Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze? Jak to dobrze rozegramy i trafimy do półfinału to przykryje to wszystkie brudy i niepowodzenia tego sezonu. Jak się nie uda to mam nadzieję, że po dobrej grze i że będzie widać, że dali z siebie wszystko, chociaż po wygranej na wyjeździe odpaść u siebie byłoby nieco frajerskie, więc po zwycięstwo Vamos.
0
Raphinha jest w gazie, ale można pomyśleć ewentualnie o wystawieniu go zamiast Yamala. Rewanżowy mecz będzie jeszcze bardziej stresujący bo będzie decydujący. W pierwszym meczu u Yamala nie zadziałała głowa i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Z drugiej strony Felix z prawej zbytnio nie gra a Raphinha zaczął lepiej wyglądać na lewej plus Yamal zapewnia lepszą mobilność i drybling. No temat do dyskusji. Ale nie mam wątpliwości, że zarówno Felix jak i Yamal są w stanie dać dobrą zmianę w drugiej połowie.
6
Chłop jak zobaczy powtórkę to się za głowę złapie xD
2
Ulalala brama stadiony świata
1
Myślałem, że Romeu przyda się ze spadkowiczem poprzez możliwość odpoczynku dla kogoś z pierwszego składu ale jednak lepiej jakbyśmy grali w 10 niż z nim na boisku.
0
No Oriol w końcu się do czegoś przyda cały sezon na to czekaliśmy.
0
Noi gitara remis Girony z Atletico nam się najbardziej opłaca
1
Barcelonie dobrze idzie to trzeba ją udupić bo tak być nie może przecież… Wszyscy kibice nie mogą odpowiadać za dwóch idiotów. UEFA właśnie pokazuje jaką beznadziejna organizacją jest. Ciekawe czy zainteresują się pajacami z PSG puszczającymi fajerwerkami pod hotelem naszych. Bierzcie tych dwóch a od reszty wara.
6
Ale satysfakcja będąc spłukanym ogrywać bogaczy. Plan zrobiony na 200%. Mamy wynik, zero kontuzji coś pięknego.
3
Ale szacunek dla Xaviego, że Oriola nie dał na końcówkę jak zwykle
0
Dobra jedyne co trzeba poprawić na rewanż to gra po wyjściu na boisko
0
Ależ wejście Duńczyka
2
Raphinha dziękuję bo już miałem depresję
0
Nie mogę słuchać tego komentatora jak się podnieca szejkami
2
Początek tragiczny, ale przyjęliśmy ciosy i za ostatnie 20-25 minut trzeba pochwalić. Lewy świetny dzisiaj jest. Cancelo schował Dembele do kieszonki poza jedną sytuacją. Teraz to utrzymać i wracamy do siebie ze spokojem.
2
Goooool jazda z szejkami brawo Raphinha
1
Świetny ten sędzia sprawdził by się w la lidze
0
Jest i on pogromca szejków, pan kapitan. Lecimy po zwycięstwo Visca el Barca.
5
@bady48 Jak nie wyczułeś w moim komentarzu ironii to już nie mój problem.
9
Stary oszalał woli Oriola od Mbappe
1
Obrona musi zostawać jak mamy w jakikolwiek sposób powstrzymać śmigających Mbappe i Dembele. Jak Xavi ustawi obronę wysoko niczym w ostatnim klasyku to nie mamy czego szukać zaszlachtują nas z kontry.
0
To jeszcze przekonaj City przy okazji, żeby za darmoszke było i jesteś wtedy gość Joao.
12
No klimacik się zgadza w końcu na arabską ziemię jedziemy.
4
Poza Przepraszam jeżeli ktoś wątpił w Niemca na początku na pewno należy się Dziękuję od każdego, bo chłop zostawia serce na boisku ma świetną mentalność i jednym z nie wielu pozytywów tego sezonu. Dobrze, że zahartował się w City i daje radę pomimo takiej eksploatacji organizmu. Ponad 2 tysiące minut Lamine też przeraża mamy więcej szczęścia jak rozumu.
3
Zapomnieli dodać „Ta drużyna której wojownicza mentalność i solidarność za hajs szejków nam się podoba”. Lamine, Cubarsi, Araujo i Gundogan psycha ze stali niech sobie krzyczą byle tylko nie musieli płakać po meczu.
2
@Herato Schweinsteiger
11
Sam nie piracę. Ale ten gość brzmi jak oszołom chory psychicznie. Jak sobie pomyślę, że taka osoba rządzi la ligą to mnie skręca.
0
Topowe transfery bez sprzedaży obecnych zawodników? Laporta ty się obudź to znaczy, że Xavi już zdania nie zmieni postawił ci niewykonalny cel.
20
Wszystko przez złą konstrukcję przepisów, które dopuszczają możliwość własnej interpretacji sytuacji co przyczynia się do robienia takich wałków. Powinno być jasno określone obrońca miał kontakt nie ma spalonego, nie ma kontaktu jest spalony. Krótka piłka, a tak sobie mogą robić jak im się podoba i we współpracy z rządowymi nas uwalać.
2
Golą nas jak mogą sędziowie, ale patrząc jak to spotkanie przebiega nie mam wątpliwości, że im wklepiemy jeszcze parę bramek kwestia czasu.