu ale w obliczu jakiejś kontuzji czy absencji jest wartościowym zmiennikiem. Szkoda tylko że kosztował sporo kasy, ale większe kluby płacą większe pieniądze. Wydaje mi się, że pierwszym graczem do odejścia jest jednak Gudjonsen, który widać że odstaje od reszty (chociaż i tak dobrze że gra jako pomocnik a nie napastnik, tak jak wystawiał go Rijkaard)
0
Gaspart ma syndrom Christianvala !!!!!! śnią mu się po nocach te transfery i potem plecie takie bzdury!!!! kto go wogóle pyta o zdanie??? pewnie Marca!!
0
hmmm ale powiem wam, że takie granie to jest masakra...co 3 dni!!!! pewnie, że w w Anglii się tak gra od lat, ale jednak przygotowanie fizyczne wygląda zgoła inaczej. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało bo jeśli przejdą Espanyol to przerwa do finału. Ale za to wraca LM...
0
....24 strzały, 8 na bramkę, 4 gole.... 72% czasu przy piłce, 517 podań...nic tylko narzekać;)
0
Ja tam bym chciał Copa del Rey, bo mistrza to już nie oddadzą, wystarczy spojrzeć na statystyki z ostatnich 15 lat(mistrza zdobywają drużyny z bilansem około 8 remisów, 8 porażek, a taka seria to się nie zdarza). LM myślę że nie zdobędą, choć nie ma drużyny co by pokazywała podobny poziom w Europie. Myślę jednak, że przyjdzie zadyszka w lutym bo ciężko utrzymać takie tempo cały sezon...obym się mylił;)
0
jestem natomiast pewien że taki Yaya pogra 2 sezony i pójdzie gdzieś, a szkoda bo to według mnie najlepszy pivot aktualnie na świecie.
0
Jest jednak różnica między Messim a Ronim, Roni nie był wychowankiem, nie zawdzięczał tyle klubowi a poza tym nie jest Brazylijczykiem!! a wiemy jaki to typ ludzi;) nie rozumiem Pereza i mediów, a z tym Puyolem to też ktoś wyskoczył...
0
witam wszystkich;) i'm new bramka oczywiście dla Numanci padła po faulu ewidentnym, wiec nie wiem o co chodzi Kresicowi